به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۲۹۹۲۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
موافقت با اشتغال ملی‌پوش خوزستانی در شهرداری

خوزستان اسپورت- ملی‌پوش خوزستانی دارنده مدال طلا و برنز رقابت‌های قهرمانی وزنه‌برداری جهان در دسته 102 کیلوگرم گفت: طبق مصوبه استانداری موافقت شده تا در شهرداری رامهرمز مشغول به فعالیت شوم.

به گزارش خوزستان اسپورت، رضا دهدار در گفت‌وگو با میزان در مورد شرایط تمرینی خودش اظهار داشت: سه هفته‌ای می‌شود که تمرینات خودم را شروع کرده‌ام و با توجه به اینکه تا پایان سال جاری میلادی رقابتی در تقویم فدراسیون جهانی تعیین نشده برای رسیدن به فرم خوب به شش ماه زمان نیاز دارم تا به آمادگی صددرصدی برسم.

وی با انتقاد از قراردادهای پایین در لیگ وزنه‌برداری گفت: بزرگان وزنه‌برداری هم در لیگ دارای قرارداد خوبی نیستند چه برسد به ما که تازه در ابتدای راه هستیم. با توجه به اینکه هزینه این رشته خیلی بالا است، ما هر پولی که دریافت می‌کنیم باید خرج خرید مکمل ورزشی کنیم.

عضو تیم وزنه‌برداری ملی حفاری در پاسخ به این سوال که آیا برای فصل جاری هم در این تیم می‌ماند یا خیر، توضیح داد: در حال حاضر که با وجود بودن بیماری کرونا مشخص نیست که آیا لیگ برگزار می‌شود یا خیر، در صورتی که پیشنهاد مناسبی از ملی حفاری داشته باشم برای فصل آینده هم در این تیم خواهم ماند. ما صحبت کرده‌ایم و خواهان این هستیم تا قرارداد ما افزایش پیدا کند. حضور ملی حفاری اهواز در فصل آینده لیگ مشخص نیست زیرا هم بودجه تیم‌های نفتی کاهش یافته و هم کرونا شرایط سختی را ایجاد کرده است. چه لیگ باشد و چه نباشد من بدون توجه به این اتفاق تمریناتم را انجام می‌دهم تا برای مسابقات پیش‌رو آماده شوم.

دهدار در مورد اینکه آیا در این مدت مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری با او تماسی گرفته‌اند یا خیر، توضیح داد: چند روز پیش مسئولان فدراسیون با من تماس گرفتند تا از شرایط و برنامه‌های من با خبر شوند. واقعیت امر این است مسئولان در تلاش هستند تا وضعیت خوبی را برای تمام ورزشکاران ایجاد کنند.

دارنده مدال طلای مسابقات جهانی پیرامون اینکه آیا در این وضعیت تمرین کردن سخت است یا خیر، اظهار داشت: من تاکنون چند بار تست کرونا داده‌ام که خوشبختانه جواب تمامی آنها منفی بوده است. فعلأ در سالنی که تربیت بدنی شهر رامهرمز در اختیارم گذاشته‌ تمرین می‌کنم. در این مدت تنها کسی که من را کمک کرده شهردار بوده است. طبق مصوبه استانداری موافقت شده تا از این پس در شهرداری رامهرمز مشغول به فعالیت شوم.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: