به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۲۹۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
رضاییان: نمی‌توانستیم از خوزستان خارج شویم

خوزستان اسپورت- معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: هفت بازیکن کرونایی تیم ما تست‌شان منفی بود و در حال حاضر فقط دو مبتلای جدید به کرونا داریم، امیدوارم لیگ یک هفته دیگر به تعویق بیفتد.

به گزارش خوزستان اسپورت، مسعود رضائیان در گفت‌وگو با میزان با اشاره به مسائل مختلف پیرامون وضعیت بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان صحبت‌هایی را مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید.

سه بار تست دادیم
او در ابتدا اظهار داشت: همه اعضای تیم برای سومین بار تست کرونا دادند و در مرحله سوم تعداد افراد مشکوک به این بیماری کاهش پیدا کرد. در حال حاضر فقط دو بازیکن کرونایی داریم و سایر تست‌ها منفی بود. از این رو وضعیت قرمز در تیم ما مرتفع شده است. با این حال استرس در همه تیم‌ها وجود دارد و تیم ما از این قاعده مستثنی نیست. البته به غیر از چند بازیکن، می‌توانم بگویم اغلب بازیکنان ما به این ویروس مبتلا شدند و نه تنها هیچ علامتی نداشتند بلکه توان بدنی‌شان هم کاهش پیدا نکرد. شنیده‌ام 75 درصد از افرادی که کرونا می‌گیرند، دیگر به این بیماری مبتلا نمی‌شوند. از این رو امیدوارم این نفرات دیگر مبتلا به ویروس یادشده نشوند.

امیدواریم لیگ به تعویق بیفتد
مدیرعامل پیشین باشگاه صنعت نفت با ابراز نگرانی از وضعیت تمرینات این تیم تصریح کرد: میزان تمرینات ما نسبت به سایر تیم‌ها کمتر بود. امیدوارم لیگ حداقل برای یک هفته دیگر به تعویق بیفتد و زیرا این اتفاق به ما برای آماده‌سازی بیشتر کمک می‌کند. اگر در کوران مسابقات با این پیک از مبتلایان رو‌به‌رو می‌شدیم، حتما صدمه بیشتری می‌دیدیم. ولی تیم ما روز‌های سخت را تقریبا پشت سر گذاشته است و امیدواریم در ادامه شرایط به نفع ما باشد. در پی آن هستیم شرایط میزبانی در آبادان را فراهم کنم. وقتی برای اردو از آبادان خارج نشدیم قطعا برای میزبانی‌ها هم از آبادان بیرون نخواهیم رفت و به میزبانی در شهری دیگر فکر نمی‌کنیم.

نمی‌توانستیم از استان خوزستان خارج شویم
معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت با اشاره به امکانات بهداشتی برای بازیکنان خاطرنشان کرد: شرایط برای تیم ما در آبادان فراهم بود. همه امکاناتی که در پروتکل ذکر شده بود فراهم کردیم و از این نظر چیزی کم نداشتیم. این ویروس، اما در خوزستان بیشتر از دیگر استان‌ها وجود دارد. از سه تیم خوزستانی فقط ما باقی ماندیم و دو تیم دیگر در تهران اردو زدند. در نتیجه این ویروس ما را بیشتر تهدید کرد. البته شرایط خروج از استان را نداشتیم و روز‌های سختی را پشت سر گذاشتیم. اگر قرار بود این شرایط را در اردویی برون استانی سپری کنیم واقعا برای ما ممکن نبود. هنوز یک تیم کامل نشدیم که تمرینات پرفشاری را برای حضور در مسابقات سپری کنیم. همیشه چند نفر در تیم ما مبتلا بودند. با این حال اردوی خارج از استان برای تیم صنعت نفت مطلقاً ممنوع نیست و هموار به دنبال مکان مناسبی برای برپایی اردو هستیم و شانسش وجود دارد.

مشکلات مالی هنوز حل نشده است
رضائیان در پاسخ به این سوال که آیا توانستند مشکلات مالی باشگاه صنعت نفت را برطرف کنند گفت: هنوز موفق نشدیم منابع مالی را تامین کنیم. امکاناتی که در آبادان فراهم کردیم اعتباری است. وقتی در شهر خودمان هستیم از اعتبار یک تیم آبادانی استفاده می‌کنیم. تصور کنید اگر بخواهیم از آبادان خارج شویم تا پول ندهیم به ما جا نمی‌دهند.

ویلاهای شیک برای بازیکنان صنعت نفت
او در مورد وضعیت قرنطینه بازیکنان اضافه کرد: ویلا‌هایی خوب و شیکی را به عنوان محل قرنطینه در اختیار بازیکنان قرار دادیم. هتلی داریم که با بهترین امکانات، غذا و شرایط خوب به بازیکنان سرویس می‌دهند. فکر نمی‌کنم این اتفاق در شهر دیگر برای ما وجود داشته باشد. مدام غذا مقابل در ویلا در اختیارشان قرار می‌گیرد، پزشکان به آنها سر می‌زنند و تست در ویلا از آنها گرفته می‌شود. امکانات خوبی برای تیم ما فراهم است و همه اعتباری است. شاید از نظر مالی به تیم ما کمک نمی‌شود، ولی باشگاه صنعت نفت شخصیت محترمی دارد.

هدف حفظ سلامتی است
وی ادامه داد: بدون شک تعطیلی و غیبت بازیکنان در تمرینات به تیم ما برای آماده‌سازی صدمه زد. با توجه به شرایطی که داشتیم طبیعی بود تمرینات را تعطیل کنیم. هدف ما حفظ سلامت و سرزندگی جوان‌ها است نه این که جان‌شان را به خطر بیندازیم. فکر می‌کنم باشگاه صنعت نفت ثابت کرد سلامت بازیکنان برایش از همه چیز مهم‌تر است. فعلا در تیم ما سلامتی در اولویت است و نه بازیکنان و نه ما به پول فکر نمی‌کنم.

از اسکوچیچ خبری نیست
معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت در مورد آخرین خبر‌ها از پرونده اسکوچیچ در فیفا تصریح کرد: از اسکوچیچ خبری نیست و هیچ نامه جدیدی نیامده است. تا رای صادر نشود، به ما اطلاعاتی نمی‌دهند. در این سال‌ها متوجه شدیم زمانش برسد خودشان همه چیز را اعلام می‌کنند و نیازی به پیگیر ما نیست. پروسه‌های فیفا زمان بر است و باید صبور بود.

مطالب مرتبط
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱
خوزستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
0
0
جناب رضاییان ان شاءالله روزی بیاد که در باشگاهی که خود شما پایه و اساسش را گذاشتی حضور داشته باشی، فولاد خانه شماست ، ای کاش یه همیتی در بین هوادارن فولاد پیش می آمد و همه یکصدا اعلام میکردن مدیر بومی ، اونهم از جنس ایشون ، حفظ،سرمایه های استانی میدانید چقدر مرقوم به صرفه هستش، امیدوارم مدیران فولاد و نمایندگان مجلس دست به یه اقدام انقلابی بزنند
نام:
ایمیل:
* نظر: