به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 09
کد خبر: ۳۰۰۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
تعداد نظرات: ۹ نظر
رحمانی: بازیکنان تیم نفت آبادان کم‌کاری نکردند

خوزستان اسپورت- بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازیکنان ما کم کاری نکردند و اگر می‌خواستند با جان و دل بازی نکنند آن زمانی این کار را می‌کردند که یک ریال هم پول نگرفته بودند.

به گزارش خوزستان اسپورت، بختیار رحمانی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به صحبت‌های بهنام سراج در مورد اینکه گفته می‌شود برخی از بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با جان و دل بازی نمی‌کنند، اظهار داشت: همه بازی‌های لیگ غیر از یک بازی مثل بازی تیم ما مساوی شد. جایگاه تیم‌ها مشخص است و برخی تیم‌ها امتیازات حساسی را از دست دادند. نساجی تیم خوبی است و بازی سختی مقابل این تیم انجام دادیم. از طرفی شرایط آب و هوایی آبادان وحشتناک گرم است. از این رو هیچ کم‌کاری صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اظهارات بهنام سراج تصریح کرد: سراج هرگز نگفت بازیکنان کم کاری می‌کنند بلکه گفت با جان و دل بازی نمی‌کنند. البته اصلا اینطور نیست. اگر قرار بود با جان و دل بازی نکنیم آن زمانی این کار را می‌کردیم که بعد از گذشت شش ماه یک ریال هم دریافتی نداشتیم. بازیکنان تیم صنعت نفت در همان روز‌ها به خاطر مردم آبادان با جان و دل بازی می‌کردند. باید دید سراج با توجه به تجربه‌ای که دارد چرا چنین حرفی زده است.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با تایید ناراحتی برخی از بازیکنان این تیم از اظهارات سرمربی این تیم تاکید کرد: برخی بازیکنان ناراحت شدند و این موضوع کاملا درست است، ولی در صحبتی که با بازیکنان داشتم متوجه شدم آنها خیلی حساس نیستند. بعد از بازی من سراج را دیدیم، خبرنگار‌ها دور او جمع شده بودند و در چنین شرایطی این حرف‌ها زده شد. نمی‌دانم چرا گفته است بازیکنان با جان و دل بازی نمی‌کنند، ولی قطعا دلیلی برای حرفش دارد و خودش می‌داند داستان چیست. در جریان تمرین با بازیکنان صحبت کردیم و به همه گفتم به خوبی می‌دانم چنین چیز‌هایی وجود ندارد. باید ببینیم دلیل این صحبت‌ها چه بوده است. سراج مرد بزرگی است و باید منتظر دلیل‌های او بود.

رحمانی در پاسخ به این سوال که مشکلات مالی باشگاه صنعت نفت می‌تواند دلیل بروز چنین اتفاقی در این تیم باشد گفت: اصلا بحث تیم ما مالی نیست. بازیکنان همه از این تساوی ناراحت بودند. بازیکنان ما تا کنون 60 درصد از مطالبات خود را دریافت کردند. من همیشه منتقد مشکلات مالی باشگاه صنعت نفت بودم. در این مدت دیدم که هیچ فردی به این باشگاه کمک نمی‌کند. عیسی‌زاده و همکارانش واقعا دست‌تنها هستند و تامین منابع در چنین شرایطی سخت است. به خاطر تلاش‌هایشان از آنها تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: حیف است مسئولان از این تیم حمایت نمی‌کنند. نمی‌خواهم از بازیکنان و باشگاه‌های دیگر اسم بیاورم، ولی کل بودجه تیم ما فقط به اندازه یک یا دو نفر از بازیکنان این تیم‌ها است. تیم‌های نفتی واقعا با بودجه محدود بسته شدند. من هم در تیم صنعت نفت بازی کردم و هم در آن تیم‌هایی که بودجه‌های کلان دارند. واقعا این همه تبعیض منصفانه نیست. وقتی همین بودجه محدود هم تامین نمی‌شود کار سخت است. با این حال، مدیران ما تلاش کردند تا حد ممکن پول تزریق کنند. امیدوارم مسئولان نفتی هم فکر چاره باشند.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد بازی با تیم نساجی خاطرنشان کرد: هر دو تیم در این بازی شانس برنده شدن داشتند. فکر می‌کنم در شرایط آب‌وهوایی آبادان بازی خوبی بود. البته نتوانستیم امتیاز میزبانی را در خانه به دست بیاوریم، ولی هنوز هم دیر نشده و می‌توانیم امتیازات از دست رفته این بازی را جبران کنیم. ما همچنان به کسب سهمیه امیدواریم. تیم ما جوان است و سه امتیاز این بازی برای کسب سهمیه حیاتی بود. هیچ‌چیز مثل لیگ قهرمانان آسیا برای تیم‌های ایرانی باارزش نیست. از این رو بازیکنان همه تلاش خود را کردند تا سهمیه بگیرند. هیچ بازیکنی بی‌انگیزه نیست. همه در تیم ما تلاش می‌کنند چون این بازی‌های آخر خیلی مهم است.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
مهره سوخته.
محترمانه آخر فصل ردش کنن بره از خوزستان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
من به اون کسایی که میگن هیچ بازیکنی ازصنعت نفت در دور برگشت لیگ کم کاری نکرده عرض میکنم برود و فیلم بازیهای صنعت رو نگاه کند بعد فیلم بازی چندتا تیم متوسط دیگه روهم نگاه کند اصلا خود نفرات وسرمربی تیم بهتر میفهمد که چکار کردند معلومه اون کسایی که کم کاری میکنند بخاطر کسر قرارداد وتنبیه ووو میگه من از بازیکنای بارسلونا هم بیستر تلاش کردم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
اگر تلاشش مثل خود آقابختیار بوده که هر ۱۰ بازی یکبار آمادگی داشته پس لابد هیچکس کم کاری نکرده؟ ؟ ؟ ؟ ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
نه آقای رحمانی باشما هم نظر نیستیم چون خودت میدونید بی تعارف بعضی بازیکنان نصف دور رفت هم تلاش نمیکنند؟ چرا کسی نمیگه مثلا آقای مطلق زاده کم کاری میکنه چون با جون دل بازی میکنه اما بعضیها بااینکه تیمشان ۲ گل عقب هست بی هدف بازی میکنند راه میروند یک توپ ساده رو بمقصد نمی رسونند بین سه بازیکن صنعت نفت بازیکن حریف پابتوپ مثل آب رد میشه؟
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
0
یکی نیست از آقا بختیار سئوال کند خودشما تاحالا چند دقیقه در زمین بودی اصلا کی تورو آورد برای چی تورو آورد؟ بعد شما اومدی در مورد چی حرف میزنی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
حرف آقای سراج کاملا درسته گویا بعضی از بازیکنان بخاطر سالم ماندن بخاطر اینکه احتمالا مصدوم نشوند ومشکلی برای سال آینده نداشته باشند اصلا درگیر نمیشوند اصلا فیزیکی بازی نمیکنند انگار درحال یک بازی تمرینی ودوستانه هستند خوب توقع دارید هوادار و سرمربی بااین پدیده چه برخوردی بکند چشمانش را ببندد وبگوید هرچی شد عیبی ندارد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
همیشه گفتم بازم میگم تیمهایی مثل شهرخودرو و سایپا و نفت مسجدسلیمان و حتی نساجی و همین فولاد که توان فنی بازیکناشون تفاوت چندانی با بازیکنای صنعت ندارن و حتی توان فنی بازیکنای صنعت نسبت به بعضی از همین تیمها هم بالاتره ولی میبینیم که اون تیمها صرفا با تاکتیک درست و جنگندگی و تعصب بالای بازیکنا و کادر فنیشون تونستن بخوبی موفق بشن و تا دقیقه ۹۰ مردانه جنگیده و میجنگن ولی صنعت نفت بعد از اسکوچیچ فقط دنبال گذران مسابقات و بدون هرگونه جنگندگی و تاکتیک فنی یا میبازد و یا به زور مساوی میگیره . اگر هم پارس را بردیم یک پارس بحران زده و بدون مهره و با کلی محروم و مصدوم را بردیم . کلا تیم نه تاکتیک درستی داره و نه جنگندگی بازیکناش.
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
بختیار که آمد خوب تلاش کرد بی غرض میگم فقط چرا مطلق زاده تعویض شد بعد چرا باید ناصری اینقدر بره جلو دیگه رمقی براش نمیمونه بخاد دفاع کنه قبول کنیم تیم ضعف تاکتیکی زیاد داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
آقای سراج کمکاری بازیکنان را قبول داریم ولی یک سوزنم بخودت بزن تیم تاکتیک برنده شدن نداره . خواهشا روبروی استقلال فقط ببرید .
نام:
ایمیل:
* نظر: