به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 09
کد خبر: ۳۰۱۰۲
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰
برنامه جدید لیگ دسته سوم اعلام شد

خوزستان اسپورت- برنامه جدید مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل 98-99 اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های ایران که اواخر زمستان سال گذشته به‌دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، بعد از پنج ماه وقفه از سر گرفته خواهد شد و تیم‌های استقلال شوش و سپاهان ایذه در گروه سوم این مسابقات به مصاف حریفان می‌روند.

مرحله نهایی لیگ دسته سوم در سه گروه دنبال می‌شود که تیم‌های نخست هر گروه مستقیما به لیک دسته دوم صعود می‌کنند و تیم‌های دوم هر گروه همراه با بهترین تیم سوم به مرحله پلی‌اف می‌رسند.

تیم‌های استقلال شوش و سپاهان نوین ایذه نمایندگان این استان در مرحله نهایی لیگ 3 هستند که در گروه ج با حریفان به رقابت می‌پردازند.

تیم استقلال اهواز نیز قرار بود دیگر نماینده فوتبال این خطه در مرحله نهایی لیگ 3 باشد، اما به دلیل شکایت لوئیز فرناندو دروازه‌بان سابق برزیلی مجوز حضور در این بازی‌ها را بدست نیاورد و فصل آینده باید در مرحله ابتدایی لیگ 3 به میدان برود.

براساس اعلام سازمان لیگ، برنامه جدید لیگ دسته سوم به شرح زیر است.

هفته سیزدهم - سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹
نگین سناباد مشهد – مهاجرنوین مشهد- ساعت ۱۹-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
سپاهان نوین اصفهان – بویر احمد یاسوج- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
شهرداری نوشهر – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا نوشهر
آبی پوشان ذولفقارکاشان - آذرکوثرتبریز- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه امیرکبیرکاشان
تازان تهران – ۰۴ بیرجند- ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه غدیر تهران
دماوند آمل – شهید مولایی قایمشهر- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا  سیمرغ
عقاب تهران – فرهنگ ایثار آستارا    ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
پاراگ تهران – جوان نوین ساری ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه شهید کشوری تهران
شهرداری اردبیل – پیشگامان فنون پارس ساعت ۱۹:۴۵-  ورزشگاه تختی اردبیل
یزد لوله – شاهین بندر عامری ساعت ۲۰:۱۵-  ورزشگاه شهید نصیری یزد
اسقلال شوش – سپاهان نوین ایذه ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی شوش

چهارشنبه ۱۵ مرداد
ستاره سرخ کاشان – کیان تهران- ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد.

هفته چهاردهم - یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۹
نگین سناباد مشهد -  پاراگ تهران ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
۰۴ بیرجند -  ستاره سرخ کاشان ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه آزادی بیرجند
بویر احمد یاسوج -  سپاهان نوین ایذه ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
دماوند آمل -  عقاب تهران ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا سیمرغ
کیان تهران - شهرداری نوشهر ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
جوان نوین ساری -  تازان تهران ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه شهدا ساری
ویستا توربین تهران -  مهاجرنوین مشهد    ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران
پیشگامان فنون پارس – پاس گیلان ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
فرهنگ ایثار آستارا  -  آبی پوشان ذولفقارکاشان ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه سردارجنگل رشت
آذرکوثرتبریز -  شهرداری اردبیل ساعت ۱۹:۵۰-  ورزشگاه شهرداری تبریز
شاهین بندر عامری -  برق شیراز ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی                              
اسقلال شوش – خلیج فارس میناب ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی شوش

هفته پانزدهم - پنجشنبه ۲۳ مرداد
مهاجرنوین مشهد -  پاراگ تهران ساعت ۱۸:۵۰-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
شهید مولایی قائمشهر -  عقاب تهران ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه شهدا    ساری
آبی پوشان ذوالفقار کاشان -  دماوند آمل    ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه امیرکبیر کاشان
شهرداری نوشهر - ۰۴ بیرجند    ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه شهدا نوشهر
سپاهان نوین ایذه -  خلیج فارس میناب ساعت ۲۰:۳۰-  ورزشگاه تختی اهواز
سپاهان نوین اصفهان -  شاهین بندر عامری ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه باغ فردوس    اصفهان
تازان تهران -   نگین سناباد مشهد    ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری اردبیل -  فرهنگ ایثار آستارا ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه تختی اردبیل
پاس گیلان -  آذر کوثر تبریز ساعت ۱۹:۳۰-  ورزشگاه سردارجنگل    رشت
یزد لوله -  استقلال شوش ساعت ۲۰-  ورزشگاه شهید نصیری  یزد

جمعه ۲۴ مرداد
ستاره سرخ کاشان -  جوان نوین ساری ساعت ۱۹:۱۵-  ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
ویستا توربین تهران -  کیان تهران ساعت ۱۹:۲۰-  ورزشگاه غدیر تهران

جداول رده بندی لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل 98-99

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: