به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 10
کد خبر: ۲۹۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
اسکوچیچ: پرسپولیسی‌ها بهتر از ما بازی کردند

خوزستان اسپورت- سرمربی صنعت نفت آبادان به این نکته اذعان کرد که تیم پرسپولیس در مصاف با زردپوشان آبادانی تیم بهتری بوده است.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، دراگان اسکوچیچ بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: اول در مورد بازی حرف می‌زنم. تبریک می‌گویم به تیم پرسپولیس، آنها تیمی بهتری نسبت به ما بودند. ما تا جایی که توانستیم بازی کردیم، اما آنها بهتر بودند. برای پیروزی مقابل این تیم‌ها باید صد درصد توان‌تان را بگذارید و بدون اشتباه بازی کنید تا شانس برنده شدن داشته باشید. تیم‌ پرسپولیس آنقدر بازیکن با کیفیت دارد که هر زمانی به آنها فضا بدهید می‌توانند کارشان را انجام دهند.

وی افزود: فکر می‌کنم در نیمه اول پرس خوبی انجام دادیم. بعد از گلزنی پرسپولیس کمی بازی آرام شد، ولی وقتی شما نیمکت ما را هم نگاه می‌کنید، ما نفرات زیادی نداریم که بخواهند کمک حال تیم باشند. با همه این‌ها بازهم به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم. آنها تیم خوبی هستند. سخت است برایم چنین چیزی بگویم، چون دوست ندارم بازنده این بازی باشم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در ادامه گفت: در ابتدای فصل همه تیم‌ها در اردو بودند و ما آخرین تیمی بودیم که کارمان را شروع کردیم. تمام تیم‌ها بازیکنان خودشان را گرفتند و ما آخرین بازیکنان مانده را جذب کردیم. یک ماه بازیکنان خارجی را بررسی کردیم. 24 ساعته در روز. یک ماه بدون اینکه استراحت کنم و بخوابم بازیکنان را بررسی کردم. بعد از یک ماه متوجه شدم، پولی برای جذب بازیکن خارجی نیست! بعد از چهار ماه قسط اولم را دریافت کردم. سپس گفتند بازیکنان دو روز بعد از من پول می‌گیرند، چون من نمی‌خواستم آن پول را بگیرم، اما بعد از شش ماه بازیکنانم پول گرفتند. امروز آیا شما دستیار اسلوونیای من را دیدید؟ چند بازی است او را ندیده‌اید؟ او رفت، چون پولش را ندادند. پس از این شش ماه، از من می‌پرسید چرا بازیکن نگرفتید. من از شما می‌پرسم، می‌دانید ما چرا بازیکن نگرفتیم. با این همه مشکل می‌خواهیم مقابل پرسپولیس برنده شویم و به آسیا برویم.

اسکوچیچ در ادامه تصریح کرد: عده‌ای از من درباره رحیم زهیوی سؤال داشتند. چون پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه بسته بود باید مبلغی را به فدراسیون می‌دادند برای جذب بازیکنان جدید. نکات زیادی وجود دارد. الان شما از من می‌پرسید چرا این‌طور شد و دنبال آسیا رفتن هستید. شما باید کاری انجام دهید و انتظار به ثمر رسیدن آن را داشته باشید. درباره خودم باید بگویم مثل دیوانه‌ها کار می‌کردم. من سه کار انجام می‌دادم. کار سرمربیگری، مربی بدنساز و آنالیز. فکر می‌کنید این برای من کافی است یا خیر؟ در 15 الی 20 روز چند باشگاه خواهان من بودند؟ یک، دو یا سه؟ بعضی از آن باشگاه‌ها حاضر بودند بندی که در قراردادم دارم را پرداخت کنند تا جدا شوم. با این حال ماندم، حداقل برایم بازیکن بیاورید! 15 الی 20 روز پیش برخی از باشگاه‌ها پول پرداخت می‌کردند تا من جدا شوم، اما الان که من مشکل دارم به من گفته‌اند اگر می‌خواهی بروی، باید همه پول را پرداخت کنی تا جدا شوی! به من این حرف را می‌زنند که هیچ چیز اینجا به دست نیاوردم و باید 40 هزار دلار دیگر بدهم تا از اینجا بروم. اینها در واقع رئیس زندگی ما هستند. باید شرایط و افراد را درک کنیم. اینکه در مورد مشکل قلبی من صحبت شده است، دروغ است. من یکسری مشکلات دارم. در آبادان هم دنبال درمان بوده‌ام، ولی کسی کمکم نکرد و برای درمان باید به کشورم بازگردم. شما از من می‌پرسید چند شانس در این بازی داشتیم؟! هفت ماه ما خیلی عالی بازی کردیم. فکر می‌کنید این تیم نباید یک یا دو بازی بد بازی کند؟ بله اینها در فوتبال وجود دارد.

وی در ادامه بیان کرد: شما در مورد قرارداد صحبت کردید. من آدمی حرفه‌ای هستم، ولی در زندگی مسائلی است که خیلی مهم‌تر از قرارداد شماست. روز گذشته یک نفر در رادیو گفته بود من می‌خواهم به سپاهان یا تراکتور بروم. 20 روز پیش به باشگاه گفتم می‌خواهم به خانه بروم و برای شما می‌نویسم که به هیچ باشگاهی در ایران نخواهم رفت. چرا من باید به شما دروغ بگویم؟ شش ماه کاملا حرفه‌ای عمل کردیم و با تمام جوان جنگیدیم، ولی چرا به این تیم کمک نمی‌شود؟ چرا به این تیم کمکی نمی‌‌شود. من هم دوست دارم به آسیا بروم. تا 20 روز پیش مشکلی برای ماندن در آبادان نداشتم، اما الان شما کمک کنید و چیزی که می‌خواهم را به من بدهید. من هم نیاز به بازیکن خوب دارم، چرا تیم‌های دیگر می‌توانند بازیکن خارجی بگیرند. ما چه بازیکنی جذب کردیم؟ در دو ماه اول من اصلا نخوابیدم، چون بیشتر از چیزی که نیاز بود کار کردم والان به این مشکل برخورد کرده‌ام. نمی‌شود گاهی توقع زیاد داشت،‌ اهداف باید منطقی و نرمال باشد ولی ما تلاش کردیم همیشه بهترین باشیم. در مورد تاکتیک حرف زدند که چرا ما خوب بازی نکردیم، اما آیا تیم ما الان در شرایطی است که بتوانیم در مورد تاکتیک حرف بزنیم؟ فکر می‌کنید من از بازیکن خوب خوشم نمی‌آید؟ شما می دانید ما شش ماه است یک دفاع وسط نداریم، اگر قریشی، اهل شاخه یا کعبی مصدوم می‌شدند چه کسی می‌خواست این پست را پر کند؟ شاید این اشتباه مربی باشد،‌ اگر اشتباه از مربی است،‌ عوض کنید و به آسیا بروید، ولی باید مسائل اطراف را با دید نرمال نگاه و بررسی کرد. نمی‌دانم چرا کسی به این باشگاه کمک نمی‌کند، ولی ما تمام راه‌ها را مثل دیوانه‌ها تلاش کردیم تا به جایی برسیم، شاید هم به خاطر این است باید پول هم بدهیم.

سرمربی تیم صنعت نفت در پاسخ به سؤال عجیب خبرنگاری که از او درباره طلبش از باشگاه خونه‌به‌خونه سؤال کرد، گفت: باشگاه خونه به خونه نه به من پولی داد و نه به دستیارانم. در واقع روز آخر پول مرا دادند. من هم پولم را به دستیارانم دادم. ببینید من چقدر آدم بزرگی هستم. پول خودم را به دستیارانم دادم. الان هم شکایتم به فیفا رسیده است و در آنجا در حال رسیدگی هستیم.

«تیم‌هایی در خوزستان حضور دارند که با وجود قهرمانی سال بعد سقوط کرده‌اند، با این وضعیت چرا نباید مردم آبادان توقع داشته باشند که تیم‌شان در رده سوم قرار داشته باشد؟»، اسکوچیچ در پاسخ به این پرسش عنوان کرد: اگر شما بخواهید نتایج را تصادفی به دست بیاورید، ممکن است خیلی چیزها تصادفی به دست بیاید. شما می‌توانید بازی را ببرید به خاطر اینکه به لحاظ بدنی، تاکتیکی یا موجودی بازیکنان بهتر هستید، یا اینکه تصادفی به نتیجه برسید. من نمی‌خواهم مثل شما تصادفی پیروز شوم.

وی در مورد اینکه صنعت نفت بازی‌های خود را تصادفی پیروز نشده است، اما الان احساس می‌شود تمرکز لازم را ندارد، یادآور شد: تمرکز برای چه؟! من هر چیزی که می‌خواستید را توضیح دادم. تیم حریف بهترین بازیکنان ایران را دارد.

سرمربی صنعت نفت درباره اینکه با این امکانات آیا او می‌خواهد بماند یا از این تیم جدا شود، گفت: این تصمیم من نیست. شرایط فیزیکی من را باشگاه می‌داند. اگر در واقع شرایط من مهم‌تر از قرارداد است، دیگر نمی‌دانم چه بگویم. یکسری چیزها در زندگی بیشتر از فوتبال و این قوانین ارزش دارد. در رم باستان هستیم مگر که باید به آن شکل رفتار شود.

«اگر باشگاه مشکلات را برطرف کند، آیا اسکوچیچ می‌خواهد در تیم بماند یا خیر؟» اسکوچیچ در پاسخ به این سؤال گفت: شما می خواهید سالم و سلامت باشید یا خیر؟!

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۰
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
باید قبول کرد امروز اصلا خوب نبودیم مثل بازی با نفت مسجدسلیمان بی انگیزه و سردرگم بچه ها فقط رفع تکلیف کردن و زیر توپ میزدند.
bahman
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
2 ساعت حرف زدی که آخرش بگی میخام برم. خودت تیمو بردی به حاشیه با داستان رفتن و نرفتن. وقتی بازی رو میبری چرا نمیگی مشکل مالی هست چرا به سپاهان 4 تا میزنیم مشکل مالی نیس وقتی میبازی مشکل مالیه. کلا مربیای لیگ ایران همش دنبال بهانه هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
اسکوچیچ میخاد به تیم های عربی بره داره بهونه میاره مگه این بازیکنا چشونه .....بعد امروز صنعت اصلا خوب بازی نکرد واقعا حیف این تماشاگری که برای چنین بازی هایی میان
بهنام طاهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
اقای دراگان قسم به هرکسی که قبول داری فقط برو تابااین رفتارات تیمو به دسته یک نبردی توهیچی بلد نیستی چون ما مدیرنداریم فقط برو
بنی اسد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
درسته که با این کارهاش تیم بره به حاشیه ولی کدام تیم که بازیکن نگرفته نیم فصل ببینین شاهین بوشهر چنتا بازیکن گرفت دیروز هم نتیجه گرفت چرا با باید به این یازده یا دوازده بازیکن تکیه کنیم شاید خوب مصدوم میشن خسته میشن باور کنید اگر فشار مربی نبود تمام بازیکنان فسخ میدادن یک بازیکن هم نمیگرفتن ما چند بازی انالیز هم نداریم چون بهش پول ندادن رفت بخدا مربی میخواد چکار کنه اگر پول بازیکن نمیدن بازیکن جدید نگیرن مربی میخواد چکار کنه امیدوارم تیم زود به اوج خود برسد
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
این دو بازی اخیر خیلی تابلو بود که اسکوچیچ‌ عمدی باخت داده که ولش کنن بره اگه میبرد که‌ نمیگذاشتن بره
شهریاریوسفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
برادران عزیز اینو که میگم به دور ازتعصب میگم دقیقه نمیتونه به بازیکن براتقویت تیم بگیرن دقیقه پول که قرار بود قبل بازیکنان سپاهان به به بود ولی بد قولی کردن انتظار اینو چرا کنن
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
شماها کی هستین خدایی،واسه چی باید بمونه،حقشه،پول میخاد،بازیکن میخاد،نمیتونه ببنه تیمش ضعیفه،اونایی که میگن بره، تو عمرتون نمیبینید که صنعت انقد خوب نتیجه بگیر، داره حرف دل شما رو میزنه،میگه پول نی،چرا به ابی و قرمز میدن و ما نه،حرف شمایی که از نمایندگانتون انتظار دارید،اما اونا خابن، خیلی قدرنشناسین،بعدم اقایی ک میگی،اسکوچیچ عمدا باخته،عزیز مربی بازی نمیکنه که،بازیکن بازی میکنه،خیلی از این بازیکنا بحاطر اسکو اینجان،والا کی میاد ابادان،تیمی که اسانسوریه، واقعیات ببینید،نه اینکه با تعصب صفر و خارج از منطق نظر بدید
بهنام طاهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
اقای دراگان غبیشاوی چه مشکلی داشت شش دقیقه بازیش میدی که ایراد بگیری والا از احمدی وحنفی خیلی بهتره خداراشکر که داری میری بختیار را برا چی جذب کردی بابا تونمیدونی توزمین کی خوب بوده کی بد از تعویضات مشخصه دلیل کشیدن بیرون میلاد چی بود دوباره با یه فوروارد ادعای برد میکردی واقعا روت زیاده
ناشناس
|
Sweden
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
0
0
اینقدر بعضی ها سنگ اسکو را به سینه نزنن تیمی که با این همه هوادار جرعت حمله کردن نداره تک مهاجم میخاد چی کار کنه تو که میخای ببازی لااقل با شجاعت بباز تعویضا اشتباه این احمدی تو دسته دو هم نمی تونه بازی کنه چرا همیشه فیکسه تمام پاسهاش اشتباه ما بازیکن داریم نمیتونه بازی بگیره بهانه میاره پرسپولیس استقلال شهر خودرو شاهین گل گهر مربی عوض کردن خیلی بهتر شدن تمام دنیا همینه تیم نتیجه نگیرد مربی تعویض میشه بعضی ها هم اینقدر بحث انحرافی نکنند دیگه تکراری شده
نام:
ایمیل:
* نظر: