به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۹۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
از مستاجرین اماکن ورزشی اجاره گرفته نمی‌شود

خوزستان اسپورت- وزیر ورزش و جوانان طی نامه‌ای به مدیران کل استان‌های سراسر کشور دستور داد، تا پایان سال جاری، اجاره‌بها از مستاجرین اماکن ورزشی گرفته نشود.

به گزارش خوزستان اسپورت، پس از اینکه وزارت ورزش و جوانان به دلیل گسترش ویروس کرونا در استان‌های مختلف، دستور تعطیلی تمامی باشگاه‌ها و اماکن ورزشی کشور را صادر کرد، تمهیدات جدیدی برای تسهیل در امور مستاجرین اماکن ورزشی در نظر گرفته شد.

وزارت ورزش امروز اعلام کرد که مسعود سلطانی‌فر در نامه‌ای به مدیران کل استان‌های سراسر کشور دستور داد که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تمامی اماکن ورزشی تا پایان سال، ترتیبی اتخاذ شود تا اجاره‌بها تا پایان سال جاری از مستاجرین اخذ نشود.

در نامه وزیر ورزش و جوانان آمده است: با توجه به اطلاعیه شماره 5 ستاد مقابله با کرونا در ورزش در خصوص تعطیلی تمامی اماکن و باشگاه‌های ورزشی تا پایان امسال و با توجه به ابلاغیه معاون توسعه مدیریت و منابع در خصوص تاثیر حوادث قهری بر قرارداد اجاره، ترتیبی اتخاذ شود تا اجاره بها اماکن و باشگاه‌های ورزش از تاریخ تعطیلی باشگاه‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا تا پایان سال جاری از مستاجرین اخذ نشود.

همچنین در این نامه عنوان شده است: در صورت درخواست مستاجرین، ایام تعطیلی با دریافت اجاره‌بها به ماخذ ماه آخر قرارداد به مدت قرارداد اضافه خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان در این نامه تاکید کرده است: بدیهی است در صورت تداوم شرایط موجود پس از بررسی شرایط و مقتضیات روز و هماهنگی با مراجع مربوطه، تصمیمات لازم اتخاذ و نتایج حاصله ابلاغ می‌شود.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: