به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 March 30
کد خبر: ۲۹۵۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
سلیمانی: شانس زیادی برای ماندن در لیگ نداریم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال بانوان آویسا خوزستان گفت: با شکست برابر ملوان، قطعا شانس حضورمان در لیگ برتر کمتر شده است ولی چاره‌ای نیست، جز این‌که همچنان تلاش کنیم و امیدوار باشیم.

به گزارش خوزستان اسپورت، فروزان سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص شکست تیمش در بازی معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور برابر ملوان، اظهار کرد: بازی بسیار خوبی با تیم ملوان داشتیم. یک بازی جاندار و در سطح خوب بود. آویسا نیمه اول را خیلی خوب شروع کرد و دو گل را هم به ثمر رساندیم اما با توجه به این‌که قرار بود این دیدار روز جمعه هفته گذشته برگزار شود اما تاریخ آن برای یکی دو بار تغییر کرد، این موضوع تمرینات‌مان را تحت تاثیر قرار داد و در روند بازی‌مان با ملوان تاثیر داشت.

وی افزود: می‌توانستیم حداقل پنج شش گل به ملوان بزنیم زیرا چندین موقعیت تک به تک را مهاجم تیم‌مان گل نکرد و این نیز به جز دیگر موقعیت‌هایی است که به دست آوردیم. از آن طرف هم، تیم ملوان چهار پنج موقعیت گلزنی داشت که البته صد درصدی نبودند ولی توانست از آن‌ها بهره ببرد و برای چهار بار دروازه تیم ما را باز کند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان آویسا خوزستان گفت: مشکل بازیکنان ما این است که حرفه‌ای‌گری را بلد نیستند و بزرگ‌ترین مشکل تیم ما، حرفه‌ای نبودن بازیکنان تیمم است. ضمن این‌که گلزن نیستیم و از موقعیت‌های‌مان خوب استفاده نمی‌کنیم. تیمی که گل نزند، محکوم به گل خوردن است.

وی ادامه داد: در بازی با ملوان، خط دفاع ما نیز روز خوبی نداشت. البته چمن ورزشگاه به خاطر بارندگی‌های اخیر در انزلی لغزنده بود و اگر دفاع‌مان کمی هوشیارتر بود، شاید آن چهار موقعیت ملوان تبدیل به گل نمی‌شد. در هر صورت به تیم خوب ملوان تبریک می‌گویم.

سلیمانی گفت: با شکست برابر ملوان، قطعا شانس حضورمان در لیگ برتر کمتر شده است ولی چاره‌ای نیست، جز این‌که همچنان تلاش کنیم و امیدوار باشیم.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: