به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 26
کد خبر: ۲۸۰۵۷
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
آخرین وضعیت ورزشگاه‌های ایران از زبان فتاحی

خوزستان اسپورت- رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ آخرین وضعیت ایمنی و امنیتی و بلیت‌فروشی ورزشگاه‌های لیگ برتری را تشریح کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، سعید فتاحی در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد وضعیت ورزشگاه‌های لیگ برتری گفت: ورزشگاه خانگی گل‌گهر سیرجان سکوهایش صندلی‌گذاری و شماره‌گذاری شده است. گیت‌ها و دوربین‌ها نیز نصب شده است. فقط بخشی از سکوهای روبه‌روی جایگاه باید ایمن‌سازی شود و به همین دلیل در هفته نخست مورد استفاده قرار نگرفت. ورزشگاه شهیدبهنام محمدی نفت مسجدسیلمان نیز صندلی‌هایش شماره‌گذاری شده است. در بخش شرقی ورزشگاه گیت نصب شده است، اما در بخش غربی هنوز گیت‌ها نصب نشده که این بخش از ورزشگاه مورد استفاده قرار نگرفت، اما تا هفته سوم که نفت مسجدسلیمان میزبان است ورزشگاه به طور کامل آماده خواهد شد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ افزود: ورزشگاه فولادشهر اصفهان نیز تجهیز شده است و سامانه بلیت‌فروشی این ورزشگاه ایجاد شده و نواقص جزئی که وجود دارد قرار است ظرف روزهای آینده برطرف شود.

فتاحی درباره وضعیت ورزشگاه آزادی تهران هم گفت: صندلی‌های ورزشگاه آزادی شماره‌گذاری شده است، گیت‌ها‌ی طبقه اول و دوربین‌ها نیز نصب شده و طبقه دوم ورزشگاه هم از هفته سوم مورد استفاده قرار خواهد گرفت و گیت‌های این طبقه ورزشگاه نیز تا آن زمان نصب می‌شود.

وی افزود: ورزشگاه بنیان دیزل هم تقریباً آماده شده است و فقط تعداد گیت‌های نصب شده در سمت تماشاگران میزبان کم بود که قرار است تکمیل شود. ورزشگاه شهدای شهر قدس هم تکمیل شده است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: ورزشگاه‌های فولاد خوزستان و شاهین بوشهر هم صندلی‌گذاری و شماره‌گذاری شده و گیت‌ها نیز در آنها نصب شده است. سامانه فروش بلیت الکترونیک نیز در این ورزشگاه‌ها نصب شده است. بلیت فروشی بازی شاهین بوشهر نیز از طریق این سامانه انجام می‌شود.

فتاحی در پایان در خصوص مشکلات ایجاد شده در سامانه بلیت‌فروشی در بازی پرسپولیس و پارس جنوبی گفت: سامانه بلیت‌فروشی که در بازی افتتاحیه لیگ ایجاد شد اشکالاتی داشت که به همین دلیل هم از باشگاه پرسپولیس توضیح خواسته‌ایم. در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه‌ها در هفته دوم لیگ برتر نیز توضیح‌های تکمیلی برای مردم و رسانه‌ها ارائه خواهد شد.
مطالب مرتبط
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۳
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
0
0
با سلام به خوزستان اسپورت از مراحل آماده سازی ورزشگاه تختی آبادان چه خبر ؟
شیران زاگرس
|
France
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
0
0
هوای گرم مسجدسلیمان حتا در شب مسابقه باعث شد تماشاگرها ایستاده بازی را نگاه کنند چون نشستن روی صندلی ها در این آب و هوا آزار دهنده است.
Radin
|
United Kingdom
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
0
0
هیچ کار مهمی در تختی آبادان صورت نگرفته است
نام:
ایمیل:
* نظر: