به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 13
کد خبر: ۲۹۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
علوی: منتظر رسیدن آیاندا پاتوسی هستیم

خوزستان اسپورت- سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به شهری جز اهواز برای میزبانی مقابل استقلال فکر نمی‌کنیم هر چند استقلال در بازی رفت حمایت هوادارانش را داشت اما ما چنین امکانی را نداریم.

به گزارش خوزستان اسپورت، سیدمحمد علوی در گفت‌وگو با میزان در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: وضعیت خوبی داریم و منتظریم تا در همین روزها آیاندا پاتوسی هم به جمع‌مان اضافه شود. در این مدت با او در ارتباط بودیم و از آمادگی نسبی این مهاجم اطلاع داریم، ولی اولویت این است که به ایران بیاید و میزان آمادگی او در تمرینات مشخص می‌شود.

وی در ادامه در خصوص شرایط تمرینات تیم فوتبال فولاد خوزستان، تصریح کرد: یک هفته دیگر هم تمرین می‌کنیم و پس از آن روز بیستم خرداد یعنی 9 روز قبل از بازی با استقلال به اهواز برمی‌گردیم. می‌خواهیم حتما در اهواز میزبان استقلال باشیم و قبل از بازی در اهواز هم تمرین می‌کنیم که در شرایط آب و هوایی و گرمای زیاد اهواز هم تمرین کرده باشیم.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان پیرامون ادامه تمرینات این تیم در اهواز، افزود: در اهواز می‌توان شب هم تمرین کرد و به جز ما تیم‌های دیگر هم هستند که شب تمرین می‌کنند. ما روی گرمای اهواز برای فشار بر حریفان‌مان حساب باز کرده‌ایم و میزبانی مقابل استقلال را حق خودمان می‌دانیم.

علوی در پایان در مورد اصرار باشگاه فولاد خوزستان بر میزبانی در استان خوزستان، خاطرنشان کرد: با میزبانی ما در اهواز باز هم شرایط به سود استقلال است، چون آنها در حضور هواداران‌شان در ورزشگاه با ما بازی کردند، اما ما در ورزشگاه بدون تماشاگر میزبان استقلال هستیم و حمایت هواداران‌مان را نداریم.

مطالب مرتبط
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: