به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 29
کد خبر: ۲۸۳۱۴
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
سه باشگاه خوزستانی محکوم شدند

خوزستان اسپورت-  کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، چهار باشگاه خوزستانی را محکوم کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای جدید صادره کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون صادر شد و چهار باشگاه خوزستانی به شرح زیر محکوم شدند.

* با توجه به شکایت سیدامیرحسین امیری از باشگاه نفت مسجدسلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 450 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام پرداخت 9 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت کریم قنبری‌زاده از باشگاه استقلال خوزستان، این باشگاه به پرداخت 750 میلیون ریال بابت قرارداد پرداخت نشده و مبلغ 15 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* براساس رأی صادره شده در پرونده شکایت هیئت فوتبال خوزستان از باشگاه کارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ دو میلیارد و 489 میلیون بابت سه درصد حق ثبت قرارداد بازیکنان و کادر فنی به انضمام پرداخت مبلغ 49 میلیون و 780 هزار ریال بابت هزینه دادرسی  در حق خواهان محکوم شد.

* با توجه به شکایت داود نوشی صوفیانی از باشگاه صنعت نفت آبادان این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 768 میلیون ریال بابت مبلغ پرداخت نشده قرارداد مورخ 26 خرداد 96 در حق خواهان محکوم شد. همچنین در خصوص هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه آن توسط خواهان در ستون خواسته تکلیفی نمی باشد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۳
بهنام طاهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
0
0
تاچندسال دیگه باید خسارتهای اقای کمال وند را بدهیم یه فصل اومد فقط خرج کرد نسبت به عملکرد کثیف داوری فغانی هم انگار مجسمه بود ترسوی بزدل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
0
0
کمالوند کجای که صنعت ویران شد،،،
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
0
0
این تیم صنعت نفت یه متولی درست و حسابی نداره مگه یا تبدیل شده به یه سفره واسه بعضیها هر کی از راه میرسه میشینه سر این سفره بابا یه مشاور حقوقی بیارید باشگاه تا راههای برون رفت از این محکومیتهای الکی رو به شما یاد بده تمام باشگاهها مشاور حقوقی دارن من نمیدونم چرا این تیم در زمینه ثبت قراردادها اینقدر مبتدی و ناشیانه عمل میکنه الان هفته ای نیست که نشنویم تیم صنعت نفت محکوم شده تا کی آخه از خدا بترسید و دلتون واسه این همه پول بیت المال نمیسوزه ؟یه خورده از خدا بترسید.
نام:
ایمیل:
* نظر: