به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 19
کد خبر: ۲۷۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
پنج مدال آسیایی دستاورد نوجوانان خوزستانی

خوزستان اسپورت- ورزشکاران خوزستانی در رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان آسیا به سه نشان طلا و دو مدال نقره دست پیدا کردند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، در وزن 51 کیلوگرم این رقابت‌ها سعید اسماعیلی پس از راه‌یابی به فینال در یک کشتی نزدیک با نتیجه 4 بر 3 از سد ارشاد از هند گذشت و به مدال طلا رسید.

همچنین در وزن 60 کیلوگرم دانیال سهرابی پس از پیروزی برابر کشتی‌گیران چین و هند، فینالیست شد. او در دیدار فینال برابر امربک سلطانف از ازبکستان با نتیجه 15 بر 5 شکست خورد و به مدال نقره دست پیدا کرد.

در وزن 65 کیلوگرم نیز حجت رضایی با شکست تمامی حریفان خود به دیدار فینال راه پیدا کرد. وی در دیدار نهایی مقابل کوشیور از قزاقستان با نتیجه 4 بر یک به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

همچنین رضا ساکی در وزن 71 کیلوگرم  با شکست تمامی رقبایس خود به فینال رسید ولی در این مرحله برابر اگنبرگیف از قرقیزستان با نتیجه 5 بر 2 شکست خورد و به نشان نقره رسید.

در وزن 92 کیلوگرم نیز سعید کریمی‌زاده با غلبه بر تمامی حریفان خود به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 4 بر صفر از سد نیتش از هند گذشت و صاحب مدال طلا شد.

همچنین در وزن 80 کیلوگرم نیز مسعود کاووسی به عنوان پنجمی دست پیدا کرد.

عبدالکریم کاکاحاجی نیز مربی خوزستانی، تیم ملی را در این پیکارها همراهی داشت.

مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی نوجوانان آسیا، 13 و 14 تیرماه در شهر نورسلط قزاقستان برگزار شد که تیم ایران با کسب 4 مدال طلا، 2 مدال نقره و یک مدال برنز به عنوان قهرمانی رسید.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: