به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 06
کد خبر: ۲۷۵۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
میرجوان: تارتار مهمترین دلیل حضورم در نفت بود

خوزستان اسپورت- بازیکن جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، مهدی تارتار را مهمترین دلیل حضورش در این تیم عنوان کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، عماد میرجوان در گفت‌وگو با تسنیم درباره جدایی‌اش از تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت: ما با وجود مشکلات زیادی که در مورد مسائل مالی داشتیم، فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم و اگر این مشکلات نبود، قطعاً مثل دو فصل پیش نتایج خوبی می‌گرفتیم.

وی در ادامه افزود: واقعیت این است که برای تمدید قرارداد از پارس جنوبی پیشنهاد داشتم، اما با توجه به شرایط سختی که در فصل گذشته وجود داشت، در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم. این در حالی است که هنوز طلبم را از این باشگاه دریافت نکرده‌ام.

بازیکن جدید تیم نفت مسجدسلیمان درباره پذیرفتن پیشنهاد این باشگاه گفت: مهدی تارتار مهمترین دلیل حضورم در این تیم بود. من فصل خوبی را با هدایت این مربی پشت سر گذاشتم و وقتی با پیشنهاد تارتار مواجه شدم، در نهایت تصمیم گرفتم که نفت مسجدسلیمان را انتخاب کنم. امیدوارم در این تیم عملکرد خوبی داشته باشم تا کادر فنی و هواداران از عملکردم راضی باشند.

میرجوان در ارتباط با اینکه نفت مسجدسلیمان فصل گذشته برای فرار از سقوط تلاش می‌کرد و ممکن است در فصل آینده هم با چنین وضعیتی مواجه شود، تصریح کرد: شرایط فصل گذشته را نمی‌توان با فصل جدیدی که در پیش داریم مقایسه کرد. امسال قطعاً تیم خوبی خواهیم داشت و اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم. البته ما نیاز مبرمی به حمایت هواداران داریم.
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: