به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 14
کد خبر: ۲۸۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال هشدار داد:
کلاهبرداری از طریق برگزاری کلاس‌های مربیگری

خوزستان اسپورت- رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: متأسفانه در فضای مجازی عده‌ای در حال سوءاستفاده از مردم هستند و با تبلیغات کلاس‌های دانش‌افزایی فوتبال و فوتسال از مردم کلاهبرداری می‌کنند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، میرشاد ماجدی ضمن انتقاد از روندی که در فضای مجازی برای تبلیغات کلاس‌های مربیگری فوتبال رخ داده است گفت: متأسفانه در فضای مجازی عده‌ای در حال سوءاستفاده از مردم هستند و با تبلیغات کلاس‌های دانش‌افزایی فوتبال و فوتسال به دنبال سودجویی و به نوعی کلاهبرداری از افرادی هستند که اطلاعاتی در زمینه برگزاری این کلاس‌ها ندارند.

وی افزود: جالب است که در این تبلیغات مجازی عنوان شده که مدارک تخصصی هم به حاضران در کلاس تعلق می‌گیرد، اما همین امروز به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نامه نوشتیم و قرار است این موضوع بلافاصله پیگیری شود.

رئیس کمیته آموزش در ادامه تأکید کرد: اگر قرار باشد کلاسی در زمینه دانش‌افزایی برای افراد برگزار شود، قطعا زیرنظر فدراسیون و هیأت‌های فوتبال در تهران و شهرستان‌ها برگزار می‌شود و مطمئناً شماره حساب شخصی نیز اعلام نخواهد شد. همه واریزها برای کلاس‌ها به شماره حساب فدراسیون فوتبال یا هیأت‌های فوتبال واریز می‌شود و جای تعجب دارد که عده‌ای در فضای مجازی با شماره حساب شخصی قصد برگزاری کلاس‌هایی را دارند که صددرصد تخلف است.

وی در پایان گفت: از مردم و علاقمندان به فوتبال تقاضا می‌کنم به هیچ عنوان در کلاس‌های متفرقه که زیرنظر فدراسیون برگزار نمی‌شود ثبت‌نام نکنند، چون چیزی عاید آنها نخواهد شد.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: