به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 13
کد خبر: ۲۹۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
ادامه مشکلات مالی در نفت مسجدسلیمان

خوزستان اسپورت- مدیر اجرایی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که در صورت ادامه این مشکلات تا سه روز، ادامه کار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان غیرممکن خواهد بود.

سروش صالحی‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و اعتراض برخی بازیکنان این تیم به مشکلات مالی اظهار داشت: وضعیت خوبی داریم و فقط مشکلات مالی زیادی داریم. با این حال اینکه می‌گویند دو بازیکن نفت را از هتل بیرون انداختند که اصلاً درست نیست. اگر بخواهند کسی را از هتل اخراج کنند، این اتفاق برای همه اعضای تیم رخ می‌دهد.

« هزینه‌ها با قرض و از جیب شخصی تامین می‌شود و هیچ کمکی از جانب دیگران نداریم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، مبلغ کمکی وزارت نفت را به ما پرداخت نکرده و این مشکل با هرگونه رایزنی حل نشده است. این موضوع به بازیکنان فشار می‌آورد و آنها از این مشکلات خیلی ناراحت هستند. بازیکن انتظار دارد شرایط خوبی داشته باشد که این وضعیت را برای او مهیا کردیم. او می‌خواهد بیرون برود و خرید کند اما باید از صبح تا بعدازظهر در هتل باشد، سپس به تمرین برود و به اتاقش برگردد.

مدیر اجرایی باشگاه نفت مسجدسلیمان با گلایه دوباره از مسئولان استان خوزستان به تسنیم گفت: پول ما در اداره کل ورزش و جوانان استان مانده و 14 روز است کارها با هزینه شخصی پیش می‌رود که زمان زیادی است. تیم در نهایت تا 48 ساعت یا سه روز دیگر دوام بیاورد. 60 درصد از قراردادها را پرداخت کردیم اما آنها از دی ماه پولی نگرفته‌اند. بازیکنان پشتوانه باشگاه هستند و نسبت به نفت عِرق دارند. مشکلات مالی زیادی داریم و خیلی بعید می‌دانم تا روز شنبه یا یکشنبه دوام بیاوریم وگرنه ادامه کار غیرممکن خواهد بود.

صالحی‌پور درخصوص وضعیت سه عضو تیم نفت مسجدسلیمان که تست کرونای آنها مثبت اعلام شد، خاطرنشان کرد: آنها تحت درمان هستند و احتمالاً امروز (پنجشنبه) مجدداً تست می‌دهند. نتیجه این آزمایش تا 48 ساعت آینده مشخص می‌شود.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: