به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۹۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
برنامه جدید لیگ دسته دوم فوتبال اعلام شد

خوزستان اسپورت- برنامه جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران که در پی شیوع ویروس کرونا در شهرهای مختلف کشور همانند سایر لیگ‌ها متوقف شده است، طبق برنامه ریزی جدید از 19 فروردین 99 مجددا آغاز می‌شود.

تیم‌های فولادنوین اهواز، استقلال ملاثانی، نفت امیدیه، شهرداری ماهشهر و حفاری اهواز نمایندگان خوزستان در این بازی‌ها هستند و تیم کارون اروند خرمشهر از دور مسابقات کنار رفته است.

براساس اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه دیدارهای هفته‌های 22 تا 24 رقابت‌های لیگ دسته دوم بدین ترتیب است.

هفته بیست ودوم - سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۹۹
کاسپین قزوین – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
شهرداری همدان – خیبر خرم آباد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه قدس همدان
استقلال ملاثانی – شهرداری فومن- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا ملاثانی
فولاد نوین اهواز - اترک خراسان شمالی- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه فولاد اهواز
شهرداری آستارا – میلادمهر تهران- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا

چهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۹
مس نوین کرمان – امید گناوه- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شهدا رزکان کرج – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
نفت امیدیه – نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
مس شهربابک – بعثت کرمانشاه    - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا مس شهربابک
سردار بوکان – شهدا بابلسر- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان
شهرداری ماهشهر – چوکا تالش- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا ماهشهر
ملی حفاری اهواز – پاس همدان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه حفاری اهواز
ایرانجوان بوشهر – شهرداری بم- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه بهشتی بوشهر

هفته بیست و سوم - یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹
شهرداری فومن – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
میلادمهر تهران – شهرداری همدان- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹
شهیدقندی یزد – مس نوین کرمان- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه نصیری یزد
خیبر خرم آباد – کاسپین قزوین- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
اتحاد کامیاران – اترک بجنورد    ۱۶:۴۵ - بیست و سوم آزادی کامیاران
امید گناوه – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه سراجی گناوه
ملی حفاری اهواز – مس شهربابک- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه حفاری اهواز

چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹
شهرداری بم – شهدا رزکان کرج- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه فجر بم
شهرداری بندرعباس – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
شهدا بابلسر – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه علیزاده بابلسر
چوکا تالش – نفت امیدیه- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه پوریاولی تالش
پاس همدان – نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
بعثت کرمانشاه – سردار بوکان- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

معوقه از هفته نوزدهم - جمعه ۲۹ فروردین ۹۹
شهرداری فومن – شهرداری همدان- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته بیست و چهارم - سه‌شنبه ۲ اردیبهشت ۹۹
سردار بوکان- ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان
ایرانجوان بوشهر - بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه بهشتی بوشهر
مس شهربابک – پاس همدان- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهدا مس شهربابک
نفت و گاز گچساران – چوکا تالش- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهدا نفت گچساران
نفت امیدیه – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
شهدا رزکان البرز – شهدا بابلسر- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه  انقلاب کرج
شهرداری ماهشهر – شهرداری بم- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهدا ماهشهر

چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۹۹
اترک خراسان شمالی– شهرداری فومن- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه  ۱۷ مهر  بجنورد
مس نوین کرمان – خیبر خرم آباد- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
شهرداری آستارا- اتحاد کامیاران- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه وحدت آستارا
کاسپین قزوین – میلادمهر تهران- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
فولادنوین اهواز- امیدگناوه- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه فولاد اهواز
استقلال ملاثانی -شهید قندی یزد - ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهدا ملاثانی

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: