به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 20
کد خبر: ۲۷۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
فرصت نفتی‌ها برای تکمیل نواقص ورزشگاه

خوزستان اسپورت- تاخیر در آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر فرصت خوبی برای نفت مسجدسلیمان به وجود آورده تا آماده سازی ورزشگاه خانگی خود را به اتمام برساند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با وجود این که شانزدهم مردادماه قرعه کشی بازی های نیم فصل اول نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران انجام شد و تیم‌ها حریفان خود را شناختند اما همچنان زمان شروع بازی‌ها مشخص نیست و  تاکنون گمانه زنی فراوانی درباره تاریخ دقیق شروع بازی‌ها انجام شده است.

به تعویق افتادن آغاز لیگ برتر صدای بعضی از مربیان را درآورده و آن‌ها معتقدند که این بی برنامگی به تیم‌هایشان ضربه می‌زند و در چنین شرایطی آماده نگه داشتن بازیکنان کار سختی است، اما از طرفی این تاخیر به نفع تیم‌هایی مانند نفت مسجدسلیمان تمام می‌شود.

زردپوشان مسجدسلیمانی از جمله تیم‌هایی بودند که دیرتر از سایر تیم های لیگ برتری، تکلیف کادر فنی فصل آینده خود را مشخص کردند و همین امر باعث شد تا فعالیت آن‌ها در نقل و انتقالات تابستانی با تاخیر آغاز شود. همچنین پس از شکست سنگین این تیم برابر تیم نود ارومیه، تارتار چند بازیکن را از تیمش کنار گذاشت و دیرتر برگزار شدن لیگ باعث می شود که او بتواند نفرات موردنظرش را جایگزین کند.

از طرف دیگر روند آماده سازی ورزشگاه شهید بهنام محمدی هنوز به اتمام نرسیده و اگر استانداردهای مدنظر فدراسیون و سازمان لیگ در این ورزشگاه رعایت نشود، حق میزبانی از نفت مسجدسلیمان گرفته خواهد شد. البته بدشانسی مسجدسلیمانی‌ها نیز به این قضیه دامن زده و آن‌ها باید در هفته اول از تیم قدرتمند تراکتور میزبانی کنند که از مدعیان لیگ نوزدهم به شمار می‌رود. اگر روند آماده سازی ورزشگاه نفت مسجدسلیمان پیش از آغاز هفته اول تکمیل نشود این تیم باید بدون حضور هواداران پرشور خود و در ورزشگاهی دیگر به مصاف تراکتور پرستاره برود که این کار را برای شاگردان تارتار سخت تر خواهد کرد.

مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان بارها اعلام کرده‌اند که ورزشگاه شهید بهنام محمدی را تا پیش از آغاز لیگ آماده خواهند کرد اما همواره از اعلام یک تاریخ دقیق خودداری کرده‌اند. در نهایت باید دید که مسئولان باشگاه نفت مسجد‌سلیمان از تاخیر به وجود آمده در آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر که برای آن‌ها یک فرصت است به خوبی استفاده می‌کنند یا این تیم در امتیاز میزبانی خود را از دست خواهد داد.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: