به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۲۹۸۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
نورمحمدی: مسئولان باید جواب مردم را بدهند

خوزستان اسپورت- مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تیم ما در بدترین وضعیت ممکن قرار دارد و با این شرایط راهی جز واگذاری تیم باقی نمانده است.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، حامد نورمحمدی در مورد آخرین وضعیت نفت مسجدسلیمان و بحران مالی در این باشگاه گفت: متأسفانه تیم ما در بدترین وضعیت ممکن قرار دارد، ما در این مدت در یک زمین بسیار بد در تهران اردو زدیم و شانس آوردیم که سرپرست تیم از طریق ارتباط‌هایش توانست یک هتل برای‌مان بگیرد. از زمانی که نماینده مسجدسلیمان در مجلس گلایه کرد که به تیم ما رسیدگی نمی‌شود، حمایت‌های وزارت نفت هم قطع شد و حتی خوابگاه و زمین بازی را هم از ما گرفته‌اند. ما حتی در ابتدایی‌ترین تجهیزات هم مشکل داریم و با این وضعیت نمی‌دانم سرنوشت تیم به کجا خواهد رسید.

وی ادامه داد: وضعیت تیم به جایی رسیده که راهی جز واگذاری تیم باقی نمانده است. چند سال پیش که نفت تهران منحل شد و حالا تیم‌هایی مثل نفت مسجدسلیمان، پارس جنوبی و صنعت نفت هم در این مسیر قرار گرفته‌اند. در باشگاه ما حتی یک ریال هم نیست و در حال حاضر سرپرست تیم هزینه‌ها را متقبل می‌کند. چند روز دیگر هم بازی‌ها شروع می‌شود و با این شرایط مشخص نیست که سرپرست ما چگونه باید هزینه هتل، هواپیما و خیلی چیزهای دیگر را بدهد.

مدافع نفت مسجدسلیمان در خاتمه تصریح کرد: این تیم تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان است و شما باید به این شهر بیایید و ببینید که شرایط چگونه است و مردم چقدر مشکل دارند. آنها به این تیم دلخوش هستند و مسئولان باید جواب مردم مسجدسلیمان را بدهند. من امیدوارم که در نهایت اتفاقات خوبی برای این تیم رخ دهد و مشکلات برطرف شود هر چند که امید زیادی ندارم. بازیکنان ما بیش از پنج ماه است که یک ریال پول نگرفتند و معلوم نیست این وضعیت چه زمانی قرار است تغییر کند.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: