به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 14
کد خبر: ۳۰۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
واکنش نفت مسجدسلیمان به درخواست استقلال

خوزستان اسپورت- رئیس هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان توضیحاتی را در خصوص پیشنهاد استقلال برای جذب حبیب فرعباسی ارائه کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، حبیب فرعباسی دروازه‌بان تیم نفت مسجدسلیمان مورد توجه باشگاه استقلال قرار دارد و حتی باشگاه تهرانی برای جذب این بازیکن نامه‌ای را هم به باشگاه جنوبی ارسال و به صورت رسمی مکاتبه کرده است.

با اینحال و با توجه به شرایط باشگاه نفت مسجدسلیمان، به نظر می‌رسد انتقال فرعباسی به استقلال پیچیدگی‌های خاص خودش را خواهد داشت.

از آنجایی که اعضای هیات مدیره این باشگاه از مدیران نفتی هستند، ادامه یا قطع همکاری آن‌ها منوط به دستور وزارت نفت است. مدیران نفت مسجدسلیمان تا پایان شهریور ماه اجازه فعالیت دارند و ادامه کار آن‌ها به دستور وزیر و نامه نگاری‌های اداری لازم نیاز دارد.

عطاءالله بهادری رئیس هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در خصوص درخواست باشگاه استقلال برای جذب حبیب فرعباسی اظهار داشت: در این مورد سرپرست باشگاه (هدایت یزدی) بهتر می‌تواند پاسخ بدهد اما به هرجهت تا سرمربی تیم مشخص نشود و بازیکنان مد نظرش را اعلام نکند، نمی‌توانیم تصمیمی بگیریم. ضمن اینکه اول باید وضعیت خودمان مشخص شود. اگر ما ماندیم سرمربی را مشخص می‌کنیم و او باید بگوید که چه بازیکنی را می‌خواهد و چه بازیکنی را نمی‌خواهد.

رئیس هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه با این حساب فعلا رضایتنامه‌ای به فرعباسی داده نمی‌شود، گفت: بله، همه ما اعضای هیات مدیره و سرپرست باشگاه، نفتی هستیم. طبق دستور مقام عالی وزارت نفت تا پایان شهریور می‌توانیم فعالیت کنیم و فعلا نمی‌توانیم تصمیمی بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا پاسخی به باشگاه استقلال داده شده، عنوان کرد: خیر، لیگ که فعلا تا حدود دو ماه دیگر شروع نمی‌شود. پنجره نقل و انتقالاتی هنوز باز است. ضمن اینکه تشخیص جدایی بازیکن یک تشخیص فنی و با سرمربی تیم است. من در خبرها از نامه باشگاه استقلال مطلع شدم اما فعلا مساله مهم برای ما، تعیین تکلیف خودمان است.

بهادری ادامه داد: خود یزدی هم یک آدم ورزشی است و می‌داند این موضوع باید به تشخیص سرمربی تیم باشد. حبیب فرعباسی چه از نظر فنی و چه از نظر اخلاقی بازیکن خوب و قابل احترامی است. واقعیت امر این است که باید تکلیف ابقای ما اعضای هیات مدیره از طریق مدیرعامل منطقه مسجدسلیمان، مدیرعامل مناطق نفتی، مدیرعامل شرکت ملی نفت و وزیر نفت مشخص شود. اگر اجازه فعالیت به ما دادند باید روال اداری آن طی شود و بعد از آن تصمیم گیری می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که با این حساب تکلیف فرعباسی وقتی مشخص می‌شود که تصمیم وزیر نفت اعلام شود، گفت: بله. صددرصد همینطور است.

رئیس هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در مورد انتخاب سرمربی تیم عنوان کرد:‌ در مورد سرمربی هم از هدایت یزدی سرپرست باشگاه خواستیم تا با مهدی تارتار صحبت کند. نظرمان روی تارتار است و قصد داریم با او مجددا صحبت کنیم. باید اول ببینیم تارتار چه تصمیمی می‌گیرد و بعد از آن به دنبال گزینه‌های دیگر و همچنین بازیکنان مورد نظر سرمربی می‌رویم.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۳
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۲
0
0
سلام ضمن احترام بتمام بازیکنان لیگ برتری واینکه فوتبال حرفه یی است اما خجالت آوره که این تیمهای ثروتمند هیچ اصل و ارزشی را جز تضعیف ونابودی تیم های دیگر در دستور کار ندارند این جوان را می برید که نیمکت نشین آقای حسینی شود و تیم مسجدسلیمان دروازبان ندارد این روال غلط که البته در استان خودمان هم مثل استقلال تهران را داریم فقط باعث نابودی تیمهای دیگر میشود بعدهم لابد سهمیه گرفتن در دل چنین لیگی برای آقایون افتخاره باید برای بقیه تیمهای لیگی هم یک حداقلی درنظر بگیرند وگرنه چه لزومی داره لیگ برگزار کنید بگویید براساس دارایی مالی وکمکهایی که دولت بتون میکنه هرکس پول بیشتری داره اول وبه ترتیب توان مالی چهار تیم دیگر را هم انتخاب کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۲
0
0
وقتی تیم تعیین وضعیت نشده چطوری باید رضایت نامه بدهد آقا خوبکاری میکنید که فعلا رضایتنامه نمیدهید اول وضعیت مالی ومالکیت وزارت نفت معلوم شود بعد تیمهای تهرانی وبقیه تیمهای پولدار بفکر تکه تکه کردن این تیمهای نفتی بیفتید؟
فریدون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۳
0
0
حرفهای آقای بهادری کاملا منطقی ست،،،،تیم باید تکلیفش بودجه اش مشخص شود ،،، مسئولین استان همه وهمه باید پای کاربیایند تکلیف نفت مسجدسلیمان ونفت آبادان را مشخص کنند ،،،،این خواست همه خوزستانی های غیرتمنداست،،،، شرم آور است بی تفاوت باشند نسبت به شهرهایی که اینهمه برای کشوردرآمدزایی کرده اند،،،،آقایان بدانند هرچند میدانند سهم این دوشهر نفتی بسیار بیشتراز اینهاست،،،، ازنماینده های استان میخواهیم همه وهمه یکصداشوند ودرمجلس مصوب کنند تازنگنه وزیرنفت ازاین قضیه بهانه جویی نکند،،،، نماینده های محترم خوزستان از این حق مسلم دفاع کنید،،،،به انتظار مصوبه شما میمانیم،،،، یقینا درمجلس بعدی همچنان به رای های ما نیاز خواهید داشت،،،،مطمئنا فراموش نخواهیم کرد،،، پس قبولی خودرا به ما نشان دهید
نام:
ایمیل:
* نظر: