به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۲۹۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تارتار: دست هوادارانی که آمدند را می‌بوسم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از قضاوت داور دیدار تیمش مقابل سپاهان تشکر کرد و قضاوت او را بی‌نقص دانست.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سپاهان که با تساوی بدون گل خاتمه یافت، گفت: پیش از اینکه درباره بازی صحبت کنم، باید از هوادارانی که امروز بازی مهم دربی را تماشا نکردند و به ورزشگاه آمدند تا از تیم ما کمک کنند، تشکر کنم. به کمک تیم شهر خودشان آمدند و برای ما سنگ تمام گذاشتند که دست آنها را می‌بوسم.

وی افزود: باید از داوری خوب آقای ترابیان تشکر کنم. در عمر مربیگری‌ام داوری به این شکل و به این خوبی ندیده بودم. نه کاری به تیم بزرگ سپاهان داشت و نه تحت تأثیر جو بود. خیلی خوب و بی نقص‌ داوری کرد و با این شرایط روزهای خوبی پیش‌رو دارد. تیم داوری خیلی خوب بود و بی‌نقص قضاوت کردند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: در نیمه اول پایاپای با تیم سپاهان بودیم. در نیمه دوم اساس کار ما بر مبنای ضد حملات بود که بچه‌های ما روی ضد حملات اصلاً خوب کار نکردند و توپ‌ها را از دست دادند. هیچ تیمی به اندازه سپاهان در شهر خودمان به ما فشار نیاورده بود. تیم بسیار خوب و گردن کلفتی هستند و امیدوارم در ادامه راه‌شان موفق شوند. امتیازها تقسیم شد و با توجه به شرایط ما در جدول، نتیجه بدی نبود.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
0
0
می دونیم تا وقتی تارتار دوست داشتنی پشت تیم هست فوق العاده قدرتمند هستیم و به امید خدا با تلاش بچه ها سال خوبی رو سپری خواهیم کرد، واقعا تیم شیرانه امروز هم عالی بودید.
feraydon
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
0
0
آقای تاتار برادرخوبم...ممنون...اما بیا قراردادت را با نفت مسجدسلیمان تمدیدکن... حداقل بمدت یکسال دیگر...ازکاشتن خودت لذت ببر... واقعیت اینست علی رغم همه کاستیها هیچ تیمی بهترنفت برای شما مناسب تر نخواهدبود... ایا اینهمه احترامی که برایتان مردم میگذارند سرمایه منظورنمیشود... مضافا مبلغ قراردادتان هم مناسب است... پس تمدیدکن ولذت را بامردم مسجدسلیمان تقسیم کن... انتظار مردم نه قهرمانی. نه سهمیه ست...زیرا فهیم اند وامکانات خودرا باهمه کاستیها می شناسند.... اما جایگاهی ابرومند درجدول میخواهند... هرچندامسال فراتراز انتظار عمل کرده اید...حیف است بااین بذری که پاشیده ای. پرثمرش را نبینی... بخصوص بذر خودباوری....اقای تاتار تمدید کن... هرگز خودرا ازمردم شهری که باورشان راباتو گره زده اند جدا مکن... اقای تاتار تمدید کن... البته هیچ گلستانی از گزند خاربی نصیب نیست ...مثل مردم مسجدسلیمان.... اما درمدح گلستان خار لحاظ نمیشود... اقای تاتار تمدیدکن...
نام:
ایمیل:
* نظر: