به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 27
کد خبر: ۳۰۰۴۰
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
تعداد نظرات: ۶ نظر
اصفهانی: درباره پرونده اسکوچیچ از حق‌مان نمی‌گذریم

خوزستان اسپورت- رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: از لابی‌های فدراسیون بی‌خبر هستم اما از حق خود در پرونده اسکوچیچ نمی‌گذریم.

به گزارش خوزستان اسپورت، حسن نصراصفهانی در گفت‌وگو با فارس، در باره این که شنیده می‌شود مسؤولان فدراسیون فوتبال از طریق برخی لابی‌ها دنبال فرصت گرفتن از باشگاه صنعت نفت آبادان برای پرداخت طلب دراگان اسکوچیچ هستند، اظهار داشت: من از این موضوع بی‌خبر هستم، اما ترجیح می‌دهم تا بحثی قطعی نشده درباره آن اظهارنظر نکنم.

وی درباره واکنش باشگاه صنعت نفت در صورت قطعی شدن این موضوع گفت: اجازه بدهید ابتدا بحثی نهایی شود و سپس در مورد آن صحبت کنیم. البته باشگاه صنعت نفت حقوقی دارد که به هیچ وجه از آن نمی‌گذرد. باید به این سؤال این گونه جواب بدهم که مدیران صنعت نفت همچنان روی مواضع خود نسبت به دریافت غرامت از اسکوچیچ اصرار دارند و اجازه نداریم از حقوق باشگاه بگذریم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان درباره اظهارات اخیر بهنام سراج در مورد بی‌انگیزگی بازیکنان این تیم در بازی‌های اخیر گفت: بهتر است در این مورد مدیرعامل باشگاه توضیح بدهد اما به هر حال صنعت نفت کمیته فنی دارد. گزارش این کمیته و البته سرمربی صنعت نفت باید در اختیار مدیر عامل قرار بگیرد و وی هم این گزارش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در جلسه هیأت مدیره باشگاه مطرح کند. اگر به این نتیجه برسیم که بی‌انگیزگی بازیکنان صنعت نفت دلایل غیرفنی دارد طبق ساختار باشگاه عمل خواهیم کرد.

نصر اصفهانی درباره آخرین وضعیت تیم صنعت نفت پیش از بازی با استقلال بیان کرد: برای کسب 3 امتیاز این بازی تلاش خواهیم کرد و امیدواریم با تدابیر کادر فنی و همت بازیکنان نتیجه خوبی مقابل تیم استقلال بگیریم.

وی درباره نگرانی اعضای تیم استقلال برای سفر به خوزستان با توجه به شرایطی که کرونا در این تیم ایجاد کرده تصریح کرد: خوشبختانه در  آخرین تستی که بازیکنان و کادر فنی ما دادند، هیچ مورد مثبتی در مورد ابتلا به کرونا گزارش نشده است و تیم ما هم آماده است.

رئیس هیأت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان اظهار داشت: این که استقلالی‌ها نگران هستند دست ما نیست، چراکه کرونا در کل کشور شرایط سختی ایجاد کرده و ما هم باید فقط در آبادان میزبان حریفان باشیم.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
بخدا این استقلال ضعیف شده را میتونیم و باید ببریم . بازیکنا باید با تمام وجود و تا سرحد ایثار و دقت تلاش کنن اینجوری خودشونم ذینفع خواهند بود چون با نشان دادن بار فنی حداکثری خودشون در این اواخر فصل مشتریان بهتری پیدا خواهند کرد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
بهر چیزی باور دارید لطفا مقابل استقلال شکست تحقیر آمیز دور رفت را جبران کنید محکم و جنگنده و پرتلاش و بخاطر خودتون و تیم و هواداران حرف را کنار بزارید حالا روز عمل و جبرانه یاعلی مدد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
0
0
این استقلال تیم دور رفت نیست با همت وجنگندگی وتلاشدر گرمای آبادان استقلال بحران زده را میتوانید شکست بدهید فقط باتفکر و انگیزه پیروزی صنعت نفت قادر است پیروز شود
ناشناس
|
Sweden
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
0
0
بازی رفت با خیانت اسکوچیچ و بی انگیزه شدن بازیکنها باختیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
0
0
یعنی الان که اسکوچیچ رفته مشکل حله ؟ دیگه استقلال رو میبریم ؟ قبول دلش با تیم نبود قبول ازبازی مسجدسلیمان به وظایفش به عنوان مربی عمل نمیکرد اما بازی صنعت اصلا صلابت نداره متاسفانه تیم مقابلش فرقی نداره اصلا صلابت وجنگندگی ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
0
0
وقتی فتح الله زاده اومده میگه جذب اسکوچیچ برای هدایت استقلال تموم شده بود و فقط بعضی وزارتخونه نشینان مخالفت کردن کاملا متوجه میشیم اسکوچیچ با باخت سنگین به آبی تهران چه هدیه ای به فتح الله زاده داد . موندم چرا هرکی میاد و مسئولیت بخشی از آبادان و به عهده میگیره خائن از آب در میاد مثل نمایندگان قبلی که خیانتشون کاملا مشهود شد و هیچکاری برای آبادان و هیچ حمایتی از باشگاه نکردن
نام:
ایمیل:
* نظر: