به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 26
کد خبر: ۲۸۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
تعداد نظرات: ۶ نظر
رضاییان: پرونده جذب بازیکن خارجی باز است

خوزستان اسپورت- مسعود رضاییان گفت: در فکر این هستیم تا بازیکن مدنظر اسکوچیچ به تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه شود.

به گزارش خوزستان اسپورت، مسعود رضاییان معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره جذب بازیکن خارجی مدنظر دراگان اسکوچیچ سرمربی این تیم گفت: ما به اندازه اسکوچیچ، شاید هم بیشتر مایل هستیم تا نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

رضاییان در پاسخ به این سوال که آیا پرونده جذب بازیکن خارجی در باشگاه صنعت نفت آبادان بسته شده است، اظهار کرد: به هر حال ما هم محدودیت‌های خاص خود را داریم. بودجه مشخصی داریم که خیلی هم باز و منعطف نیست؛ بنابراین بر اساس آن هزینه می‌کنیم. می‌دانیم که بازیکن خارجی ارزان قیمت مشکل ما را حل نمی‌کند. به همین دلیل هم هست که تا الان دست نگه داشته ایم. مگر اینکه در ادامه به بازیکن باکیفیت خارجی و در عین حال با قیمت مناسب برخورد کنیم. همچنان در اندیشه این هستیم تا بازیکن مدنظر اسکوچیچ به صنعت نفت اضافه شود چرا که خودمان هم این نیاز را حس می‌کنیم و پرونده جذب بازیکن همچنان باز است.

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان بیان کرد: وقتی گیت الکترونیکی نصب می‌شود باید مکملی، چون بلیت الکترونیکی در کنار آن راه اندازی شود. باید از این نرم افزار و سخت افزار استفاده کرد و فکر نمی‌کنم از نظر نرم افزاری باشگاه ما دچار مشکل باشد.
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
0
آقای رضاییان لطفا در خواب برد دیروز نمانید . در بازی با فولاد کاملا مشخص شد که نداشتن یک فوروارد زهردار و سرعتی چقدر به تیم ضرر زد . اگه حتی همون بالوتلی هم در بازی با فولاد حضور داشت شک نکنید با اون ضدحمله هایی که صنعت میزد قطعا دوتای دیگشم گل میشد و الان بازی سه هیچ بود تا گل صنعت نفت هم با یک شوت استثنایی و توسط دفاع بدست اومد و درطول بازی هم اگه یک فوروارد زهردار داشتیم میتونستیم هم فشار را از روی تیم کم کنیم و هم به گل برسیم . پس تا دیر نشده بجنبید که فردا دیره.
ferydon
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
0
اقای مدیر همه کارشدنی ست فقط فهم میخواهد وحس انجام وظیفه...چیزیکه درجامعه ما مدتها نایاب شده... اما..اما.. باتبلیغات وهوچی گری جبرانش میکنند... واقعا اگر...اگر..اگر روزی دروغهای تبلیغاتی جرم منظور شود. این اقایان مدیر چه میکردند.... براستی ما چقققدر خوبیم. میگی نه.. .ازشبکه خبر بپرس...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
0
چرا تیمهای دیگه میتونن ولی ما توان این کار را نداریم که بازیکن خودمونو حفظ کنیم یا بازیکن خارجی خوب بگیریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
0
آقای رضاییان تا دیرنشده با یک بازیکن خارجی زهردار تموم کنید مگه پولش چند میشه پس این منطقه آزاد اروند چکارس که نمیتونه پول یه بازیکن خوب خارجی رو بده . اون از پالایشگامون که فقط شده دق رو دل و کمک خاصی نمیکنه و اینم از منطقه اروندمون. این دو تاسیسات دارن از امکانات اقتصادی اینجا بهره میبرن ولی اصلا کمک حال نیستن یعنی ماباید از شهرخودرویی ها بدبخت‌تر باشیم. این دو تاسیسات اگه نمیتونن به این شهر و تیمش کمک کنن چرا گم نمیشن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
0
0
یک مهاجم تمام کننده میخواهیم هر چه سریعتر این کار عملی شود پول هست ولی کجاست کسی که یا مدیری که دست بکار بشه فقط حرف فایده نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
0
0
رضاییان تواناییش بالاس ولی تصمیم گیرنده کسان دیگه هستن .
نام:
ایمیل:
* نظر: