به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۲۹۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
ویسی: می‌توان زیبا بازی کرد و امتیاز نگرفت

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پیکان تأکید کرد تیمش می توانسته در دیدار مقابل فولاد خوزستان امتیاز کسب کند و تن به شکست ندهد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، عبدالله ویسی پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال پیکان مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی باکیفیتی را از هر دو تیم دیدیم. سهم تیم ما بیشتر بود و موقعیت‌های خیلی خوبی ساختیم، ولی متأسفانه برخلاف جهت بازی و موقعیت‌هایی که ساختیم بازنده تیم ما بودیم. دوباره 2 بر صفر عقب افتادیم و بعد از آن بچه‌ها به خودشان آمدند و می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشیم، ولی متأسفانه این اتفاق نیفتاد. فوتبال همین است می‌توان زیبا بازی کرد و امتیاز نگرفت و باخت. من به بچه‌هایم می‌بالم و جایگاه تیمم اینجای جدول نیست و امیدوارم در بازی‌های بعد بتوانیم با امتیازگیری جبران کنیم.

وی درباره اینکه تیم‌های پایین‌تر از پیکان در جدول امروز بازی‌های‌شان را بردند و موقعیت تیمش در جدول به خطر افتاده است، گفت: ما الان نباید جدول را نگاه کنیم. ما خوشحال نیستیم از اینکه رقبای ما در پایین جدول بازی‌های‌شان را بردند. ما باید امتیاز بگیریم و کاری به تیم‌های دیگر نداشته باشیم. امروز همه چیز برخلاف جهت حرکت تیم ما بود. ما امروز بدشانس بودیم، خودمان باختیم و در مقابل حریفان‌مان به پیروزی رسیدند. ما باید در بازی‌های آینده جبران کنیم.

ویسی در مورد قضاوت داور تصریح کرد: در یک صحنه داور لب خط با داور وسط صبحت کرد و نمی‌دانم چه چیزی گفت. من به نظر داوران احترام می‌گذارم و کارشناسان باید نظر بدهند. امیدوارم حق ما ضایع نشده باشد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سؤال که قولی برای ماندن تیمش در لیگ برتر داده است، خاطرنشان کرد: من برای ماندن پیکان صد درصد قول دادم و امضا می‌دهم که تیمم صددرصد در لیگ می‌ماند. من چه در این تیم باشم یا نباشم، باشگاه برنامه‌اش این است که برنامه‌ریزی بهتری کند تا در سال‌های آینده این اتفاقات برای پیکان نیفتد. من با تمام احساس و وجودم سعی می‌کنم تیم در لیگ بماند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
0
0
تیمهای بی هوادار پایتخت باید همشون حذف شوند البته در این دو سه سال اخیر اکثرشان حذف شده اند فقط پیکان و سایپا مانده اند امروزه که بازیهای دسته یک و دسته دو بصورت پخش مستقیم و در ورزشگاههای پر از هوادار برگزار میشوند بازیهای این تیمها در ورزشگاههای خالی و بدون فیلم برداری و کاملا” بی کیفیت صورت میگیرند مثل بازی امروز فولاد و پیکان، طبعا” جای این تیمها، اگرتیمهای پر هوادار شهرستانی مثل ملوان و مس کرمان و فجر شیراز به لیگ اضافه شوند جذابیت آن بیشتر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: