به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۳۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
جلسه هم‌اندیشی برگزاری لیگ برتر استان

خوزستان اسپورت- در جلسه هم‌اندیشی مدیرعاملان باشگاه‌های لیگ برتر خوزستان، مقرر شد در صورت رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی فدراسیون توسط باشگاه ها، لیگ برتر استان از سر گرفته شود.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از هیات فوتبال خوزستان، علی قاسمی، دبیر هیات فوتبال خوزستان در این جلسه با ارائه نکاتی در خصوص الزامات رعایت پروتکل بهداشتی ابلاغ شده از سوی فدراسیون فوتبال و همچنین استانداردهای لازم ورزشگاه ها جهت میزبانی از لیگ برتر استان، اظهارکرد: این الزامات شامل تست های PCR بازیکنان و کادر هر 10 روز یکبار، تجهیز ورزشگاه‌ها به دستگاه‌های برقی ضدعفونی کننده، تونل های ضدعفونی، لامپ های UV و ... است

وی با بیان این که سلامت بازیکنان، کادر غنی تیم‌ها و عوامل اجرایی برای ما بسیار اهمیت دارد، عنوان کرد: اگر قرار به ادامه برگزاری رقابت‌ها باشد، تمامی باشگاه‌ها موظف به رعایت این پروتکل هستند. همچنین با توجه به گرمای هوا و برگزاری مسابقات در شب، استادیوم‌های باید از زیرساخت‌های لازم از قبیل روشنایی برخوردار باشند.

همچنین دبیر هیات فوتبال خوزستان در حاشیه این نشست، در خصوص فعالیت آکادمی ها و مدارس فوتبال استان گفت: دستورالعمل بازگشایی آکادمی ها و مدارس فوتبال از سوی فدراسیون فوتبال ابلاغ شده است و ما نیز آن را برای هیات فوتبال شهرستان ها ارسال کردیم و باشگاه ها به شرط رعایت موارد ابلاغی می توانند فعالیت خود را آغاز کنند. ضمن این که هیات فوتبال به صورت مرتب بازرسی خود را از باشگاه ها انجام می دهد و در صورتی که باشگاه ها به موارد ابلاغی تمکین نکنند، با خاطیان به شدت برخورد می شود.

مجید دهقان رییس کمیته مسابقات هیات فوتبال خوزستان پس از دیدگاه های ارائه شده از سوی مدیرعاملان باشگاه های حاضر در جلسه، اظهارکرد: از شروع سال ،۹۹ کمیته مسابقات فوتبال استان جلسات متعددی در خصوص چگونگی ادامه برگزاری مسابقات لیگ ها در استان خوزستان برگزار کرده است اما با توجه به شرایط موجود در استان که در وضعیت قرمز از لحاظ کرونایی به سر می بریم، ادامه این رقابت ها برای ما تا کنون میسر نشده است.

وی افزود: پس از دریافت پروتکل برگزاری مسابقات از سوی فدراسیون تصمیم گرفتیم در جلسه ای با حضور مدیرعاملان باشگاه های استان، راهکارهای لازم بررسی شوند. تمام دیدگاه های ارائه شده در این جلسه را در جلسه کمیته بررسی خواهیم کرد و خروجی جلسه در هیات رئیسه هیات فوتبال استان خوزستان مطرح می شوذ و در نهایت نیز تصمیم اتخاذ شده به باشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

جلسه هم‌اندیشی برگزاری لیگ برتر استان

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: