به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 18
کد خبر: ۳۰۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
نورمحمدی: هدف ما رسیدن به فینال جام حذفی است

خوزستان اسپورت- مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ابراز امیدواری کرد، چکی که مسئولان این باشگاه به بازیکنان داده‌اند، نقد شود.

به گزارش خوزستان اسپورت، حامد نورمحمدی در گفت‌وگو با تسنیم درباره شکست 3 بر 2 تیمش برابر گل‌گهر گفت: ما در شروع بازی گل بدی خوردیم و روی آفسایدگیری اشتباه کردیم، ولی در ادامه نمایش خوبی داشتیم و نیمه اول را با برد به رختکن رفتیم و دو گل زدیم. در نیمه دوم هم تا دقیقه 60 خوب بازی کردیم، ولی روی یک اشتباه گل خوردیم و این روی تمرکز و روحیه ما تأثیر منفی گذاشت. ما در این بازی اصلاً بی‌انگیزه نبودیم، ولی بعد از خوردن گل دوم تا حدودی تمرکزمان به‌هم ریخت و گل سوم را هم دریافت کردیم.

مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد مشکلات مالی این باشگاه تأکید کرد: ما هفت ماه است که پولی از باشگاه نگرفتیم و این در حالی است که یک فصل فوتبالی هشت تا 9 ما طول می‌کشد. در این فصل هم با وجود نتایج خوبی که به دست آوردیم، فقط یک بار پاداش یک میلیونی گرفتیم، ولی تیمی را سراغ دارم که بابت یک پیروزی به هر بازیکنش 20 میلیون تومان پاداش داده است. تحمل این شرایط برای بازیکنان ما که باید خانواده‌های‌شان را ساپورت کنند بسیار سخت است و همه ما سخت‌ترین فصل فوتبالی‌مان را پشت سر گذاشتیم.

نورمحمدی در ادامه تصریح کرد: برخی گفته‌اند که ما پول گرفته‌ایم، ولی این‌طور نیست. باشگاه به ما یک چک داده که تاریخ وصولش 28 مرداد ماه است و دو روز بعد از این تاریخ، لیگ تمام می‌شود. اگر این چک نقد نشود دست‌مان به جایی بند نیست. امیدوارم در نهایت بازیکنان این پول را بگیرند و در دو هفته پایانی هم نتایج خوبی بگیریم تا با خاطره‌ای خوش از نفت مسجدسلیمان خداحافظی کنیم.

مدافع نفت مسجدسلیمان درباره قرعه تیمش در جام حذفی و تقابل با تراکتور تبریز در مرحله نیمه نهایی گفت: بازی‌های حذفی شرایط خاص خودش را دارد. ما تا اینجا بالا آمده‌ایم و هدفی جز قهرمان شدن هم نداریم. تراکتور تیم خوبی است، ولی هدف ما شکست دادن این تیم و رسیدن به فینال است.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: