به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۳۰۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
برنامه کامل لیگ دسته سوم اعلام شد

خوزستان اسپورت- برنامه چهار هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم تابع رعایت صحیح تمامی موارد مندرج در پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت محترم بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا در ورزش است.  همچنین رعایت این نکات مستلزم تلاش و همکاری کلیه ارکان محترم برگزاری مسابقات از جمله اداره محترم ورزش استان، هیات فوتبال استان، باشگاه‌ها، نیروی انتظامی و ... است.  

برگزاری مسابقات که باید بدون حضور تماشاگر و در زیر نور استاندارد انجام گردد. شایان ذکر است با عنایت به لزوم برگزاری همزمان دیدارهای دو هفته پایانی (هفته هفدهم و هجدهم) هماهنگی لازم جهت شروع به موقع بازی‌ها در ساعت اعلامی انجام گردد.

گزارش خبرنگار خوزستان اسپورت حاکیست که مرحله نهایی لیگ دسته سوم در سه گروه برگزار می‌شود که تیم‌های نخست هر گروه مستقیما به لیک دسته دوم صعود می‌کنند و تیم‌های دوم هر گروه همراه با بهترین تیم سوم به مرحله پلی‌اف می‌رسند.

لیگ دسته سوم فوتبال ایران هرساله در دو مرحله (مرحله ابتدایی و مرحله نهایی) برگزار می‌شود و امسال مجموعاً 4 تیم به لیگ دسته دوم صعود خواهند کرد.

تیم‌های استقلال شوش و سپاهان نوین ایذه نمایندگان این استان در مرحله نهایی لیگ 3 هستند که در گروه ج با حریفان به رقابت می‌پردازند.

برنامه چهار هفته پایانی فصل جاری لیگ دسته سوم فوتبال کشور بدین ترتیب است.

هفته پانزدهم – پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
مهاجرنوین مشهد – پاراگ تهران- ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
شهیدمولایی قائمشهر – عقاب تهران- ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه شهداء ساری
ذوالفقار کاشان – دماوند آمل- ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه امیرکبیر کاشان
شهرداری نوشهر – تیم ۰۴ بیرجند- ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه شهدا نوشهر
سپاهان نوین ایذه – خلیج فارس میناب- ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی اهواز
سپاهان نوین اصفهان – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
تازان تهران – نگین سناباد مشهد- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری اردبیل – فرهنگ ایثار آستارا- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه تختی اردبیل
پاس گیلان – آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه سردارجنگل رشت
یزدلوله یزد – استقلال شوش- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهیدنصیری یزد

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
ستاره سرخ کاشان – جوان نوین ساری- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
ویستا توربین تهران – کیان تهران- ساعت ۱۹:۲۰- ورزشگاه غدیر تهران

هفته شانزدهم – سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹
شاهین بندر عامری – بویر احمد یاسوج- ساعت ۲۰:۱۰ - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
پیشگامان فنون پارس – شهید مولایی قائمشهر- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه تختی تهران
پاراگ تهران – تازان تهران- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه شهید کشوری تهران

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
استقلال شوش – برق سه فاز شیراز- ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه تختی شوش
فرهنگ ایثار آستارا – پاس گیلان- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه سردارجنگل رشت
دماوند آمل – شهرداری اردبیل- ساعت ۱۹:۱۰ - ورزشگاه شهداء سیمرغ
خلیج فارس میناب – یزد لوله- ساعت ۱۹:۴۰ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
کیان تهران – مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه شهیدکشوری تهران
تیم ۰۴ بیرجند – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۸:۴۰ - ورزشگاه تختی بیرجند
جوان نوین ساری – شهرداری نوشهر- ساعت ۱۹:۱۰ - ورزشگاه شهداء ساری
عقاب تهران – ذوالفقار کاشان- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه تختی تهران
نگین سناباد مشهد – ستاره سرخ کاشان- ساعت ۱۸:۴۰ - ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

هفته هفدهم – چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
مهاجرنوین مشهد – تازان تهران- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری نوشهر – نگین سناباد مشهد- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهدا نوشهر
ویستا توربین تهران – جوان نوین ساری- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه غدیر تهران
کیان تهران – تیم ۰۴ بیرجند- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهید کشوری تهران
ستاره سرخ کاشان – پاراگ تهران- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
شهید مولایی قائمشهر – ذوالفقار کاشان- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهداء ساری
پاس گیلان – دماوند آمل- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه سردارجنگل رشت
پیشگامان فنون پارس – آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی تهران
شهرداری اردبیل – عقاب تهران - ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی اردبیل
سپاهان نوین ایذه – یزدلوله یزد- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی اهواز
سپاهان نوین اصفهان – استقلال شوش- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
برق سه فاز شیراز – خلیج فارس میناب- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه پارس شیراز

هفته هجدهم – چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
فرهنگ ایثار آستارا – پیشگامان فنون پارس- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
ذوالفقار کاشان – شهرداری اردبیل- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه امیرکبیر کاشان
آذر کوثر تبریز – شهید مولایی قائمشهر- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهرداری تبریز
عقاب تهران – پاس گیلان- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی تهران
جوان نوین ساری – کیان تهران- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهداء ساری
تیم ۰۴ بیرجند – مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی بیرجند
پاراگ تهران – شهرداری نوشهر- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهید کشوری تهران
تازان تهران – ستاره سرخ کاشان- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه غدیر تهران
نگین سناباد مشهد – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
استقلال شوش – بویر احمد یاسوج- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی شوش
خلیج فارس میناب – سپاهان نوین اصفهان- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
شاهین بندرعامری بوشهر – سپاهان نوین ایذه- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر
یزد لوله یزد – برق سه فاز شیراز- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهیدنصیری یزد

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲
محمد
|
Russian Federation
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
0
0
با سلام به خوزستان اسپورت از استقلال اهواز چه خبر مگر داخل دسته سه قرار نداره ؟
مدیر پایگاه
سلام
این مسابقات مربوط به سال گذشته است که استقلال اهواز در آن شرکت نکرد.

Mohammad27
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۸
0
0
سپاهان نوین ایذه آخخ اقا این شد اسم تیم ، باور کن سپاهانی به خودشون می بالن ، میدونم اسمش شرکتی ولی خو یه عده نمیدونن فک میکنن سپاهان خیلی بزرگه که این نوینش هست اونم تو خوزستان
نام:
ایمیل:
* نظر: