به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 25
کد خبر: ۲۸۰۳۶
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
دنیزلی: در خط حمله مشکلاتی داشتیم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: در خط حمله مشکلاتی داشتیم، اما در کل بازی خوبی را شاهد بودیم.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، مصطفی دنیزلی پس از تساوی بدون گل شاگردانش برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: این اولین بازی ما در لیگ برتر بود. هنوز در دوران آماده‌سازی به سر می‌بریم. در خط حمله مشکلاتی داشتیم، اما در کل بازی خوبی را شاهد بودیم. یک امتیاز بد نیست و نباختن هم نتیجه نسبتا خوبی است. شرایط آب‌وهوایی هم روی بازی تأثیر گذاشته بود. در هفته های آینده سعی می‌کنیم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

وی افزود: در خصوص نقل و انتقالات باید بگویم سعی می‌کنیم بهترین‌ها را جذب کنیم. تلاش می‌کنیم نقطه ضعف‌هایی را که امروز داشتیم در بازی با پرسپولیس جبران کنیم. در کل به تیمم تبریک می‌گویم که بازی خوبی انجام دادند، اما هفته‌های آینده بهتر خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: شرایط آب‌وهوایی همانطور که گفتم خیلی خوب نبود، اما مسابقه خوبی برگزار شد. شرایط آب‌وهوایی خسته کننده بود.

دنیزلی در رابطه با اهدافش در تراکتورسازی گفت: همیشه سعی کرده‌ام برای فوتبال ایران کارهای خوبی انجام دهم. نفت مسجدسلیمان تیم جوان و دونده‌ای بود. در همه جا آغاز کار مهم است، اما تمام کردن مهم‌تر از شروع کردن است. انتظارات مردم شهرمان را باید برآورده کنیم. تیم حریف تیم جوانی بود و ما هم هجومی بودیم و امروز تقابل تیم باتجربه ما با تیم جوان نفت مسجدسلیمان بود.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: