به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 09
کد خبر: ۲۸۸۵۹
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
برنامه هفته دوازدهم لیگ سه اعلام شد

خوزستان اسپورت- برنامه هفته دوازدهم مرحله اول لیگ دسته سوم فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، دیدارهای هفته دوازدهم از مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم که به تعویق افتاده بودند، طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار خواهند شد تا رفته رفته اسامی تیم‌های صعودکننده به مرحله نهایی مشخص شود.

براساس اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته دوازدهم مسابقات به شرح زیر است:

سه شنبه ۵ آذر ۹۸
سرخپوشان محمدزاده تبریز- شهاب زنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پارک صنعت تبریز
فرهنگ ایثار آستارا-شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا
مکریان مهاباد- شاهین کوثر اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی مهاباد
نخبگان مهر اردبیل- کشاورز بوکان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه علی دایی اردبیل
کاویان نقده- آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی نقده
عقاب تهران- طلایه داران قزوین- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه دوشان تپه تهران
کیمیای تهران- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه عطر سیب    تهران
ذوب و فلزات همدان-فرهنگ البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه جوانان بهار
ستاره کاسپین بابل – شهرداری مریانج همدان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدای سیمرغ
شاهین فرابرد زنجان- دماوند آمل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان
شهروند رامسر- آبیدر سنندج- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
برق آرا البرز- آذراب اراک- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شریعتی کرج

چهارشنبه ۶ آذر ۹۸
شهرداری فریدونکنار- پیام انتظارآشخانه- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
غفاری قزوین – دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵خرداد تاکستان
آریان اندیشه تهران- استیل البرز آق قلا- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صادقی اندیشه
شهدای ساری- نفت ایرانیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید متقی ساری
مقاومت نوین تهران - مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۵ آذر تهران
سرخپوشان قم- پیام سرخه سمنان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حیدریان قم
شهرداری منوجان- یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری منوجان
امید بتن نورآباد فارس-خلیج فارس  میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید لشگری نور آباد
رضوانی اصفهان -۰۴ بیرجند- ساعت ۱۴- ورزشگاه آرارات اصفهان
مقدسی کیش- فولاد اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش
فولاد  هرمزگان- سپاهان خورموج- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
بویراحمد یاسوج- کوثر مهران ایلام- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی یاسوج
آبی دلان بنه گز بوشهر-بهزیستی لرستان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء بنه گز
پرسپولیس دزفول- شاهین بندر عامری- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید مهر ولی شهر امام
عقاب شیراز- افتخار شوشتر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه نیروی هوایی شیراز
استقلال ماهشهر- کشکان رود پلدختر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء    ماهشهر
المپیک دورود- رز موکت بروجن- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی دورود

در صورت برگزاری مسابقات فوق طبق برنامه اعلامی مسابقات هفته سیزدهم (پایانی) در تاریخ ۱۱ و ۱۲ آذر ۹۸ برگزار خواهد شد که برنامه آن متعاقبا اعلام می‌شود.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: