به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 25
کد خبر: ۲۸۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
عیسی‌زاده: تیم صنعت نفت منحل نمی‌شود

خوزستان اسپورت- مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: اسکوچیچ یک مربی حرفه‌ای است و اگر پولش را پرداخت نکنیم ممکن است به تمرینات برنگردد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از میزان، علی عیسی‌زاده در مورد وضعیت باشگاه صنعت نفت آبادان و مشکلات مالی تیم فوتبال این باشگاه اظهار داشت: خداراشکر تیم از نظر فنی خوب است، اما از نظر مالی وضعیت جالب نیست. ما پیگیر‌های خود را انجام دادیم و تلاش می‌کنیم بتوانیم نقدینگی را فراهم کنیم. چند روز پیش به بازیکنان وعده دادیم در چند روز آینده مشکلات را حل کنیم و بسیار امیدوارم.

احتمال دارد اسکوچیچ برنگردد!
وی در مورد این که اگر پول اسکوچیچ را پرداخت نکنند ممکن است او به ایران برنگردد گفت: اسکوچیچ یک مربی حرفه‌ای است. کاملا درست است که اگر پولش را پرداخت نکنیم ممکن است به ایران برنگردد. او اصول حرفه‌ای را رعایت می‌کند و هر احتمالی وجود دارد.

حق پخش را بدهند مشکل حل می‌شود
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به بیانیه اخیر وزیر نفت تصریح کرد: داستان بیانیه وزیر نفت و مشکلات مالی باشگاه ما با هم قاطی شده است. این دو موضوع با هم فرق دارد. وزیر نفت فقط قانون را یادآوری و تاکید کرده نمی‌توانیم در ورزش حرفه‌ای سرمایه‌گذاری کنیم. مجلس دو قانون تسویب کرد. یکی این که دولت نمی‌تواند به باشگاه‌های حرفه‌ای کمک کند و قانون دیگر این که حق پخش تلویزیونی را به باشگاه‌ها پرداخت کنند. مشکل این است که یکی از این قانون‌ها رعایت می‌شود و قانون دیگر رعایت نمی‌شود. اگر قانون حق پخش رعایت شود اصلا باشگاه‌ها مشکل مالی ندارند. معضل اصلی همه باشگاه‌ها این است. الان هم ما از طریق اسپانسر‌ها بسیاری از کسری‌های خود را پوشش می‌دهیم. اگر بتوانیم حق پخش را هم دریافت کنیم، دیگر مشکلات را هم حل می‌کنیم.

به توافقات مالی خوبی رسیدیم
عیسی‌زاده ادامه داد: ما تا کنون از طریق اسپانسر‌ها بودجه باشگاه را تامین می‌کردیم، اما در فصل جدید با توجه به فشارهای موجود، تامین بودجه از طریق اسپانسر‌ها هم سخت شده است. از این رو همه مخارج تامین نمی‌شود. البته در تلاش هستیم ممشکلات را حل کنیم و پیشرفت‌های خوبی هم داشتیم.

هیچ‌کس به اندازه من دلش برای تیم صنعت نفت نمی‌سوزد
وی در مورد اعتصاب و تعطیلی یک روزه تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت گفت: تعطیلی یک روزه ریکاوری بود و اگر بیش از این چیزی وجود دارد من در موردش صحبت نکنم بهتر است. هیچ‌کس به اندازه من دلش برای این تیم نمی‌سوزد. مشکلات این تیم همه به گردن من است. من هم دوست دارم این تیم بدون مشکل باشد و بدون هیچ استرسی بازی‌هایش را تماشا کنم، اما وقتی فکرم اینقدر مشغول است چیزی را متوجه نمی‌شوم. شرایط ما واقعا سخت است.

منطقه آزاد به تعهداتش عمل کرده است
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در مورد کمک‌های قوی‌ترین حامی مالی این باشگاه تصریح کرد: منطقه آزاد اروند حمایت‌های خود را انجام می‌دهد و ما امیدواریم ظرف یکی دو هفته آینده مشکلات حل شود. این که منطقه آزاد پول ندارد و قرار است بودجه‌ای به حسابش ریخته شود و بعد به ما کمک کند باور کردنی نیست. من این موارد را نشنیدم و باور نمی‌کنم. منطقه آزاد اروند تا کنون به وظایفی که به عنوان اسپانسر داشته عمل کرده است.

وزارت باید وارد بحث خصوصی‌سازی شود
عیسی‌زاده در پاسخ به این سوال که چه آینده‌ای در انتظار تیمی است که وزیر نفت آن را رها کرده، گفت: بالاخره وضعیت این تیم فوتبال باید تعیین تکلیف شود. نمی‌دانم چه کسی قرار است این تیم را در اختیار بگیرد، اما می‌دانم واگذاری مراحلی دارد که این مراحل باید طی شود. این چیز‌ها در اختیار هیئت مدیره نیست. مراحل واگذاری در اختیار صاحب سهام یعنی وزارت نفت است. آنها باید وارد بحث خصوصی‌سازی شوند. من در جریان این مسائل نیستم و نمی‌دانیم مسئولان چه تصمیمی می‌گیرند، ولی با توجه به تجربه‌ای که دارند حتما تصمیم خوبی می‌گیرند.

تیم صنعت نفت منحل نمی‌شود
وی در پاسخ به این سوال که آیا سرنوشتی همچون تیم نفت تهران در انتظار تیم صنعت نفت است، خاطرنشان کرد: امیدوارم تا اول آذر همه چیز مشخص شود. واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می‌دهد، ولی چنین سرنوشتی در انتظار ما نیست و تیم منحل نمی‌شود. آنچه مسلم است ما در باشگاه تصمیم گیرنده نیستیم و اگر تا اول آذر وضعیت مشخص نشود وزیر تصمیم دیگری می‌گیرد. وزیر در این مورد صاحب‌نظر و صاحب‌اختیار است. من دیگر بیش از این نمی‌دانم. با همه این مسائل باور کنید تیم ما خوب است و تنها مشکل مالی دارد. من در حیطه وظایف خود همه چیز را می‌دانم و سعی کردم مشکلات را حل و کمک کنم، اما نمی‌توانم در کار مسئولان دخالت کنم.
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۰
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
0
0
ای کاش اقای عیسی زاده دو کلمه از وزیر ظالم نفت انتقاد میکرد .
خوزستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
0
0
کلا همه تیمهای استان ما (بغیر از فولاد) مشکل مالی دارن عجیبه انگار بعضی مسئولین پایتخت دوست دارن تیمهای خوزستان ضعیف باشن و با تیمهای تهران رقابت نکنن
غلامحسین حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
0
0
باسلام... اقای عیسی زاده همیشه لطف داشتی اما این سری مصاحبه تان لرزان است،، ب نیابت ازمردم مظلوم آبادان، م سلیمان وخوزستان ک صاحبان اصلی این ثروت اند، ب زنگنه ها برسانید این مردمی ک قصد دارید تنها دلخوشی شان (فوتبال) را از آنها بگیرید، همانهایی هستند ک دربرابرهجوم صدام سینه سپرکردند، شهید دادند، ازخانه وآشیانه آواره شدند، غربت کشیدند، تا تو وامثال تو در امان باشند، صندلی ومقامی ک دارید مرهون ومدیون همین مردم است،، سودش را کسی مثل تو برد وبدبختی وبیکاری وفلاکت سهم این مردم مظلوم شد،، مردمی ک تبعات موشک وخمپاره وباروت تاهمین لحظه ریه هاشون رو نابود وجهت طبابت این درد عازم بیمارستانهای اصفهان وشیراز میشوند. بااین همه بی کرامتی ب اصول انقلاب و وطن شان پایبندند، اگر امثال شما بگذارند،، ازاین عمل دست بردارید وفتنه ای راه نیاندازید چون هرعمل قبیحی تاوان دارد،، حیف ک این مردم نماینده ومتولی ندارند. ومطمعن ام تاخبر ب مقام معظم رهبری دامت برکاته برسد،،قضیه حل وفصل میشود و رای امثال زنگنه باطل میگردد،، چون اصل ابلاغ ورای تان جنبه ی باطل دارد... تنها دلخوشی مردم استان همین فوتبال است ،،پس در اینباره تجدیدنظر فرمایید.... خداوند ما و شما رو ب راه حق عنایت فرمایند..... یاحق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
0
0
موندم این منطقه آزاد وجودش در دوشهر آبادان و خرمشهر که نمیتونه کمکهای کافی به صنعت نفت بکنه برای چیه . یعنی این منطقه آزاد علی الحساب مثلا دو میلیارد تومان نداره که لااقل اندکی از طلب بازیکنان فیکس و کادر فنی را بده تا بلکه روحیه تیم بالا بره .
ناشناس
|
Sweden
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
0
0
اقای وزیر شما فقط جواب یک سوال را بده پول دو تیم استقلال و پرسپولیس از کجا تامین میشه که بودجشون چندین برابر تیمهای ماست وچرا این دو تیم خصوصی سازی نمیشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
0
0
ترسو حتي ميترسه اسم از زنگنه ظالم ببره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
0
0
اقای عیسی زاده شما مدیر عامل هستی شما باید دست بکار شوی اگر نمیتونی بگو نمیتوانم جواب تیم و هواداران را بدهم بگو خداحافظ یا اگر مدیر هستی باید با تمام قوا از تیم حمایت کنی حیف تیم به این خوبی میخوان نابودش کنند
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
0
0
با احترام به جناب عیسی زاده به گفته کمالوند ایشان کارمند وزارت نفت هستن.تا انتها رو حدس بزن !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
0
0
نفت تهران هم میگفتن منحل نمیشه ولی شد خوبشم شد . با این استاندار و نمایندگانی که خوزستان داره نابودی درانتظارمان خواهد بود . مردم و هوادارا هم نشسته اند و منتظرن از آسمان فرجی شود و سنگی بیفتد و بخورد بر سر وزیر نفت و یا بر سر نمایندگان و هیچکاری نمیکنن . لیدرها هم که فقط به حقوق ماهیانشون فکر میکنن و دگر هیچ .
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
0
0
باسلام خدمت مردم خونگرم و مظلوم خوزستان. من در عجبم که این نماینده های خوزستان چکاری از دستشان بر میآید که تا انتخابات میشه دم بر میارند که ما چنین کردیم و چنان کردیم. شما چه قدمی واسه مردم خوزستان برداشتید. چقدر از مشکلات اشتغال و بیکاری جوانان خوزستان را حل کردید. با وجود بیشترین فرصتهای شغلی در خوزستان بیشترین درصد بیکاری را این استان دارد تمام نیروهای کار استان غیر بومی هستند و جوانان استان به سمت اعتیاد و قاچاق روی آوردند. حالا که این همه مشکلات واسه استان ایجاد کردید لا اقل نگذارید فوتبال که تنها دلخوشی مردم این استانه از دستشان بره. باور کنید اگه فوتبال که تنها دلخوشی مردمه را ازشون بگیرید با فاجعه ای بسیار هولناک مواجه میشوید بعد نگید گه چرا اینطور شد و اونطور شد. مدیران محترم سایت خوزستان اسپورت لطفا پیام ما را مثل دفعه قبل سانسور نکنید و کامل در سایت قرار دهید. با تشکر
نام:
ایمیل:
* نظر: