به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۲۹۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
اعلام برنامه جدید لیگ دسته اول فوتبال

خوزستان اسپورت- برنامه دیدارهای هفته‌های بیست‌وسوم تا بیست‌وششم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته‌های بیست‌وسوم تا بیست‌وششم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

هفته بیست‌وسوم
شنبه 19 بهمن 98
آرمان گهرسیرجان- فجر سپاسی شیراز  – ساعت 14-  ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
قشقایی شیراز - نود ارومیه  – ساعت 14-  ورزشگاه حافظیه شیراز
ملوان بندرانزلی-  مس کرمان – ساعت 14- ورزشگاه تختی انزلی
داماش گیلانیان- گل ریحان البرز  – ساعت 14-  ورزشگاه سردار جنگل رشت
علم و ادب  تبریز- مس رفسنجان  – ساعت 14- ورزشگاه اختصاصی شهرداری  تبریز
سرخپوشان  پاکدشت- بادران تهران  – ساعت 14- ورزشگاه شهدای اسلامشهر
رایکای بابل-  خوشه طلایی ساوه – ساعت 14- ورزشگاه هفتم تیر بابل
آلومینیوم اراک- سپیدرود رشت– ساعت 14- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
نیروی زمینی تهران- استقلال خوزستان – ساعت 14- ورزشگاه غدیر تهران

هفته بیست‌وچهارم
جمعه 25 بهمن 98
خوشه طلایی ساوه- مس کرمان– ساعت 14:15-  ورزشگاه شهید چمران ساوه

شنبه 26 بهمن 98
مس رفسنجان -آرمان‌گهر سیرجان– ساعت 14:15-  ورزشگاه شهدای رفسنجان
فجر سپاسی شیراز- رایکای بابل – ساعت 14:15-  ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
نود ارومیه- داماش گیلانیان – ساعت 14:15-  ورزشگاه تختی ارومیه
گل ریحان البرز- ملوان بندر انزلی– ساعت 14:15- ورزشگاه انقلاب کرج
سپیدرود رشت- سرخپوشان پاکدشت– ساعت 14:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
استقلال خوزستان –علم و ادب تبریز– ساعت 14:45- ورزشگاه تختی اهواز
نیروی زمینی تهران- آلومینیوم اراک – ساعت 14:15- ورزشگاه غدیر تهران

یکشنبه 27 بهمن 98
بادران تهران- قشقایی شیراز– ساعت 14:15-  ورزشگاه غدیر تهران

هفته بیست‌وپنجم
یکشنبه 4 اسفند 98
قشقایی شیراز- استقلال خوزستان – ساعت 14:15- ورزشگاه حافظیه شیراز
سرخپوشان پاکدشت- فجر سپاسی شیراز– ساعت 14:15- ورزشگاه شهدای اسلامشهر
ملوان بندرانزلی- نود ارومیه– ساعت 14:15-  ورزشگاه تختی انزلی
داماش گیلانیان -مس رفسنجان– ساعت 14:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- گل ریحان البرز – ساعت 14:15- ورزشگاه امام علی کرمان
رایکا بابل- سپیدرود رشت – ساعت 14:15-  ورزشگاه هفتم تیر بابل
آلومینیوم اراک- بادران تهران – ساعت 14:15-  ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
آرمان‌گهر سیرجان- خوشه طلایی ساوه – ساعت 14:15- ورزشگاه امام علی سیرجان
علم و ادب تبریز- نیروی زمینی تهران – ساعت 14:15- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

هفته بیست‌وششم
شنبه 10 اسفند 98
خوشه طلایی ساوه- گل ریحان البرز – ساعت 14:30- ورزشگاه شهید چمران ساوه
فجر سپاسی شیراز- مس کرمان  – ساعت 14:30- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
علم و ادب تبریز- رایکا بابل – ساعت 14:30- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
مس رفسنجان- آلومینیوم اراک – ساعت 14:30- ورزشگاه شهداء رفسنجان
سپیدرود رشت- آرمان‌گهر سیرجان – ساعت 14:30- ورزشگاه سردار جنگل رشت
نود ارومیه -سرخپوشان  پاکدشت – ساعت 14:30- ورزشگاه تختی ارومیه
بادران تهران- داماش گیلانیان – ساعت 14:30- ورزشگاه غدیر تهران
استقلال خوزستان- ملوان بندرانزلی – ساعت 15- ورزشگاه تختی اهواز

یکشنبه 11 اسفند 98
نیروی زمینی تهران -قشقایی شیراز – ساعت 14:30- ورزشگاه غدیر تهران

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: