به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 29
کد خبر: ۲۷۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
سالاری: از بازگشت به صنعت نفت خوشحالم

خوزستان اسپورت- دروازه‌بان جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از بازگشت به تیم صنعت نفت خوشحالم و امیدوارم فصل خوبی را در آبادان پشت سر بگذارم.

به گزارش خوزستان اسپورت، ناصر سالاری در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به حضورش در صنعت نفت آبادان گفت: من در سال‌های گذشته بازی در تیم صنعت نفت را تجربه کرده بودم، زمانی که آقایان کمالوند و فیروز کریمی هدایت صنعت نفت را بر عهده داشتند. وقتی دوباره پیشنهاد این تیم به دست من رسید، به این نتیجه رسیدم که صنعت نفت را انتخاب کنم و خیلی خوشحالم که به این تیم برگشتم. از بازی در آبادان خاطرات خوبی دارم و امیدوارم در اینجا یک فصل خوب را پشت سر بگذارم.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره مصدومیتی که چند ماه قبل با آن مواجه شد، تأکید کرد: من آسیب‌دیدگی نسبتاً سختی داشتم، ولی این‌طور نبود که رباط صلیبی‌ام پاره شده باشد. من مراحل درمانی را پشت سر گذاشتم و خوشحالم که آن مصدومیت طوری نبود که چند ماه از میادین دور باشم. با انجام تمرینات ویژه خیلی زود به شرایط خوبی رسیدم و حالا هم مشکلی ندارم.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتایج صنعت نفت در فصل پیش رو تصریح کرد: ما باید بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم و می‌دانیم که هواداران صنعت نفت چقدر از نتیجه گرفتن تیم‌شان خوشحال می‌شوند. ما بازیکنان خوبی داریم ضمن اینکه اسکوچیچ هم مربی کاربلد و باتجربه‌ای است و می‌توانیم با این مربی عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته باشیم. من زمانی که در خونه‌به‌خونه بودم با این مربی در لیگ دسته اول کار کردم و می‌دانم مربی کاربلدی است.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: