به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 09
کد خبر: ۳۰۱۲۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
رأی تکرار بازی فولاد ونساجی تأیید شد

خوزستان اسپورت- رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: آرای کمیته انضباطی در خصوص تکرار دیدارهای لغو شده استقلال و فولاد مقابل پارس جنوبی و نساجی مورد تایید است.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اظهار داشت: دیدار دو تیم نساجی مازندران و فولاد خوزستان که طبق برنامه باید در تاریخ 15 تیرماه 99 در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شد، به دلیل ابتلا 25 درصد از اعضای تیم فولاد خوزستان به کرونا ویروس لغو شده بود که از طرف کمیته انضباطی حکم بر تکرار بازی صادر شد. پس از اعتراض باشگاه نساجی، کمیته استیناف با بررسی موضوع و اینکه لغو بازی به لحاظ ابتلا به ویروس کرونا از طرف سازمان لیگ برتر بوده، حکم کمیته انضباطی را تایید کرد.

وی افزود: علاوه بر این قرار بود دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال تهران نیز در تاریخ 15 تیرماه 99 در ورزشگاه تختی شهر جم برگزار شود که به لحاظ ابتلا 25 درصد از اعضای تیم استقلال تهران، این بازی لغو شد که از طرف کمیته انضباطی حکم بر تکرار بازی صادر شد. پس از اعتراض باشگاه پارس جنوبی، کمیته استیناف با بررسی موضوع و اینکه لغو بازی به لحاظ ابتلا به ویروس کرونا از طرف سازمان لیگ برتر بوده حکم کمیته انضباطی را تایید کرد.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: