به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 16
کد خبر: ۲۹۹۰۹
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
آذری: پول برزیلی‌ها تا آخر هفته پرداخت می‌شود

خوزستان اسپورت- مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص آخرین وضعیت پرونده بازیکنان برزیلی و سایر مسائل مربوط به این تیم توضیحاتی داد.

سعید آذری که ظهر امروز در ساختمان فدراسیون فوتبال در تهران حضور داشت، پس از خروج از فدراسیون در مصاحبه با خبرنگاران گفت: با نبی کار داشتم و اینکه گفتم با کفاشیان کار دارم، شما (خبرنگاران) را گمراه کردم!

وی درباره حاشیه‌های دیدار فولاد و استقلال گفت: حواس ما به حواشی نیست. در متن به مسائل پرداختیم و پروتکل‌ها را به نحو احسن اجرا کردیم. نمی‌خواستیم بهانه‌ای به کسی داده شود. با تمهیدات مجموعه فولاد؛ ورزشگاه شهدای فولاد به بهترین شکل آماده‌سازی شد و با توجه به دستورالعمل‌ها، همه پروتکل‌ها را اجرا کردیم. استقلالی‌ها از نزدیک شاهد زحمات کشیده شده بودند. این زحمتکشان ساعت 5:25 صبح مسابقه استراحت کردند و خدا را شکر مشکلی بابت اجرای پروتکل‌های وزارت بهداشت و فدراسیون پزشکی ورزشی نبود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درخصوص پُست فرهاد مجیدی و اینکه این پُست به باشگاه فولاد ارتباط داشت، تصریح کرد: این برداشت شماست. تاکنون درباره مربیان و سرپرستان سایر تیم‌ها صحبت نکرده‌ام و اگر سوالی درباره مسائل مدیریتی دارید، در خدمت شما هستم. چیزی که مدیریت بابت آن به من اجازه می‌دهد، پاسخ می‌دهم و اینکه در فضای مجازی چه چیزی گفته می‌شود، مهم نیست.

آذری درباره آماده‌سازی شاگردان جواد نکونام خاطرنشان کرد: زمانی که اعلام شد بازی‌ها برگزار می‌شود، تیم ما 20 روز در تهران اردو زد و برنامه‌های آمادگی جسمانی را دنبال می‌کرد. 12 روز در گرمای 45 درجه اهواز، صبح و بعدازظهر تمرین کردیم. در نهایت تلاش کردیم و خدا را شکر پیروز شدیم. هر کسی در حیطه کار خودش باید نظر دهد و اگر مدیران عالی‌رتبه باشگاه استقلال درباره فولاد صحبت کنند، بعد از مطالعه اظهار نظرها پاسخ می‌دهم. سعادتمند از مدیران کارکشته وزارت ورزش است که مسائل را بررسی می‌کند.

وی درخصوص اینکه گفته شد محمد دانشگر با مهدی هاشمی‌نسب درگیر شده است، عنوان کرد: من در راهرو بودم و برایم جای تعجب بود این اخبار از کجا منتشر می‌شود. دانشگر و وریا غفوری را در تونل ورزشگاه دیدم و به آنها خسته نباشید گفتم. نمی‌دانم این اخبار از کجا می‌آید و من در راهرو، درگیری ندیدم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درخصوص اتفاقات داوری این مسابقه گفت: نظر من مهم نیست و کارشناسان همه دیدارها را بررسی می‌کنند. همانطور که سال گذشته فکر می‌کردیم در چند مسابقه، حق ذوب‌آهن را ندادند و نظر ما هم مهم نبود. مهم این است که فولاد با تمام توان زحمت کشید و وقتی استقلال 11 نفره بود، دو شانس گلزنی داشتیم و داور یک پنالتی به سود ما نگرفت.

وی با تمجید از سنگربان آبی‌ها اظهار داشت: سید حسین حسینی چهره برتر بازی بود و روز درخشانی داشت. اگر درخشش او نبود، نتیجه تغییر می‌کرد. شایسته برد بودیم و برای آن زحمت کشیدیم. آینده نشان می‌دهد چه کسی، چند مرده حلّاج است.

آذری اظهار داشت: همیشه حق را گفته‌ام. آن زمانی که کسی حواسش به استقلال نبود و این تیم مثل گوشت قربانی داشت این دست و آن دست می‌شد, با اینکه در فولاد بودم درباره این تیم اظهار نظر کردم. حالا نیز به صراحت می‌گویم هیچ حقیقتی را تحت‌الشعاع مسائل غیر واقعی قرار نمی‌دهم. نه استقلالی هستم، نه پرسپولیسی، نه سپاهانی و نه ذوب‌آهنی. امروز فولادی هستم برای اینکه نانی که سر سفره زن و بچه‌ام می‌برم باید حلال باشد. برای پولی که می‌گیرم به نحو احسن کار می‌کنم, فقط یک رنگ برای من مقدس است که آن هم رنگ سبز (ذوب‌آهن) است, سبزی که از سال 1360 تا الان برای آن زحمت کشیده بودم و در آن قهرمان آسیا شدم و مربی بودم و به عنوان مدیر هم کار کرده‌ام. اگر فردا هم در باشگاه دیگری کار کنم رنگ آن تیم برای من اولویت است ولی همیشه سعی کردم حق را بگویم.

وی ادامه داد: با این مسائل که در فضای مجازی منتشر می‌شود و به ما و خانواده‌های ما توهین می‌شود, انتظار نداشته باشند تسلیم شویم. باید نانی که می‌بریم حلال باشد. من هر جا باشم با همین روحیه مبارزه خواهم کرد و فولاد الان اولویت من است. برای بردی که مقابل استقلال داشتیم نان همت و غیرت بچه‌ها را خوردیم و مبارزه کردیم. این مسائل حاشیه‌ای هم نمک کار است که من حوصله ندارم به این چیز‌ها پاسخ بدهم.

آذری در واکنش به اینکه چه زمانی با ذوب‌آهن قهرمان آسیا شده است, گفت: به صورت انفرادی با ذوب‌آهن قهرمان آسیا شده‌ام (اشاره به دوران حضورش در رشته وزنه‌برداری به عنوان ورزشکار). نمی‌توانید از من آتو بگیرید, شما آن زمان 2 سال سن داشتید (باخنده). جالب‌تر اینکه ذوب‌آهن در زمان مدیریت من در رشته والیبال نشسته قهرمان جهان هم شده و تیم واترپلو و بسکتبال هم در زمانی که من مدیر بودم نایب قهرمان آسیا شده‌اند.

آذری درباره اصلاح اساسنامه فدراسیون گفت: مواضع من را همه درباره اساسنامه می‌دانند. فکر می‌کنم موضوع اصلی فیفا روی نوع تعریف فدراسیون است, یا ما باید این «نهاد عمومی غیردولتی» را در فیفا به خوبی جا بیندازیم یا اینکه قوانین داخلی را برای فوتبال به نوعی تغییر دهیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی فولاد از سوی فیفا یادآور شد: فکر می‌کنم تا آخر هفته پول بازیکنان برزیلی پرداخت شود. امروز جلسه‌ای از طریق ویدئو کنفرانس داشتیم و فکر می‌کنم فولاد دیگر در ابعاد بین‌المللی مشکلی نداشته باشد.

وی درباره اظهارات جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن علیه او, عنوان کرد: درباره جایی که درگذشته کار کرده‌ام و روزمه مشخصی دارم, صحبتی ندارم. برای همه عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم. فقط یک چیز می‌گویم «همدون دوره, میدون نزدیکه». همه ما به زودی امتحان پس می‌دهیم و امیدوارم تمرکز‌مان صرفاً روی کار‌های خودمان باشد. بهتر است برویم به دنبال اینکه چیزی یاد بگیریم و اظهار نظر‌های خارج از حیطه تخصص خود نداشته باشیم. عزیزان جوان هستند و ممکن است اظهارنظر‌هایی داشته باشند که من در این باره‌ نظری ندارم.

آذری درباره بازگشت پاتوسی گفت: برای او دوباره در تاریخ 29 ژوئن بلیت گرفته‌ایم. تاکنون 3 بار برای او بلیت گرفته‌ایم. روی سیستم می‌توانیم بلیت بگیریم ولی وقتی می‌خواهد فیزیکی صادر شود این امکان وجود ندارد و خط هوایی این بلیت را کنسل می‌کند. خیلی تلاش کردیم قبل از بازی با استقلال او را برسانیم ولی سفر او از آفریقا لغو شد. امیدوارم بتوانیم او را برای تاریخ 29 ژوئن برگردانیم.

وی درباره اینکه جانشین پاتوسی در بازی با استقلال عملکرد خوبی داشت, گفت: شما وقتی یک مجموعه را تربیت می‌کنید و یک مربی تمام وجودش را در دمای 45 درجه اهواز می‌گذارد یک تیم تربیت می‌کند. درست است که در فوتبال ستاره‌ها بازی می‌کنند ولی بقیه هم هستند که ستاره‌ها می‌توانند هنرشان را نشان دهند. دست تک تک بازیکنانم را می‌بوسم چون مقابل استقلال فوق‌العاده بازی کردند. آن روز تیم ما یک ستاره داشت و آن هم فولاد بود.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
0
0
بعد از شاه غلام بهترین مدیر فولاد آذریه دمش گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
0
0
پرداخت پول برزیلیها مهم نیست. مهم پرونده محمد بلبلیه که فولاد بخاطرش محروم شده از نقل وانتقالات
نام:
ایمیل:
* نظر: