به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 29
کد خبر: ۲۸۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷
صدور احکام میلیاردی علیه باشگاه کارون خرمشهر

خوزستان اسپورت- کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مربوط به باشگاه کارون اروند خرمشهر را صادر کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، باشگاه کارون اروند خرمشهر چندی پیش امتیاز حضور در لیگ دسته اول را به تیم داماش گیلان فروخت و قرار است که به جای این تیم شمالی در لیگ دسته دوم به میدان برود.

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال امروز آرای برخی از پرونده‌های شکایت بازیکنان و مربیان علیه تیم کارون اروند خرمشهر را صادر کرد و مدیران این باشگاه باید بخشی از پول فروش امتیاز لیگ یک را به طلبکاران بپردازند.

براساس اعلام فدراسیون فوتبال، آرای صادره علیه باشگاه کارون اروند خرمشهر به مجموع 999 میلیون و 600 هزار تومان به شرح زیر است.

* با توجه به شکایت علی مغمنیان از باشگاه کارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و 120 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 22 میلیون و 400 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت نادر بدری، این باشگاه به پرداخت مبلغ 630 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 12 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پی شکایت هومن افاضلی از این باشگاه، کمیته وضعیت باشگاه کارون اروند خرمشهر را به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام مبلغ 50 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی محکوم کرد.

*در پرونده شکایت آرام عباسی از باشگاه کارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ 500 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 10 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*براساس آرای صادر شده در پرونده شکایت کمیل محمدی از باشگاه کارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 150 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 23 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*با توجه به شکایت رحیم آلبوغبیش از این باشگاه، کمیته وضعیت باشگاه کارون اروند خرمشهر را به پرداخت مبلغ 600 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت 12 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم کرد.

*در پی شکایت یاسر وکیلی از باشگاه کارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت 3 میلیارد و 300 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت 66 میلیون ریال هزینه دادرسی محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: