به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 16
کد خبر: ۲۹۸۶۵
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
ادامه اردوی شاگردان مهدی تارتار در تهران

خوزستان اسپورت- اردوی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تا پایان هفته در تهران ادامه خواهد داشت.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از میزان، تیم نفت مسجدسلیمان که مدتی است در تهران اردو برپا کرده است هفت تیرماه تهران را به مقصد بوشهر ترک می‌کند. شاگردان مهدی تارتار که خود را برای بازی با تیم شاهین شهرداری بوشهر آماده می‌کنند هفت تیر راهی بوشهر شده پس از یک شب استراحت در این شهر به مصاف تیم شاهین می‌رود.

کاروان تیم نفت مسجدسلیمان پس از این بازی به اهواز می‌روند و ادامه تمرینات را در شهر خودشان پیگیری خواهند کرد. اقامت تیم نفت در مسجدسلیمان طولانی خواهد بود. چرا که چند بازی این تیم در استان خوزستان برگزار می‌شود از این رو شاگردان تارتار تا بازی با نساجی در شهر خود تمرین می‌کند.

این تیم با شروع مجدد تمرینات اردویی در تهران برپا کرد و همچنان تمرینات خود را در این شهر ادامه می‌دهد. مسجد سلیمانی‌ها با وجود اینکه در تهران اردو زدند همچنان از مشکلات مالی رنج می‌برند و به گفته مدیران و مربیان این تیم به جز یک بار هنوز نتوانستند از اعضای تیم تست کرونا بگیرند. پیش از این به دلیل لغو مجوز استفاده تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از ورزشگاه شهید بهنام محمدی و خوابگاه وابسته به آن بحث واگذاری این تیم به بخش خصوصی را پررنگ‌تر کرد، اما با مساعدت مسئولان شهر مسجدسلیمان فعلاً این مشکل برطرف شده است و آنها می‌توانند از امکاناتی که پیش‌تر در اختیار داشتند استفاده کنند.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: