به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 18
کد خبر: ۳۰۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
بررسی عملکرد نمایندگان خوزستان در لیگ برتر (1)
نگاهی به عملکرد نفت مسجدسلیمان در لیگ نوزدهم

خوزستان اسپورت- تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای اولین بار در نیمه بالای جدول لیگ برتر ایستاد.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم نفت مسجدسلیمان در فصلی که با مشکلات مالی زیادی مواجه شد، بهترین عملکردش طی ادوار مختلف لیگ برتر ایران را به ثبت رساند و در نیمه بالای جدول رده‌بندی قرار گرفت.

شاگردان مهدی تارتار در نیم‌فصل نخست این فصل 15 بازی بدون شکست را سپری کردند و در نیم‌فصل دوم نیز که چند بازیکن اصلی‌ را از دست دادند، تا شب پایانی لیگ با ارائه بازی‌های جوانمردانه مانع از تضییع حق سایر تیم‌ها شدند. ضمن اینکه در جام حذفی هم تا جمع چهار تیم نیمه نهایی پیش رفتند.  

نفت مسجدسلیمان در این فصل طولانی لیگ برتر مجموعاً از 29 بازیکن استفاده کرد که علیرضا علیزاده و مجید عیدی بیشترین دقایق حضور در میدان را داشتند.

نفتی‌ها 24 گل در لیگ نوزدهم وارد دروازه‌ی حریفان کردند و میرهادی میرجوان با زدن 5 گل بهترین گلزن این تیم بود.

در طی این دوره از مسابقات، بازیکنان نفت 48 کارت زرد و 2 کارت قرمز از داوران دریافت کردند. حبیب فرعباسی و میثم نقی‌زاده 2 بازیکن اخراجی نفت بودند، ضمن اینکه علیرضا علیزاده و حامد نورمحمدی با دریافت 6 کارت زرد بیشترین تعداد اخطارها را در تیم نفت داشتند.

به گزارش خوزستان اسپورت، جدول کلی عملکرد بازیکنان نفت مسجدسلیمان در لیگ نوزدهم، شامل تعداد بازی، دقایق حضور در میدان، تعداد گل، پاس گل، کارت زرد و قرمز را در ادامه مشاهده می‌کنید.

نگاهی به عملکرد نفت مسجدسلیمان در لیگ نوزدهم
نگاهی به عملکرد نفت مسجدسلیمان در لیگ نوزدهم
نگاهی به عملکرد نفت مسجدسلیمان در لیگ نوزدهم

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: