به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۲۹۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
تعداد نظرات: ۱۸ نظر
نکونام: برای دیدار با شهر خودرو برنامه خاصی داریم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تاکید کرد که برای بازی با تیم شهر خودرو برنامه خاصی دارد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو مشهد, اظهار داشت: با توجه به حضور شهر خودرو در آسیا می‌دانیم تیم‌شان آماده است. از نظر مالکیت یکی از تیم‌های خوب ایران هستند، ولی ما برای بازی فردا برنامه خاصی داریم تا هم بازی خوبی انجام دهیم و هم ان‌شاالله به موفقیت دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره نشست خبری پس از دیدار مقابل سپاهان و صحبت‌هایش گفت: می‌خواهید دوباره به عقب برگردیم؟ من دیگر توضیح نمی‌دهم.

سرمربی فولاد در مورد عملکرد شیمبا در فصل جاری و اینکه او هر سال جزو آقای گل‌های لیگ بوده اما در این فصل چندان آمار خوبی نداشته است،‌ خاطرنشان کرد: هر سال شیمبا آقای گل بوده؟! تا الان لیگ برتر آقای گل تکراری نداشته است. عملکرد شیمبا بستگی به خیلی از نکات دارد. خودتان می‌دانید که تیم‌های حریف بازیکن را می‌شناسند و صد درصد با او یارگیری می‌کنند. شیمبا هم به همین شکل است و به همین خاطر کارش سخت بوده، چون همیشه تحت فشار است. بالاخره تیم‌های حریف هم ما را آنالیز می‌کنند.

نکونام در خصوص شیوه بازی تیمش و اینکه در نیم‌فصل اول بیشتر از تاکتیک دفاع، - ضد حمله استفاده می‌کرده است،‌ گفت: ما نیم‌فصل اول هم دفاع - ضد حمله بازی نمی‌کردیم. شاید یکسری بازی‌ها به این شکل بازی کردیم اما خیلی از بازی‌ها را کاملاً برای برد به زمین رفتیم ولی نتوانستیم ببریم و بعد با شیوه دفاع - ضد حمله بازی کردیم. هر بازی شرایطش متفاوت است. ما نمی‌توانیم همانطور که در بازی رفت با سپاهان بازی کردیم،‌ در بازی برگشت هم بازی کنیم. شما می‌دانید سپاهان مدعی قهرمانی است و نیم‌فصل نفراتی را جذب کرده که باید قهرمان شوند. در آسیا هم مدعی صعود از گروه خود هستند و در جام حذفی هم باید جام بگیرند. شرایط این تیم با ما متفاوت است اما قطعا ما نیم‌فصل دوم بازی روان‌تری انجام می‌دهیم. در نیم‌فصل اول با توجه به غیبت چند بازیکن وضعیت خوبی نداشتیم اما الان شرایط‌مان خوب و دست‌مان پر است، بازیکنان همه آماده هستند و فقط یک یا دو هفته زمان می‌خواهیم تا بچه‌ها هماهنگ شوند و تا در پایان فصل رتبه خوبی به دست بیاوریم.

«این روزها هر بازی برای فولاد حکم یک فینال را دارد اما به نظر می‌رسد فاز هجومی فولاد شرایط لازم را ندارد، ضمن اینکه هواداران هم از این تیم انتظارات زیادی دارند». وی در واکنش به طرح این موضوع عنوان کرد: برای ما فینالی وجود ندارد. هدفی که هواداران می‌خواهند، من هم می‌خواهم، اگر آن‌ها سهمیه می‌خواهند من قهرمانی می‌خواهم اما من ابزار هم می‌خواهم . اگر شرایطی که در نیم‌فصل دوم داشتم را از ابتدای فصل داشتم، شک نکنید تیم برای قهرمانی می‌جنگید. تیمی که من سال گذشته از لیگ یک به لیگ برتر آوردم (نساجی) و بستم، نهم جدول شد و الان نگاه کنید چند بازیکنش هنوز در این تیم بازی می‌کنند. خودتان می‌دانید با توجه به آشنایی و تجربه‌ای که دارم از بازیکنان شناخت دارم، منتها من برای قهرمانی ابزار مشخصی می‌خواهم. برخی بازیکنان همیشه در ایران قیمت خاصی داشته‌اند، در همه جای دنیا هم به همین شکل است. این بازیکنان در یک لحظه‌ کارهایی انجام می‌دهند که نتیجه بازی را مشخص می‌کند. شک نکنید من هم دلم می‌خواهد قهرمان شوم و اگر شرایط نیم‌فصل را از ابتدا داشتیم، الان مدعی قهرمانی بودیم. اینها همه بستگی به شرایطی و نگاهی دارد که به تیم می‌شود.

سرمربی فولاد ادامه داد: نکته دومی که باید بگویم این است که ما فینالی نداریم، ما هر بازی تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. فینال برای تیم‌هایی است که می‌خواهند قهرمان شوند. صادقانه بگویید آیا تیم ما مدعی قهرمانی است؟ می‌تواند مدعی باشد اما ابزارهایی را لازم داریم. خودتان می‌دانید در نیم‌فصل جذب بازیکن سخت است اما ما موفق بودیم. صادقانه بگویم چهار بازیکن با کیفیت گرفتیم در حالی که خیلی از تیم‌های بزرگ نتوانستند بازیکنی جذب کنند.

وی با اشاره به وضعیت سینا زامهران در فولاد عنوان کرد: او بازیکن تیم امید بوده و حالا که به تیم اضافه شده نیاز به هماهنگی دارد. بازیکنان دیگر مثل پاتوسی و  فرشاد احمد‌زاده و نیک‌نفس هم در هفته‌های بعد می‌توانیم فوتبال واقعی آنها را ببینیم, چون در آن زمان بازیکنان جدید با تیم هماهنگ می‌شوند. شما هفته‌های ابتدایی لیگ را با هفته‌های دهم به بعد مقایسه کنید. در ابتدا ما بازیکنی داشتیم که کم می‌دوید و به او انتقاد می‌شد اما الان همان بازیکن 12 کیلومتر در زمین می‌دود و این حاصل تمرینات ویژه تیم است.

نکونام عنوان کرد: الان با ابتدای فصل تفاوت دارد. اول فصل ما 2 ماه وقت داشتیم تا تیم را ببندیم ولی در نیم فصل در زمان کمتر ما دیدگاه‌ دیگری را هم در دستور کار قرار دادیم، البته باید برای نقل و انتقالاتی که داشتیم از آقای علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و اعضای هیئت مدیره و سعید آذری واقعاً تشکر کنیم که خیلی زحمت کشیدند تا نقاط ضعف تیم پوشش داده شود، البته کار هنوز سخت است چون در نیم فصل بازیکنان خوب در تیم‌ها آزاد نیستند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره انتقاداتی که بعضاً مطرح می‌شود, اشاره کرد: انتقاد همیشه وجود دارد. من از انتقادی که به درد بخورد استفاده می‌کنم ولی در غیر این صورت کار خودم را می‌کنم. چیزی که واقعی باشد برای آن تلاش می‌کنم. همه دوست دارند که بهترین باشند ولی این کار به امکانات هم نیاز دارد, شما (خبرنگاران) دوست دارید در شغل خودتان بهترین شوید ولی آیا امکانات این کار در اختیارتان است؟ آیا شما می‌توانید بدون امکانات به روزنامه مارکا بروید؟ قطعاً شما می‌توانید در کارتان بهترین باشید اما به امکانات هم احتیاج دارید، البته هرکس بیشتر تلاش کند موفق می‌شود.

وی درباره وضعیت چمن ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان, عنوان کرد: از روزی که به اهواز آمدم و از ورزشگاه فولاد بازدید کردم و امکانات آن را دیدم, واقعاً لذت بردم. چون فوتبال خوزرستان و به ویژه فولاد به وجود این ورزشگاه خیلی نیاز داشتند ولی درباره زمین چمن که نیاز اصلی من است، واقعاً از روز اولی که به اینجا آمدم هزار و یک مشکل داشتم. می‌گفتیم چمن را کوتاه کنید, نمی‌کردند. می‌گفتیم به چمن آب بدهید, نمی‌دادند و وقتی می‌گفتیم آب ندهید, آب می‌دادند! هرکاری که می‌گفتیم را برعکس انجام می‌دادند.

نکونام به حضور سعید آذری اشاره کرد و گفت: بعد از آمدن آذری با توجه به تجربه‌ای که ایشان در ساخت زمین تمرین برای باشگاه ذوب‌آهن داشته که الحق زمین بسیار خوبی هم است, دستوراتی داده شد که الان باعث شده وضعیت زمین بهتر شود. یک بار زمین را داشتند آب می‌دادند که آب وارد رختکن شده بود. قبلاً می‌گفتند مراقب زمین باشید که چمن‌هایش کنده نشود. آقا اصلا کنده شود! تیم من باید تمرین کند. تیم من تا هفته‌ها با زمین اصلی ورزشگاه غریبه بود, همین الان هم بیشتر مواقع ما در زمین تمرینی, تمرین می‌کنیم. از زمانی که آذری به فولاد آمده نگاه کارشناسی دارد و الان وضعیت زمین خیلی بهتر است، البته شرایط طوری بود که تا همین الان هم زمین به طور کلی درست نشده است و هنوز یک سمت زمین شرایط خوبی ندارد. زمین فقط در نمای تلویزیون شرایط خیلی خوبی دارد و ما از این موضوع خیلی آسیب دیدیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره محرومیت این باشگاه از 2 پنجره نقل‌و‌انتقالاتی تصریح کرد: در این باره اطلاع دقیقی ندارم که خبر جدیدی به شما بگویم ولی هر اتفاقی که رخ بدهد، باید تلاش کنیم تا برای موفقیت آن را تغییر بدهیم. ما می‌خواهیم همه چیز عادلانه باشد و الان بخش حقوقی و مدیریت باشگاه پیگیر موضوع هستند. رای صادر شده خیلی سختگیرانه است, چون این اتفاقات قبلاً هم رخ داده بود ولی الان دیگر خیلی سختگیری شده است. امیدوارم رای بی‌دلیل نبوده باشد و هیچ باشگاهی در این باره ضرر نکند. من موافق قانون هستم ولی اگر قانون برای همه وجود داشته باشد. امیدوارم اتفاقاتی که رخ داده دور از قانون نباشد.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۸
amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
تنها چیزی که در فولاد دیده نمیشه برنامه تاکتیکی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
حرفای تکراری و بی معنی از اول فصل همین حرفا رو تکرار می کنه
یوسف فولاد نفت اس خ ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
برنامه خاص اقای لالیگایی اوت بلند و بزن زیر توپ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
کلا مشکلی که تو خوزستان و خاصه فوتبالش هست عدم اتحاد و همدلیه که همیشه ازش ضربه خوردیم
عادل صرخه فولادی
|
United States
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
اقایان خیانت کار فولاد قهرمان رو موش آزمایشگاهی دیدن که هاشمی نسب و کعبی و رجبی که مدرک B مربیگری هم ندارن رو مربی فولاد کردن
نکونام بی دانش حتی ۱ فصل کامل در لیگ نبوده یه نیم فصل نساجی بود و اخراج شد مربی فولاد قهرمان شد!!
مهره نداری؟ پریرا بیت سعید با قطبی بهترین زوج لیگ شدن بعلاوه اینا حردانی بوعذار پاتوسی احمدزاده و عشق های شمالیت رو داری این در فقط در خط هافبک و حملس
از نفت مسجد سلیمان پایین تری
لعنت به رضایی خبیث
آذری لجوج اگر پدیده رو نبردیم نکونام رو اخراج کنید
عادل صرخه فولادی
|
United States
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
لطفا این کامنت رو کامل چاپ کنید
اولا پریرا هر ساله آمار گلزنی خوبی داشته و لیگ برتر هم آقای گل تکراری داشته ؛چندین بار اعلام کردیم مهاجم آسیایی جذب بشه آذری گفت منتظر نظر نکونام هستیم و خبری نشد
مشکل شخص خودته که هیچ دانشی نداری به بازیکن منتقل کنی
ثانیا چون تیم های حریف پریرا رو آنالیز میکنن پریرا افت کرده؟ انتظار داری جا خالی بدن تیمت گل بزنه؟
ثالثا نیم فصل اول دفاع و ضد حمله بازی نمیکردی ؟ جوک میگی؟
●اما بحث مهم
چطور میگی نیاز به ابزار دارم؟ خجالت نمیکشی؟
پس چطور نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت که هر دو روی هم اندازه فولاد خرج نکردن بالاتر فولادن؟؟
اونا هم میلیاردی هزینه کردن؟
هوادارا میدونه این تیم برای قهرمانی بسته نشده اما حداقل میشد سهمیه کسب کرد!
پریرا بیت سعید با قطبی بهترین زوج لیگ شدن
علاوه بر پریرا و بیت سعید ؛ بوعذار ، حردانی ، بازیکنان شمالیت رو از ابتدای فصل داشتی ؛ نیم فصل هم پاتوسی و احمدزاده در بخش هجومی جذب شدن و تیمت از نظر گلزنی چهاردهمین تیم لیگه!! تو دیگه از کجا اومدی؟
#اخراج_نکونام
#استخدام_مربی_بزرگ_خارجی
#هوادار_سکوت_نکن
#وعده_ما_چهارشنبه_فولاد_آرنا
منتخب خوزستان
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
خوزستان اسپرت دوست داشتنی. بازی فردا رایگان اعلام شده. چرا اینجا اطلاع نمیدین تا همه بدونن. به امید برد فولاد
مدیر پایگاه
سلام
چند ساعت قبل در خبر مربوط به برنامه هفته نوزدهم اطلاع رسانی کردیم.

محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
بازی رایگان که هیچی اگه یه میلیون جایزه بدن نمیرم ورزشگاه تاوقتی که وضع تیم درست بشه. اگه بریم بازی زشت ببینیم عصبی میشیم انتقاد یا شعاری بدیم آقایون ناراحت میشن
کیوان
|
United States
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
سلام
عادل خان شما که حرفاتون تا حد زیادی درسته چرا اینو نمیگی بخش بزرگی این ناکامی تقصیر هواداراس افشین قطبی اومد اونجوری تهاجمی بازی کرد همه مدعی هارو شکست داد به قول شما بازیکنش اقای گل شد اون یکیش بهترین پاسور شد چرا باید ناسزا بشنوه از طرف هوادار؟
انتظار داشتیم تو نیم فصل قهرمان لیگمون کنه؟
این اوج بی منطقی نیست؟ متاسفانه فولاد بدجور با رفتن قطبی ضرر کرد مربی با دانشی بود که رفت چین هم خودشو نشون داد اون تیمشو آورد سوپر لیگ ما اینجا همچنان درگیر این حرفا هستیم اگه هوادار کامل از قطبی دفاع میکرد مدیریت مجبود بود نگهش داره که نشد.
عادل صرخه فولادی
|
United States
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
آقا محمد عزیز
فردا حتما باید بریم نه به خاطر بازی زیبا و نکونام به خاطر نجات فولاد
فولاد نبرد شدیدترین شعارها علیه نکونام صورت میگیره
عادل صرخه فولادی
|
United States
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
سلام کیوان جان
امیدوارم سایت نظرم رو کامل چاپ کنه
فولاد هر چی میخوره از بیخیالی و عدم اتحاد و چنددستگی هواداراش میخوره
وقتی قطبی نیم فصل اومد با مشتی بازیکن از کار افتاده تراکتورسازی تبریز آذربایجان شرقی رو تو تبریز برد پیروزی رو برد با شله زرد و پدیده مساوی کرد فقط به کیسه بد باخت که شاهکار مرادیان بود
رضایی خبیث و محمدی قطبی رو فراری دادن هر چی اعلام کردم فریاد زدم تجمع مسالمت آمیز کنیم ۱۵ نفر هم جمع نشدن
الانم همین نکونام بی دانش فردا ۱-۰ ببره یا مثلا ۲-۲ مساوی کنه باز جیره خوراش ازش تعریف میکنن
هوادارای فولاد اکثرا آگاهی لازم رو ندارن
ناشناس
|
France
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
0
0
دوستانی که ازقطبی تعریف میکنن فولاد باقطبی فقط یک نیمه خوب بازی میکرد خریدهاش هم به دردنخور بودن وهزینه بر. پول قرارداد خودش هم سرسام آور.در صورتی که باپول قطبی می‌تونستیم مربی خارجی باقرارداددوساله بیاریم نه مربی گران قیمت نیم فصله.تنهانتایج خوبش شکست پرسپولیس وتراکتور بود وگرنه بقیه نتایجش چنگی به دل نمیزد. درپایان تا هواداران نخوان عرصه روبه کادرفنی بی دانش تنگ کنن تا مجبوربه ترک فولاد بشن هواداران روزخوش نخواهند دید هرچند این نکونام اگه ببینه اعتراض هواداران علیه اش باشه طبق یک قانون نانوشته با آذری از ورود هوادار به ورزشگاه جلوگیری میکنن، ایرانه دیگه هیچ مسئولی جنبه اعتراض رو نداره
عادل صرخه فولادی
|
United States
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
0
0
آقای ناشناس عزیز جان
ما از قطبی تعریفی نکردیم صرفا واقعیت رو گفتیم
شما ببین پریرا که قبل قطبی ۱۴ بازی ۵ گل زد ۱۷ بازی با نکونام ۲ گل
با قطبی ۱۶ بازی ۱۱ گل و آقای گلی
نکونام به تراکتورسازی تبریز باخت قطبی بردش
نکونام به پیروزی باخت قطبی بردش
نکونام به سپاهان باخت اما قطبی سپاهان با داوری و پنالتی ازش مساوی گرفت
قطعا قطبی هم ایراداتی داره ولی بحث مقایسه با نکونامه
در ضمن نکونام از اول فصل بود و ماه ها تیم دستشه و پنجره نقل و انتقالاتی هم قدرت خرید داشت
در حالی که رضایی برای قطبی مشتی بنجل خرید
فولاد نکونام بازی آخرش با ۵ ماه پیشش فرقی نکرده
اوت دستی بکش زیرش هوچی گری و جنجال
ناشناس
|
-
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
0
0
عجب حرف خنده داري ست. موسوي شادگان
حسین غابشی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
0
0
آقای آذری جان بچه هات،اگه این بازی رو هم باختیم این آقا رو بیرون کن مرد باش مرد ،بابا اگه قراره با این همه ولخرجیا ششم یا هفتم بشیم همون بهتر که کل تیممون بومی باشه اونم زیر ۲۳ سال ،فقط ۴ بازیکن باتجربه بزاریم
احمد
|
Russian Federation
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
0
0
هههه برنامه خاص؟؟
دانیال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
0
0
آقا تجربه ثابت کرده هر وقت نفرات تیم های خوزستانی، بومی بودند، تیم ها نتیجه گرتند
یوسف فولاد نفت اس خ ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
0
0
برنامه خاص اقای لالیگایی اوت بلند و بزن زیر توپ
نام:
ایمیل:
* نظر: