به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۲۹۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱
بهادری: کسی حاضر نیست تیم نفت را بخرد

خوزستان اسپورت- رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که حسابرسی‌ها برای واگذاری این باشگاه در حال انجام است،‌ اما کسی آن را خریداری نخواهد کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، عطاءالله بهادری در گفت‌وگو با تسنیم درباره تصمیم مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان برای واگذاری این باشگاه اظهار داشت: مطابق مصوبه مجلس شورای اسلامی، وزارتخانه‌ها از جمله وزارت نفت حق تیمداری ندارند. تیم صنعت نفت به شرکت پخش و پالایش و تیم‌های پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان به شرکت ملی نفت ایران وابسته هستند که این شرکت‌ها مکاتباتی کرده‌اند تا اقدامات اجرایی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه وزیر نفت سال گذشته دستور داده کارهای مربوط به واگذاری انجام شود، تصریح کرد: باید کارها مطابق اصل 44 قانون اساسی و احتمالاً از طریق بورس انجام شود و همان روند واگذاری استقلال و پرسپولیس را طی می‌کند. کارهای حسابرسی انجام می‌شود و وضعیت بدهی‌ها هم باید مشخص شود. اگر هم بخواهیم باشگاه را واگذار کنیم، کسی آن را نمی‌خرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه ورزش ایران باید تعیین تکلیف شود‌، خاطرنشان کرد: چرا فقط تیم‌های نفتی این مشکلات را دارند و وضعیت سایر تیم‌های دولتی این‌گونه نیست؟ ما کلی بدهی داریم و یک ریال هم پول نداریم. در این وضعیت کسی اسپانسر تیم نمی‌شود و تبلیغات دور پیراهن تیم‌ها حدود 30 میلیون تومان است که پول آب معدنی هم نمی‌شود. تکلیف ما یک بار برای همیشه باید روشن شود. زنوزی حاضر است ماشین‌سازی را به هیئت مدیره باشگاه تحویل دهد، اما کسی حاضر نیست آن را بگیرد.

بهادری با تمجید از مالکان باشگاه‌های نساجی، شهر خودرو و تراکتور بیان کرد: مالکان باشگاه‌ها، افراد بزرگی هستند و با اینکه می‌دانند ورزش درآمدی ندارد، در آن سرمایه‌گذاری می‌کنند. چه کسی به داد این افراد می‌رسد؟ دو عضو هیئت مدیره باشگاه، پیش از ایجاد ساختار درست برای باشگاه به بازیکنان چک شخصی دادند، اما الان چک آنها را به اجرا گذاشته‌اند. ما باید هر پنج روز یک بار تست کرونا بدهیم، اما هزینه آن و نیز تونل ضدعفونی‌کننده را از کجا تأمین کنیم؟

وی با انتقاد از رفتار سازمان لیگ فوتبال گفت: تهدید می‌کنند که اگر تیمی در بازی‌ها شرکت نکند، 3 بر صفر بازنده می‌شود. آیا این کمک به ورزش است؟ ما از جیب خودمان برای نفت مسجدسلیمان هزینه می‌کنیم و درآمدی هم نداریم. اگر هر معضل اجتماعی از جمله بی‌توجهی به نفت مسجدسلیمان حاد شود، معضل سیاسی ایجاد می‌شود.

مطالب مرتبط
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: