به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۲۹۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
واکنش هیئت مدیره نفت به مصاحبه تارتار

خوزستان اسپورت- رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان، رعایت سلامت جامعه را دلیل غیبت مدیران این باشگاه در دیدار شاگردان مهدی تارتار با پیکان دانست.

به گزارش خوزستان اسپورت، عطاءالله بهادری درباره گلایه مهدی تارتار نسبت به عدم حضور مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان در تمرینات و دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل پیکان، به تسنیم گفت: به خاطر شیوع ویروس کرونا، بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شد و ما می‌خواستیم قانون را رعایت کنیم. ما در مسجدسلیمان بودیم و اگر به ورزشگاه شهیدبهنام محمدی نرفتیم، به دلیل بیماری و رعایت سلامت جامعه بود.

وی با اشاره به عدم حضور اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در تمرینات شاگردان تارتار تصریح کرد: تیم تمرین کرده بود و گفتیم با همین شرایط بازی کند. مگر ما می‌خواهیم نکات فنی را به بازیکنان بگوییم؟! مسئولان هم مانند مردم باید نکات بهداشتی را رعایت کنند. با توجه به اینکه در مسجدسلیمان زمین تمرین نداریم، تیم در تهران تمرین می‌کند و اعضای هیئت مدیره در مسجدسلیمان هستند.

«کافی است یک نفر ویروس را به بازیکنان منتقل کند تا تمام اعضای تیم بیمار شوند. ما هم گفتیم کسی دور تیم نباشد تا بیماری منتقل نشود.»، رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این جمله اظهار داشت: ما با قدرت از تارتار که مربی جوان و فهمیده‌ای است، حمایت می‌کنیم. ما برای رعایت نکات ایمنی به ورزشگاه و محل تمرین تیم نرفتیم و از تلویزیون بازی را تماشا کردیم.

بهادری درباره ناراحتی اعضای تیم نفت مسجدسلیمان از عدم دریافت پاداش‌شان خاطرنشان کرد: کشور شرایط خاصی دارد و ما هم 60 درصد از قرارداد اعضای تیم را پرداخت کردیم. اگر بتوانیم مبلغی برای پرداخت پاداش به اعضای تیم بگیریم، حتماً این کار را می‌کنیم و به بازیکنان و مربیان پاداش می‌دهیم. نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی قول داد تا آخرین لحظه‌ای که در این سمت فعالیت می‌کند، به ما کمک خواهد کرد و به زودی، نشستی با نماینده جدید شهر برگزار خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مسئولان باشگاه نفت با مهدی تارتار برای سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه برای فصل آینده مذاکره کرده است یا خیر، بیان کرد: به تارتار چند بار گفته‌ایم که او را برای یک فصل نمی‌خواهیم و دوست داریم که در نفت بماند. تارتار نتایج خوبی گرفته، در دل هواداران جا باز کرده است و تعامل خوبی با هواداران دارد.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: