به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۲۹۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
گلایه مجدد هیات مدیره نفت از مشکلات مالی

خوزستان اسپورت- رییس هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به استعفای چندین باره اعضای هیات مدیره باشگاه، گفت: به دلیل این که صدای‌مان به جایی نمی‌رسد، چندین بار استعفا داده ایم ولی برخی متاسفانه از این استعفا سوءبرداشت داشتند.

به گزارش خوزستان اسپورت، عطاءالله بهادری در گفت و گو با ایسنا درخصوص وضعیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: نفت در نخستین بازی خود پس از سر گیری لیگ برتر کشور توانست با حداقل امکانات در یک بازی خارج از خانه خوب کار کند. از تارتار که یک مربی فهیم هست و بازیکنان تیم تشکر می کنم. تمام تلاش مان را می کنیم که نفت در جدول صعود داشته باشد.

وی با بیان این که موفقیت های نفت، علی رغم مشکلات مالی و ساختاری، به دست آمده است، افزود: اعضای هیات مدیره باشگاه نیز تاکنون چند بار به دلیل این که صدای‌مان به جایی نمی رسد، استعفا داده‌ایم. برخی متاسفانه از این استعفای ما سوءبرداشت داشتند. به هر حال وقتی دست ما را بسته اند و نمی شود کاری کرد، چه کاری می توانیم کنیم؟ ما از هیچ تلاشی برای موفقیت نفت مسجدسلیمان دریغ نکرده ایم ولی برخی از افراد، مواردی را در فضای مجازی آن هم بدون اطلاع می نویسند و از سکوت ما سوء استفاده می کنند که برای آن ها متاسفم.

رییس هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان بیان کرد: ما هر چه فریاد زدیم، فایده ای نداشت و امیدوارم آقای ورناصری نماینده مسجدسلیمان که فردی علاقه مند است، کمک کند و پیگیر حل مشکلات تیم باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای میزبانی در خانه از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی آماده هستید؟ عنوان کرد: در حال تلاش هستیم و خدا را شکر آقای محمدی، مدیرعامل شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب نگاه بسیار مثبتی دارد و تاکنون از هیچ تلاشی دریغ نکرده و اکنون نیز به ما قول همکاری داده است. از تمام کسانی که برای نفت دل می سوزانند و کمک حال ما هستند، تشکر می کنم.

بهادری افزود: علی رغم تمام نداری ها، با قرض و قوله و ضمانت خودمان، تیم را در بهترین شرایط قرار داده ایم و در حد یک تیم حرفه ای، شرایط را برای تیم مهیا کرده ایم.

وی گفت: تاکنون 60 درصد از مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده ایم و باید بگویم پولی که امسال برای تیم دریافت کرده ایم، هفت میلیارد تومان بوده است و این مبلغ برای لیگ سه نیز پولی نیست، چه برسد برای تیم لیگ برتری که در لیگ برتر در رده هشتم قرار دارد و در جام حذفی نیز جرو چهار تیم است. مجموعه باشگاه و تیم، کاری کرده اند، کارستان. فوتبال یک ورزش جمعی است و منیت در کار نیست و در لیگ نوزدهم نیز شرایط را در حد یک تیم لیگ برتری مهیا کرده ایم. به هر حال همه در تیم و باشگاه با هم همدل شده اند تا جایگاه نفت مسجدسلیمان حفظ شود.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: