به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۲۹۹۰۱
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
علوی: باشگاه در تلاش برای آمدن پاتوسی است

خوزستان اسپورت- سرپرست تیم فولاد خوزستان گفت: اگر هم حرفی در زمین زده می‌شود طرف مقابل باید با مشت به صورت بازیکن بزند؟

به گزارش خوزستان اسپورت، سیدمحمد علوی در گفت‌وگو با فارس در خصوص وضعیت این تیم پس از برد خانگی مقابل استقلال، اظهار داشت: خداراشکر همه چیز خوب است، بعد از برد همیشه اوضاع خوب است. متاسفانه حاشیه‌ها پیش از برگزاری مسابقه شروع شده بود اما با اقتدار و قاطعیت داور جمع و جور شد. این بازی واقعا بازی بزرگی بود و سیدمهدی سیدعلی به درستی و خیلی خوب توانست بازی را کنترل کند.

علوی در مورد اینکه حاشیه‌های پیش از بازی چه بودند، گفت: اعضای تیم استقلال در فضای مجازی بابت پرواز ناراحت بودند و گفتند پروتکل‌های بهداشتی رعایت نمی‌شود و بیهوده است. البته پرواز به ما مربوط نیست و ما تمام موارد بهداشتی را موبه‌مو رعایت کردیم به طوری که افسران کنترل سلامت واقعا راضی بودند. خود اعضای استقلال به وادی دیگری رفته بودند و از ابتدا مشخص بود که تمرکز کافی برای این بازی نداشتند.

سرپرست تیم فولاد، در مورد انتقاد به شادی بعد از گل بازیکنان این تیم و اینکه آیا بابت رعایت حفظ فاصله به آن‌ها یادآوری نشده، عنوان کرد: ما تذکرات لازم را می‌دهیم اما این قضیه تا آخر لیگ ادامه خواهد داشت. همه کارهای ما را نادیده می‌گیرند و همین یک مورد را می‌بینند؟ مثلا ما بازیکنانمان را روی سکو می‌بردیم اما بازیکنان استقلال پایین بودند یا اینکه توپ را ضدعفونی می‌کردیم و... تمام موارد را با دقت انجام دادیم.

علوی تصریح کرد: شادی بعد از گل طبیعی است. در آن لحظه فشار و ضربان قلب بازیکن بالاست و ممکن است نتواند تصمیم درستی بگیرد. ضمن اینکه بازیکنان طبق یک سنت قدیمی همدیگر را بغل می‌کنند و به شادی مشغول می‌شوند. این موضوع تا بخواهد جا بیفتد زمان می‌برد و خودش نیاز به برگزاری یک کلاس دارد.

وی در خصوص اینکه علی کریمی عنوان کرده محمدآبشک بازیکن نامرد و بی ادبی است و در زمین فحاشی می‌کرده، گفت: اصلا اینطور نیست. این ادبیات درست نیست و آدم نباید اینگونه صحبت کند. اگر هم اتفاقی در زمین می‌افتد طبیعی است و نباید این صحبت‌ها مطرح شود.  چون کسی نمی‌تواند ثابت کند که آبشک این حرف را زده یا نزده، باید این صحبت‌ها مطرح شود؟ آبشک این حق را دارد که شکایت کند. اگر هم حرفی در زمین زده می‌شود طرف مقابل باید با مشت به صورت بازیکن بزند؟ این کارها درست نیست.

سرپرست تیم فولاد در مورد اینکه گفته می‌شود بعد از بازی بین دانشگر (مدافع استقلال) و مهدی هاشمی نسب (مربی فولاد) درگیری به وجود آمده، اظهار داشت: نه اینطور نیست. مهدی هاشمی نسب آدم بزرگی است و همه می‌دانند او چکاره است و چه اخلاقی دارد. او هیچ وقت چنین کاری نمی‌کند. من چیزی ندیدم و چیزی هم در این مورد نشنیدم. اگر اتفاقی افتاده بود خود هاشمی نسب حتما به من می‌گفت.

علوی در مورد نحوه میزبانی فولاد از ماشین سازی در بازی این هفته، عنوان کرد: همان کارهایی را که برای استقلال کردیم برای ماشین سازی هم انجام می‌دهیم. البته تیم حریف باید خودش مراقب خودش باشد اما مواردی که به ما مربوط می‌شود را در حد توانمان انجام می‌دهیم. مثل مواردی که باید در استادیوم، هتل یا در مورد زمین تمرین رعایت شوند اما اینکه تیم میهمان در هواپیما با اشخاصی دیگری می‌نشیند و با بقیه قاطی می‌شود، به ما مربوط نمی‌شود.

وی در خصوص غایبان فولاد مقابل ماشین سازی تصریح کرد:‌ خداراشکر غایبی نداریم و بازیکنی مصدوم نشده است. تنهای غایبان ما ایوب والی و پاتوسی هستند. مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا شرایط برای بازگشت پاتوسی فراهم شود. او فعلا وارد ایران نشده، دعا کنید این اتفاق زودتر بیفتد!

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: