به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 18
کد خبر: ۳۰۳۸۶
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
تعداد نظرات: ۳ نظر
نصیریان: امیدوارم حمایت بیشتری از تیم شود

خوزستان اسپورت- مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان پس از استعفا از سمت خود، گفت: تلاش کردیم روزهای خوبی را برای هواداران نفت رقم بزنیم و انتظار می رود در ادامه نیز از این تیم مردمی حمایت بیشتری صورت بگیرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، مهران نصیریان دوست پس از استعفا از مدیرعاملی باشگاه نفت مسجدسلیمان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: از تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم که با تمام وجود با حریفان به رقابت پرداختند تا روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزنند، تشکر می کنم. همچنین از هواداران فهیم نفت مسجدسلیمان که در تمام لحظات کنار تیم بودند و با حمایت هایشان انگیزه تیم را دو چندان می کردند، قدردانی می کنم.

وی افزود: با همدلی و اتحادی که در تیم بود برای اولین بار موفق شدیم، نتایج و جایگاهی در شان مردم مسجدسلیمان و خوزستان کسب کنیم که جا دارد از مهدی تارتار که در روند موفق تیم تاثیر بسزایی داشت، تشکر ویژه ای داشته باشم و بی شک مردم مسجدسلیمان نیز تلاش های او و همکارانش را فراموش نخواهند کرد.

مدیرعامل مستعفی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: فصل نوزدهم فوتبال نیز به پایان رسید و من هم که بر اساس بخشنامه وزارت نفت، مسئولیتم تا پایان لیگ برتر بود از این سمت استعفا دادم و برای نفت در ادامه مسیر آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم روزهای خوب تیم نفت که تنها دل خوشی مردم مسجدسلیمان است در فصل آینده نیز تداوم داشته باشد.

وی با ابراز امیدواری برای مدیرعامل جدید و اعضای هیات مدیره که توسط وزارت نفت منصوب خواهند شد، افزود: از مدیرعامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب و اعضای هیات مدیره شرکت و آقای ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و تمام همکارانم که پا به پای تیم زحمات زیادی برای موفقیت آن داشتند، تشکر می کنم.

نصیریان دوست گفت: تمام تلاش ما این بود که تیم با حداقل دغدغه ها پا به هر مسابقه بگذارد و روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزنیم. اگر چه کمبودهایی وجود داشت ولی در حد توان مان گام هایی برای موفقیت تیم برداشتیم. ضمن این که شرکت ملی نفت نیز که متولی و مالک این موسسه است با پشتیبانی های خود از تیم در فصل نوزدهم، کمک های خوبی به این تیم مردمی داشت.

وی درباره دلیل استعفایش نیز عنوان کرد: مستند به بخشنامه وزارت نفت که مالکیت، مدیریت این موسسه را عهده دار است و کارکنان صنعت نفت در فصل آتی (1400-1399) فاقد مجوز و مشمول ممنوعیت در کلیه ارکان این موسسه، مدیرعامل، هیات مدیره و سایر مسئولیت ها هستند، در راستای احترام به قانون و تبعیت از بخشنامه ابلاغی وزارت نفت که به عنوان مالک و سهامدار موسسه است، از سمت خود استعفا دادم.

مدیرعامل مستعفی باشگاه نفت مسجدسلیمان بیان کرد: من تمام تلاشم را کردم و انتظار می رود در ادامه از این تیم مردمی حمایت بیشتری صورت بگیرد. این تیم واقعا در بین جوانان و مردم مسجدسلیمان نشاط و امید را ایجاد کرد و ما نیز تمام تلاش مان را در این زمینه انجام دادیم.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۳
غلامحسین حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
0
باسلام..اقای نصیریان ضمن خسته نباشید ب حضرتعالی ودیگرهمکاران بابت زحماتی ک درحق تیم محبوب استان وم سلیمان عنایت فرمودید، هرچند اواخر خواسته یاناخواسته طوری ک انتظار میرفت عمل نشد،ک شایدالان نفت فینالیست بود، بااینکه بازیکن ومربی تلاش کردند اما بی پولی روحیه تیم را نابود کرده بود، درحال حاضر بازهم بخشنامه وزارت نفت. بازهم استعفا.بازهم بازی کردن باروح وروان طرفداران تیم. بازهم استرس نسبت ب وضعیت وآینده این تیم محبوب.. کی وچه زمانی این آشفتگی ونابسامانی سروسامان میگیرد، الله یعلم.. این کلمات وکامنت های ما هم آنقدر تکراری شده ک فکر نکنم تاثیری در تصمیمات واراده ی متولیان امرداشته باشد، مجلس مصوب میکند. زنگنه.مجری میشود، مهندس نصیریان استعفا میدهد. کادرفنی وبازیکن طلبکار میماند. طرفدارتیم درشهر واستان بخاطر جان کندن تنها عشق اش لباس عزا ب تن میکند، وتمام اینها براساس یک تصمیم غلط وبی خرد فرد وافرادی نادان برقشرجوان تحمیل میگردد،، چرا و تاکی نماینده ها واستاندار میخواهند دربرابر این مصوبه اجحاف ساکت بمانند،چرا برای یکبار ازحق وحقوق صاحبان اصلی ومالکان این باغ حمایت نمیکنند، چرا رنج این باغ برشانه های مردم م سلیمان وخوزستان است ومیوه اش حلال برنابرده رنجان، چرا همچون مقتدایی ک ۱۲۰میلیارد تومن پول هوای ناخوش از دودنفت را ازدهن وزارت گرفت وبین تمام شهرهای استان تقسیم کرد ویکی از رنجشهای دولتیان در عزلش شد، عمل نمیشود؟ تاکی ذلت؟ تاکی خفت؟ تاکی خودشیرینی؟
افشین کهیش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
0
0
خسته نباشین
خداییش این کارشناس داوری علنی طرفداری تراکتور کرد بازیکن تراکتور چنان دو دستی بازیکن مسجدسلیمان هل داد بلدوزرم بود چپ میشد این چی میگن چقدر مردم بگم چی حساب میکنند واقعا جای تاسف داره از بالا تا پایین دروغگو میباشند
افشین کهیش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۷
0
0
خسته نباشی به اقای نصیریان دوست و خوش امد میگویم خدمت اقای هدایت یزدی دوست عزیز
نام:
ایمیل:
* نظر: