به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۳۰۲۰۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
اعلام وضعیت پرونده شکایت نفت آبادان از اسکوچیچ

خوزستان اسپورت- معاون ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: حدود 10 روز پیش به اسکوچیچ شماره حساب دادیم و او 35 روز دیگر مهلت دارد تا به رای فیفا عمل کند و در غیر این صورت با محرومیت مواجه می شود.

به گزارش خوزستان اسپورت، مسعود رضاییان در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت پرونده اسکوچیچ و صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بعد از شکایت ما به فیفا و کمیته تعیین وضعیت، آن ها این پرونده را بررسی کردند. درخواست ما 140 هزار دلار بود اما آن ها به پرداخت 70 هزار دلار و نصف هزینه دادرسی یعنی 1500 فرانک سوییس رای دادند. یک فرصتی هم به ما دادند که اگر قبول نداریم به CAS شکایت کنیم و باتوجه به این که اعتراض برای ما زمان بر و هزینه بر بود، همین رای را پذیرفتیم.

او ادامه داد: حدود 10 روز پیش شماره حسابی به اسکوچیچ و رونوشتش را به فیفا ایمیل کردیم. هرموقع به فیفا نامه نگاری داشته باشیم یک نامه هم برای روابط بین الملل فدراسیون فوتبال می رود و آن ها هم کاملاً در جریان هستند. اکنون هم منتظر هستیم تا این مبلغ به حساب ما واریز شود. از روزی که شماره حساب می دهید 45 روز وقت می دهند تا آن هزینه پرداخت شود و حدود 35 روز دیگر هنوز مهلت وجود دارد.

معاون ورزشی صنعت نفت آبادان اضافه کرد: به طور مثال اگر باشگاهی به رای فیفا عمل نکند با کسر امتیاز یا محرومیت از نقل و انتقالات مواجه می شود اما در رابطه با بازیکن و مربی ها ممنوعیت صدور فعالیت شان صادر خواهد شد. اگر بازیکن یا مربی تخطی کند و به رای عمل نکند در واقع از بازی کردن و مربی گری محروم خواهد شد. اما بعد از این که کمیته تعیین وضعیت رای می دهد و اگر بازیکن، باشگاه یا مربی به مهلت داده شده توجه نکند، این کمیته پرونده را به کمیته انضباطی فیفا ارسال می کند.

او با بیان این که در نهایت کمیته انضباطی تعیین می کند که با فرد متخلف چه برخوردی شود، گفت: این کمیته هم یک زمانی که معمولاً سه هفته است را در اختیار آن فرد یا باشگاه قرار می دهد و در این مدت زمان باید به تعهدات خود عمل کند. در غیر این صورت آن حکم اجرا می شود. قطعا یک نوع ممنوعیت و محرومیت شامل حال آن فرد خواهد شد.

مسعود رضاییان در پاسخ به این سوال که وضعیت تیم نفت آبادان از نظر مالی بهتر شده است یا خیر؟ عنوان کرد: وضعیت تیم های نفتی بهتر نشده است. فقط بحث صنعت نفت آبادان نیست چرا که هیچ پالس مثبتی در طول این مدت نداشتیم اما با پالس های منفی تا دلتان بخواهد مواجه شدیم. تکلیف همه تیم های نفتی طبق زمانی که وجود دارد باید تا شهریورماه مشخص شود. شنیده ام که کارگروه هایی هم در وزارت نفت تشکیل شده اند که در حال بررسی راهکارهایی هستند که این تیم ها را از این وضعیت خارج کنند.

او ادامه داد: امیدوارم که هر کار گروهی وجود دارد سریع تر این کار را انجام دهد چرا که فاصله ای با لیگ برتر فصل بعد نداریم و فقط یک ماه زمان داریم تا تیم را ببندیم و آماده کنیم. البته تصورم این نیست که بودجه ای به ما بدهند و فکر می کنم تسهیلاتی اختصاص دهند تا به بخش خصوصی واگذار و دست تیم های نفتی باز تر شود. به هر حال دو هفته دیگر لیگ تمام می شود اما اتمام لیگ آغاز چه کنم چه کنم ها برای ما است.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
0
0
تیم باید از دست این وزارت نفت خارج بشه و به اسپانسر قوی مثل منطقه آزاد اروند که متولی حمایت و تحول در بخشهای مختلف شهرهای آبادان و خرمشهر واگذاربشه و باید هم قبول کنن وگرنه بهتره گورشونو از این منطقه گم کنن و برن جاهای دیگه و به اختلاسها و غارتهاشون ادامه بدن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۸
0
0
مطمئن باشید تنها مانع برای خصوصی شدن این باشگاه که مال مردم آبادنه همین هیئت مدیره فعلی و افراد دور و ورشون هستن که میخوان تیم راتا ابد دراین وضعیت نگهدارند منطقه آزاد اروند یکی ازگزینه هاست مطمئن باشید افراد حقیقی وحقوقی واجدشرایط کم نیستند ولی آگاه باشید آنهایی حاضر به گذر ازاین وضعیت نیستند که منافع شون بخطر می افته درحال حاضرم این آقایونی که مدیر و رئیس هستند پول را ازسایر منابع غیر نفتی تامین میکنند یعنی اینا رئیس اند باپول دیگران؟ ؟ ؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۸
0
0
همه چیزو که تو ابادان دادن دست عبدالباقی این تیمم بفروشن به عبدالباقی اسمشو بذارن تیم اجیل عبدالباقی با مدیریت اقای کشمش نیا
نام:
ایمیل:
* نظر: