به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 10
کد خبر: ۲۹۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
والی: در روز مصدومیت من فرزند دومم به دنیا آمد

خوزستان اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید هر چه داریم به لطف خدا بوده و حتماً مصلحتی بوده که این مصدومیت در این مقطع زمانی برایم به وجود آمد.

به گزارش خوزستان اسپورت، ایوب والی مدافع میانی و کاپیتان فولادمردان جنوبی در فصلی که نمایش درخشانی در ترکیب فولاد داشت، در جریان تمرینات تیمش دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد و ادامه بازی‌های این فصل از رقابت‌های لیگ برتر را از دست داد.

این بازیکن بااخلاق خوزستان در گفت‌وگویی با ایران ورزشی درباره مصدومیت رباط صلیبی‌اش، همچنین انتشار بیماری کرونا در اهواز و آخرین شرایط تیم فولاد خوزستان صحبت‌هایی مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید.

ظاهراً مصدوم شدی و فصل را از دست دادی؟
 بله، مصدومیت‌ها جزئی از کار است. باز هم خوب است که در چنین موقعیتی این اتفاق افتاد و وسط بازی یا مسابقه حساس نبوده. خدا را شکر زمانی مصدوم شدم که این فصل عملکردم هم بد نبود. اگر عملکردم خوب نبود، این مصدومیت الان خیلی می‌توانست آزارم بدهد اما اینطور نشد.

کجا مصدوم شدی؟
 تمرین بودیم که یک لحظه پریدم اما وقتی آمدم پایین، خوب نیفتادم زمین و زانویم پیچ خورد و یکی، 2 هفته باید منتظر بمانم که ورم پایم بخوابد و بعد از آن عمل کنم.

پس رباط صلیبی پاره کردی...
 بله، رباط صلیبی زانوی راستم پاره شده و قرار است به تهران بیایم که زیر نظر دکتر کیهانی عمل کنم.

در این مدت که بحث ویروس کرونا خیلی جدی است، شرایط برای همه چیز حتی رفت و آمد به تهران هم سخت شده.
 بله، واقعاً نمی‌دانم این چه بلایی است که به جان مردم افتاده. ان‌شاءالله این روزها می‌گذرد. دعا می‌کنیم هر چه زودتر شرایط به حالت عادی برگردد. شرایط خیلی ناراحت‌کننده است و اوضاع ناجور شده. در اهواز تعداد مبتلایان خیلی زیاد شده و بیمارستان‌ها شلوغ هستند که احتمالاً بخشی از آن به خاطر رفت و آمدهای مسافران بوده.

خانواده‌هایی مثل شما که بچه کوچک دارند حتماً استرس بیشتری هم دارند.
 دقیقاً. اتفاقاً در این 2 روزی که زانویم ورم کرده و بیمارستان هستم، اتفاقات جالبی پیش آمده. مثلاً نیم ساعت پیش (بعد از ظهر چهارشنبه) پسر دومم به دنیا آمده. جا دارد تشکر کنم از پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان که این روزها خیلی زحمت می‌کشند و بیشتر از هر کسی درگیر بیماران و بیماری کرونا هستند. امیدوارم سالم باشند و با انرژی بیشتر کارشان را دنبال کنند.

تبریک می‌گویم. پس با این اتفاق خوب، ناراحتی‌ات از مصدومیت کمتر شده.
 درست است. البته آدم در این سن چون همه چیز را دیده، مصدومیت‌های اینچنینی را راحت‌تر می‌پذیرد. در واقع می‌شود گفت انتظارش را داریم. خیلی ناراحت شدم اما در این سن، راحت‌تر قبول می‌کنم. شاید به خاطر اینکه از این دست مصدومیت‌ها اطرافم دیده‌ام و می‌دانم من نه اولین نفر هستم و نه آخرین نفر. البته امیدوارم همه ورزشکاران سالم باشند اما این مصدومیت‌ها اجتناب‌ناپذیر است و پیش می‌آید. ما هر چه داریم به لطف خدا بوده و حتماً مصلحتی بوده که این مصدومیت در این مقطع زمانی برایم به وجود آمد.

برنامه لیگ هم اعلام شده و اولین بازی را فولاد خوزستان باید در 14 فروردین مقابل استقلال انجام دهد.
 نمی‌دانستم برنامه اعلام شده اما بازی سختی داریم. اگر همان موقع بازی می‌کردیم بهتر بود چون استقلال در آن زمان درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود. البته الان ما شرایط خوبی داریم. خدا را شکر تیم پیشرفت خوبی داشته و الان هم به لحاظ فنی، هم به لحاظ همدلی شرایط خیلی خوب شده و همه چیز خیلی فرق می‌کند و با نیم فصل اول متفاوت هستیم. الان هم تیم تمام تلاشش را می‌کند تا 3 امتیاز را به دست بیاورد.

این فصل فولاد خوزستان به دنبال کسب سهمیه آسیا است؟
 سخت است. ما می‌خواهیم بازی به بازی پیش برویم. در واقع سخت است که از سهمیه و قهرمانی صحبت کنیم چون این اهداف به تیم فشار زیادی وارد می‌کند و این فشارها می‌تواند برای تیم گران تمام شود. به خاطر همین ترجیح می‌دهیم بازی به بازی پیش برویم. تلاش تیم بر این است که نیم فصل دوم تلاش بیشتری داشته باشد. خدا را شکر در بازی‌های ابتدایی نیم فصل دوم هم خوب کار کردیم که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد چون حق مردم اهواز و هواداران خوب فولاد است که بازی‌های خوبی را تماشا کنند. درست است که 2 بار قهرمانی فولاد را دیدند اما دیگر وقتش رسیده که باز هم تیم‌شان را در آسیا ببینند و میزبان تیم‌های آسیایی باشند. هواداران سختی زیادی کشیدند چون همه عشق مردم خوزستان، فوتبال است و بیشتر از هر جای دیگری فوتبال را دوست دارند که امیدوارم روزهای خوبی را در فوتبال ببینند و تیم محبوب‌شان آسیایی شود.

شاید به خاطر این درک بالایت است که هواداران هم خیلی شما را دوست دارند.
 هواداران همیشه به من لطف دارند و من را شرمنده می‌کنند. در مدتی که مصدوم شدم بارها تماس گرفتند و پیام دادند و پیگیر حالم شدند که باید از آنها تشکر ویژه‌ای داشته باشم. آنها خیلی ناراحت هستند اما تیم وابسته به یک نفر نیست و همه با هم یک تیم هستیم. امیدوارم فولاد با کمک هواداران در بازی‌های آینده نتایج خوبی به دست بیاورد. من هم تلاش می‌کنم در همه بازی‌ها کنار هواداران باشم و تیم را تشویق و حمایت کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

یک فصل دیگر با فولاد قرارداد داری؟
 نه، من قراردادم تا پایان فصل است که باید ببینم خدا چه می‌خواهد.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: