به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 September 15
کد خبر: ۲۸۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
اعلام برنامه جدید لیگ دسته سوم فوتبال کشور

خوزستان اسپورت- برنامه هفته دوم و سوم از مرحله گروهی لیگ دسته سوم فوتبال کشور اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، مرحله گروهی از فصل جدید لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های ایران با شرکت 65 تیم در پنج گروه آغاز شده است و در پایان این مرحله از هر گروه 2 تیم راهی دور نهایی خواهند شد.

فوتبال خوزستان 3 نماینده در مرحله گروهی دارد؛ ضمن اینکه 3 تیم خوزستانی هم سهمیه حضور در مرحله نهایی را دارا هستند.

براساس اعلام سازمان لیگ، برنامه هفته‌های دوم و سوم از مرحله گروهی لیگ 3 به شرح زیر است:

هفته دوم - شنبه ۲۳ شهریور ۹۸
نفت ایرانیان – آریان اندیشه تهران- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه آبرسانی تهرانسر
مهاجر نوین مشهد – پیام انتظار آشخانه- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه تختی مشهد
دریای بابل– سرخپوشان بوم قوم- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل
پیام سرخه سمنان – شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه ولایت سمنان
دریای حربده محمود آباد – مقاومت نوین تهران- ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه شهید بهشتی محمود آباد
شهید اورکی اسلامشهر – کاویان نقده - ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه ۷۰۰۰ نفری اسلامشهر
ذوب و فلزات همدان – شاهین فرابرد زنجان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه جوانان    بهار
آبیدر سنندج – سولدوز نقده- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ملک نیا سنندج
آریو نجم تهران – برق آرا البرز- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید صادقیپ اندیشه
آذراب اراک – کیمیای تهران- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه آذراب    اراک
فرهنگ البرز – شهروند رامسر- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شریعتی کرج
دماوند آمل – ستاره کاسپین بابل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه اجوارکلا    آمل
فرهنگ ایثار آستارا – نخبگان مهر اردبیل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا
آذر کوثر تبریز – شهاب زنجان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه مرزداران    تبریز
غفاری قزوین – شهدای ساری- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ۱۵ خرداد تاکستان

هفته سوم - پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۸
مکریان مهاباد – شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه آزادی مهاباد
سرخپوشان بوم قم-غفاری قزوین- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید حیدریان قم
مقاومت نوین تهران- دریای بابل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ۵آذر تهران
شهرداری فریدونکنار- نفت ایرانیان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه آزادی    فریدونکنار
آریان اندیشه تهران-دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید صادقی اندیشه
شهرداری مریانج- آبیدر سنندج- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید حاجی بابایی    مریانج
برق آرا البرز- ذوب و فلزات همدان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شریعتی کرج
سولدوز نقده – آذراب اراک- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی نقده
شهروند رامسر- آریو نجم تهران- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه متعاقباًاعلام می‌گردد
کیمیای تهران – دماوند آمل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه بعثت تهران
ستاره کاسپین بابل – فرهنگ البرز- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ۷ تیر بابل
شاهین کوثر اردبیل- آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌گردد
عقاب  تهران- فرهنگ ایثار آستارا- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه دوشان تپه تهران
شهاب زنجان – طلایه داران قزوین- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌گردد
سرخپوشان محمدزاده تبریز -کشاورز بوکان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه سوم پارک صنعت تبریز
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲
استقلال اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
0
0
ایا استقلال اهواز تو دسته سه بازی میکند
مدیر پایگاه
سلام
بله؛ در مرحله نهایی به مسابقات اضافه میشود.

هودار بابلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
0
0
جدول لیگ سه هم بگذارید
نام:
ایمیل:
* نظر: