به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۲۹۸۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
استارت فولاد خوزستان در غیاب کاپیتان والی

خوزستان اسپورت- تیم فوتبال فولاد خوزستان در غیاب کاپیتان باتجربه‌اش بازی‌های رسمی سال 99 را آغاز می‌کند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، تیم فولاد خوزستان در حالی در ادامه لیگ برتر فوتبال کشور به مصاف حریفان می رود که کاپیتان والی را به دلیل پارگی رباط صلیبی در اختیار ندارد.

ایوب والی تمام دوران حرفه‌ای فوتبال خود را در تیم فولاد خوزستان توپ زده و همین باعث شده است که از محبوبیت خاصی بین هواداران فولاد برخوردار باشد. او که مرد با تعصب و نماد غیرت فولادی‌ها نیز لقب گرفته، بازیکنی است که در فصل نوزدهم فوتبال نشان داد، این که ماموریت کدام پست به او سپرده شود، برایش فرقی نمی‌کند و بعضا به جای یک مدافع، نقش مهاجم را به خود می‌گرفت، تنها برای این که فولاد برنده بازی باشد.

والی در فصل نوزدهم فراتر از نقش یک مدافع کار کرد و با عملکرد خوبش در مستطیل سبز و به ثمر رساندن چهار گل، نکونام را مجاب و متقاعد کرد که همیشه باید در ترکیب اصلی تیم باشد تا جایی که نکونام در طول فصل بارها، غیرت و بازی خوب والی را مورد تمجید قرار داد.

والی که رهبری مقتدر و با تعصب برای فولادی ها درون مستطیل سبز است، اواسط اسفندماه در حین تمرین تیم فولاد دچار پارگی رباط صلیبی شد، تا در میان خبرهای بد از شیوع کرونا، خبر دوری چندین ماهه کاپیتان نیز فوتبال دوستان خوزستانی و به ویژه هواداران فولاد را نگران کند.

البته مرد شماره 4 فولاد این روزها با انگیزه‌تر از قبل خود را برای حضور در زمین فوتبال آماده می‌کند و اگرچه به ادامه مسابقات فصل نوزدهم نمی‌رسد اما چهارم تیرماه در مصاف خانگی فولاد مقابل استقلال تهران، همچون سابق برای فولادی ها و هوادارانش یک رهبر است و این بار نه در زمین، بلکه در قامت یک حامی و یار دوازدهم.

لیگ برتر پس از وقفه چهار ماهه مجددا از هفته جاری با دیدار معوقه فولاد و استقلال در اهواز، از سر گرفته می‌شود اما برای فولادی ها بدون کاپیتان بسیار متفاوت‌تر از قبل خواهد بود و جایگزین او نیز مطمئنا کار سختی خواهد داشت.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: