به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 13
کد خبر: ۲۹۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱
آذری: اگر دوباره لیگ عقب بیفتد چه کار کنیم؟

خوزستان اسپورت- مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اظهارنظر اخیر سخنگوی فدراسیون پزشکی، ورزشی را اوج ناهماهنگی دستگاه‌های ورزش برای شروع مجدد لیگ برتر دانست.

به گزارش خوزستان اسپورت، سعید آذری در گفت‌وگو با مهر درباره اظهارات اخیر رضا سعیدی سخنگوی فدراسیون پزشکی، ورزشی مبنی بر تصمیم گیری درباره برگزاری لیگ تا 25 خرداد، گفت: از این همه پارادوکس تعجب می‌کنم. ما باید 29 خرداد با استقلال بازی کنیم. اگر تاریخ برگزاری لیگ با فدراسیون پزشکی هماهنگ نشده است، چطور تیم‌ها دارند هزینه می‌کنند؟ ما دو مرحله اردو برگزار کرده‌ایم و نزدیک به 700 میلیون تومان هزینه داشته‌ایم.

وی ادامه داد: اگر 25 خرداد تصمیم بگیرند دوباره لیگ عقب بیافتد ما باید چه کار کنیم؟ فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم که نه کمکی به باشگاه‌ها می‌کنند، نه مطالبات‌شان را می‌دهند و نه تسهیلاتی در نظر می‌گیرند. ما با پرداختی که به بازیکنان انجام دادیم، متوسط پرداخت قراردادها را به 70 درصد رساندیم. این همه هزینه کرده‌ایم تا لیگ را دوباره آغاز کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خاطرنشان کرد: بدترین وضعیت، بلاتکلیفی است. تیم ما تقریباً با تمریناتی که داشته به فرم ایده آل نزدیک است. اگر لیگ دوباره به تعویق بیافتد این ضررها را چه کسی جبران می‌کند؟ خودمان هم گیج شده‌ایم.

آذری با اشاره به صحبت‌های چند روز پیش وزیر بهداشت و انتقاد از وزیر ورزش برای شروع لیگ فوتبال گفت: از شنیدن توضیحات دکتر نمکی تعجب کردم. ظاهراً پروتکل‌های پزشکی برای لیگ با هماهنگی وزارت بهداشت بوده اما آقای نمکی اظهار بی اطلاعی کرد. این نشان می‌دهد برنامه‌ها هماهنگ نشده است که می‌تواند اثرات مخرب داشته باشد. چه کسی می‌خواهد این آشفته بازار را سر و سامان بدهد؟ اظهارنظر سخنگوی پزشکی ورزشی هم اوج ناهماهنگی دستگاه‌های ورزشی بود.

وی ادامه داد: هواداران فوتبال بدانند آن چیزی که وظیفه ما بود، انجام دادیم ولی نتیجه‌ای که گرفته‌ام این است که هماهنگی بین متولیان بهداشت و ورزش وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پایان درباره زمان بازگشت آیاندا پاتوسی هافبک این تیم هم گفت: با سفارت آفریقای جنوبی در ایران هماهنگ کردیم و این بازیکن حداکثر تا اواسط هفته بعد در ایران است.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: