به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 12
کد خبر: ۲۷۷۱۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
تارتار: بازیکنان بی‌انگیزه کنار گذاشته می‌شوند

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: امسال تیم را دیر تحویل گرفتیم ولی به هر حال کار خودمان، بازیکنانمان و خدا اعتقاد داریم که انشاالله امسال نتایج خوبی بگیریم.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایلنا، مهدی تارتار درباره شرایط آمادگی بازیکنان نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: خدا را شکر تمریناتمان را پیش می‌بریم و سه، چهار بازیکن دیگر نیاز داریم تا کامل شویم. ما جزو یکی، دو تیمی بودیم که در لحظه آخر سرنوشتش مشخص شد و بیشتر بازیکنان هم در تیم‌های دیگر جذب شده بودند. به هر حال ما توانستیم بازیکنان باانگیزه و باکیفیتی را کسب کنیم.

او ادامه داد: قطعا امسال کار خیلی سختی داریم. فصل گذشته با تمام سختی‌هایی که بود باز هم خوش‌اقبال بودند. استقلال خوزستان که از آن سه امتیاز کسر شد و سپیدرود هم در هفته‌های پایانی نتیجه نگرفت. میانگین امتیازگیری سال گذشته نشان می‌دهد که نفت خیلی سال سخت و بدی را پشت‌سر گذاشت و امسال هم تیم را دیر تحویل گرفتیم ولی به هر حال کار خودمان، بازیکنانمان و خدا اعتقاد داریم که انشاالله امسال نتایج خوبی بگیریم.

تارتار درباره دیدار با ویلموتس و اردوی آماده‌سازی تیم ملی گفت: تمرینات تیم ملی را تماشا کردم که اگر فرصتی وجود داشته باشد حتما این کار را انجام می‌دهم. در زمان کی‌روش هم این کار را انجام دادیم. سعی می‌کنیم از آقای ویلموتس هم اگر نکته آموزنده‌ای داشته باشند یاد بگیریم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره ادامه مسابقات دوستانه شاگردانش بیان داشت: سه بازی دوستانه انجام دادیم و سه بازی دیگر هم تا قبل از شروع مسابقات انجام خواهیم داد. اگر مشکل خاصی پیش نیاید نساجی، پیکان و نفت آبادان سه حریف تدارکاتی ما در روزهای آتی خواهند بود.

تارتار در خصوص اینکه به دلیل بدهی باشگاه‌ها، فدراسیون تصمیم گرفته تا شروع مسابقات را به تعویق بیندازد، عنوان کرد: این بهترین تصمیم است که فدراسیون گرفته و باید از آقای تاج تشکر کنیم که خیلی سفت و سخت برای اجرای این دستور مصمم هستند. این خوب است که تا رفع مشکلات نمی‌گذارند بازی‌ها برگزار شوند. بالاخره باید از یک سالی یا یک فصلی این اتفاق می‌افتاد. با اتفاقاتی که فصل گذشته در ورزشگاه‌ها افتاد به نظر می‌رسد که این بهترین تصمیم بود.

وی درباره اینکه مشکلات مالی تیم نفت مسجدسلیمان برطرف شده یا خیر، گفت: فعلا در تلاش هستیم و قول‌های خوبی هم به ما داده‌اند. مسئولان هم تلاش هستند تا قبل از مسابقات، به قولشان عمل کنند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره اخراج محمد طیبی از تیم گفت: به هیچ وجه اینگونه نبوده و او در تمرینات حضور دارد. ما تمام تمرکزمان روی مسائل فنی است و دوست نداریم که در حواشی حضور داشته باشیم. طیبی با روحیه، نظم و انضباط کار را انجام می‌دهد و کاری به گذشته نداریم. ما از روز اول در تیم که کارمان را آغاز کردیم گفتیم هر کسی که بی‌انگیزه باشد کنار گذاشته می‌شود. هر سرمربی حق دارد که تیم خودش را داشته باشد. ما سعی می‌کنیم هر کسی که بر اساس سلیقه ما است را انتخاب کنیم تا در طول فصل با خیال راحت به کار خودمان ادامه دهیم.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: