به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 20
کد خبر: ۲۸۴۹۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
فرکی: فوتبال روی دیگر خود را به ما نشان داد

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پیکان از شکست تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان ابراز تأسف کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، حسین فرکی پس از شکست 3 بر 2 تیم فوتبال پیکان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: به‌هرحال آن روی فوتبال امروز یک بار دیگر خود را به ما نشان داد و آن قانونی که می‌گوید اگر نزنی، می‌خورید، در مورد ما صدق کرد. از شکست ناراحت هستم، در عین اینکه حق‌مان شکست نبود. ما برای پیروزی در این دیدار و رقم زدن اولین شکست نفت مسجدسلیمان در  هفته ششم در مسابقه حاضر شده بودیم، اما در عین حال این بازی به اولین پیروزی نفت مسجدسلیمان تبدیل شد. اعتقاد دارم خودمان این پیروزی را به نفت مسجدسلیمان تقدیم کردیم. کاملاً روی حریف شناخت داشتیم و به اهداف خود در بخش حمله رسیدیم، اما به بیش از دو گل نرسیدیم.

وی در ادامه تصریح کرد: دو بار در بازی جلو افتادیم و برای بار سوم و در ثانیه‌های پایانی نیز می‌توانستیم جلو بیفیتم و برنده شویم که متأسفانه از شرایط خوب خود در انتهای بازی  استفاده نکردیم و همین باعث شد حریف از اشتباه ما استفاده کرده و به گل سوم برسد. بعد از این گل هم دیگر زمان برای جبران وجود نداشت. در آخرین ثانیه‌ها فراز امامعلی و اسماعیل شریفات می‌توانستند موقعیت گل سوم را برای ما به وجود بیاورند که این اتفاق رخ نداد.

سرمربی‌تیم فوتبال پیکان گفت: قانون نانوشته فوتبال می‌گوید تیمی که از موقعیت‌های خود استفاده نکند محکوم به شکست است و ما امروز شکست را به خاطر اشتباهات خودمان خوردیم. در مجموع پنج توپ روی دروازه ما نیامد که سه مورد از آنها تبدیل به گل شد. دو گل روز ضربه ایستگاهی  و یک شوت از پشت محوطه جریمه، اما در مقابل ما دو گل حساب شده و با برنامه به ثمر رساندیم و باز هم می‌توانستیم به گل برسیم که این اتفاق نیفتاد. به کادرفنی نفت مسجد سلیمان و مهدی تارتار به خاطر اولین پیروزی آنها تبریک  می‌گویم و به جرات می‌توان گفت که این تیم در 5 بازی گذشته که به 5 تساوی در مقابل تیم‌های مدعی رسیده بود، در اکثر بازی‌ها شانس بیشتری از این برد و عملکرد بهتری نسبت به امروز داشت.

فرکی خاطر نشان کرد:  عملکرد تیم ما خوب بود و می‌توانستیم فاصله را بیشتر کنیم، اما وقتی از این فرصت استفاده نکردیم، شکست را پذیرفتیم. امیدوارم این شکست زنگ هشداری برای ما باشد و سعی کنیم در  شروع هر تایمی تمرکز مناسبی برای گل زدن و گل نخوردن داشته باشیم. امروز در وقت‌های اضافه نیمه اول و دوم گل خوردیم و به نوعی در حق ما اجحاف شد و تاوان آن را با شکست دادیم.

وی در پاسخ به این سؤال که شنیده می‌شود او گزینه سرمربیگری تیم امید کشورمان خواهد بود، گفت: در مورد تیم امید هیچ صحبتی با من نشده است.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: