به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 14
کد خبر: ۲۸۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
انتقاد مدافع شمالی از باشگاه کارون خرمشهر

خوزستان اسپورت- مدافع شمالی فصل گذشته تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر از مدیران سازمان لیگ که به اعضای این تیم قول دادند اجازه واگذاری سهمیه باشگاه را نمی‌دهند، انتقاد کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، محسن بنگر درباره عدم پرداخت مطالبات اعضای تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر به تسنیم گفت: فوتبال ما سیاسی است. تیمی که اینقدر بدهکار است، امتیازش را به باشگاه دیگر واگذار می‌کنند و تیم دیگری به جای آن در لیگ دسته اول به میدان می‌رود وگرنه کارون با این همه بدهی، نمی‌توانست در لیگ یک بازی کند. داماش اکنون در لیگ دسته اول به میدان می‌رود، کارون در لیگ دسته دوم بازی می‌کند و همه چیز خوش و خرم است!

اگر پولی پرداخت نشده، چرا سهمیه کارون را واگذار کردید؟
« 40 نفر از باشگاه کارون اروند طلبکار هستند و مجموع مطالبات ما به چهار میلیارد تومان می‌رسد.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: الان حکم قطعی فدراسیون فوتبال را داریم، اما فدراسیون می‌گوید داماش چک داده و پولی نداده است! اگر پولی پرداخت نشده، چرا سهمیه کارون را واگذار کردید؟ من نیم‌فصل در کارون اروند بازی کردم و هزار تومان هم نگرفتم.

می‌گویند نوبخت پشت ماجراست و مطالبات ما هم برای کسی مهم نیست
مدافع پیشین کارون اروند با اشاره به زمزمه‌هایی مبنی بر حمایت محمدباقر نوبخت از انتقال امتیاز کارون به گیلان خاطرنشان کرد: تیم بدون تدارکات، بدون لباس و با همه مشکلاتی که داشت، در لیگ دسته اول باقی ماند، اما می‌گویند نوبخت (رئیس سازمان برنامه و بودجه کل کشور) پشت ماجراست و اکنون مطالبات ما برای کسی مهم نیست. اینکه حق 40 نفر خورده شده، برای کسی مهم نیست.

یکی از بازیکنان به خاطر پولی که باید از کارون می‌گرفت، در آستانه طلاق است
بنگر با انتقاد از واگذاری سهمیه کارون به داماش بدون پرداخت پول گفت: اگر داماش پولی ندارد که برای خرید سهمیه کارون پرداخت کند، چرا امتیاز واگذار شده است؟ اگر اینگونه است، فدراسیون فوتبال باید جلوی بازی این تیم را در لیگ دسته اول بگیرد. باشگاه کارون، مطالبات ما را از سرش باز کرده و مدیران داماش هم ما را نمی‌شناسند. شاید من به این پول نیازی نداشته باشم، اما برخی اعضای تیم به این پول نیاز دارند. یکی از آنها به خاطر این مبلغ، در حال طلاق گرفتن از همسرش است.

بهاروند، محمودزاده و فتاحی گفتند اجازه نمی‌دهیم امتیاز کارون اروند واگذار شود
وی در پاسخ به این پرسش که آیا طلبکاران کارون اروند قصد شکایت به نهادهای خارج از فدراسیون فوتبال را دارند یا خیر، به تسنیم گفت: باید به دادگستری شکایت کنیم و حکم آن و نیز حکم قطعی فدراسیون فوتبال را به فیفا بفرستیم. چون فیفا می‌داند در فدراسیون فوتبال چه خبر است. مدیران فدراسیون و سازمان لیگ از جمله بهاروند، محمودزاده و فتاحی در فصل گذشته با ما جلسه می‌گذاشتند. آنها می‌گفتند شما بازی کنید و ما اجازه نمی‌دهیم امتیاز تیم را واگذار کنند.

کسانی که می‌گفتند در بازی‌ها حاضر شوید، الان کجا هستند؟
مدافع فصل گذشته کارون با بیان اینکه هر کسی باید روی حرفش بایستد، خاطرنشان کرد: متأسفانه کارشان انجام شده و بدهی ما برای آنها مهم نیست. این دوستان که پیش از عید گفتند جوانمردانه بازی کنید و در مسابقات حاضر شوید، الان کجا هستند؟ آنها به ما گفتند تا پولی پرداخت نشود، اجازه انتقال امتیاز باشگاه را نمی‌دهیم؛ پس چه شد؟ محمودزاده بچه محل من است، اما از او ناراحتم که سال گذشته 10 بار با من تماس گرفت تا ما را به ادامه شرکت در مسابقات مجاب کند،‌ اما الان کجاست؟ فتاحی گفت امکان ندارد اجازه دهیم امتیاز تیم منتقل شود.

پُست و مقام افراد مهم‌تر از زندگی 40 خانواده است؟
بنگر در ادامه انتقاداتش نسبت به بی‌توجهی مدیران فدراسیون فوتبال به مطالبات اعضای پیشین تیم کارون گفت: آیا پُست و مقام افراد مهم‌تر از زندگی 40 خانواده است؟ اگر نوبخت پشت داماش است، بیاید و پول تیمش را بدهد. با توجه به اینکه کارون اروند امتیاز تیمش را با بدهی‌های آن فروخته، الان تقصیری ندارد. اگر فدراسیون فوتبال انتقال امتیاز را نمی‌پذیرفت، کارون اروند مقصر بود. الان کارون و داماش مقصر نیستند، بلکه فقط و فقط فدراسیون مقصر است.

افاضلی 200 تا 300 میلیون تومان از جیبش خرج کرد
وی با اشاره دوباره به نشست بازیکنان کارون با مدیران سازمان لیگ فوتبال ایران تصریح کرد:‌ مسئولان سازمان لیگ سه بار با ما جلسه گذاشتند که در مسابقات به میدان برویم. هومن افاضلی 200 تا 300 میلیون تومان از جیبش خرج کرد تا روی قول‌های داده شده به سازمان لیگ بماند، اما الان کسی نیست پولش را پرداخت کند. تاج، ساکت و سایر مدیران رده بالای فدراسیون فوتبال باید به این موضوع ورود کنند.

اتفاق بدی برای پرسپولیس نیفتاده و 3 امتیاز با صدر جدول فاصله داریم
مدافع پیشین پرسپولیس درمورد نگرانی‌های ایجاد شده درخصوص این تیم و نیز انتقادات تند مطرح شده علیه علی علیپور به تسنیم گفت: پرسپولیس تیم خوبی است و هواداران باید بدانند هنوز اتفاق بدی نیفتاده است. الان سه امتیاز با صدر جدول اختلاف داریم. سرمربی جدیدی به پرسپولیس آمده و تیم به خوبی نتیجه می‌گیرد. همه باید خودشان را جای علیپور بگذارند. او اشتباه کرد و این موضوع را به خودش هم گفتم. علیپور آن لحظه فکر می‌کرد که چیپ زدن، بهترین تصمیم است، اما نباید اینقدر او را تخریب کرد.

تنها مشکل پرسپولیس، تنهایی علیپور در خط حمله است
بنگر در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز هم می‌توان شاگردان گابریل کالدرون را مدعی قهرمانی دانست یا خیر، اظهار داشت: پرسپولیس یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی محسوب می‌شود و تنها مشکل تیم،‌ تنهایی علیپور در خط حمله است. باشگاه یک مهاجم خارجی جذب کرد که چیزی برای گفتن ندارد و در نیم‌فصل، مهاجمی باید به تیم بیاید که مکمل علیپور باشد.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: