به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
پنجشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - 2019 October 24
کد خبر: ۲۷۳۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
اعلام اسامی تیم‌ها و برنامه لیگ‌های پایه کشور

خوزستان اسپورت- تقویم مسابقاتی لیگ های پایه کشور در فصل 99-98 اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی تیمها و  تقویم مسابقاتی لیگ های رده های سنی پایه کشور فصل 99-98 اعلام شد. لذا در صورتی که تغییر نام و یا واگذاری در داخل و یا خارج از استان صورت پذیرفته باشد قبل از انجام واگذاری میبایست استعلامات لازم از کمیته‌های انضباطی و مالی فدراسیون و سازمان لیگ گرفته تا مجوز آن صادر گردد.

همچنین با توجه به اینکه در فصول گذشته در برگزاری مسابقات با مشکل سخت افزاری اعم از زمین برگزاری مسابقات و امکانات و تجهیزات جانبی آن مواجه بودیم .نیاز است که قبل از شروع این دوره از مسابقات نسبت به معرفی استادیوم مناسب و مرتفع نمودن نقاط ضعف و رفع نواقص استادیومهای محل برگزاری فصل قبل تا تاریخ 10 مردادماه 98 اقدام نموده تا پس از بازدید و بررسی مجوز لازم صادر شود.

لیگ برتر امید
فولاد خوزستان، سپاهان اصفهان، نفت اهواز، خونه به خونه بابل، تراکتورسازی تبریز،مس کرمان، شاهین شهرداری بوشهر، پارس جنوبی، نساجی مازندران، ذوب آهن اصفهان، مس رفسنجان و البدر بندرکنگ

لیگ یک امید
نود ارومیه، فولاد یزد، برق شیراز، پرسپولیس قائمشهر، شهرداری اردبیل، شهرداری تبریز، گل گهرسیرجان، بعثت کرمانشاه، خیبرخرم آباد، پرسپولیس شیراز، کاسپین قزوین، آلومینیوم اراک، پدیده مشهد، مقاومت ساری، ملوان ساری، ماشین سازی تبریز، صبای قم، نفت امیدیه، فجرشهید سپاسی، سیمان لامرد فارس، کارگر بنه گز بوشهر، مقاومت تهران، استقلال نوین بجنورد، تیپ تکاوران بندرعباس، علم و ادب تبریز، فولاد اکسین ایذه، ملوان بنر انزلی، نفت آبادان

لیگ برتر جوانان
  ذوب آهن اصفهان، مس کرمان، البدر بندرکنگ، تراکتورسازی تبریز، شاهین شهرداری بوشهر، فولاد خوزستان، سپاهان اصفهان، نفت اهواز، گل گهرسیرجان، ملوان بندرانزلی، مقاومت تهران، نساجی مازندران

لیگ یک جوانان
آب منطقه اپیکر کرمانشاه، دربی تبریز، دخانیات گیلان، دانش فریدونکنار، پدیده اصفهان، شهید وفایی شیراز، نفت امیدیه، استقلال اهواز، فجرشهید سپاسی، نفت آبادان، گهر زاگرس دورود، پارس جنوبی جم، مس رفسنجان، نود ارومیه، شریف بتن ممسنی، استقلال سیلک کاشان، وحدت بروجرد، شهدای خوزستان، بهمن شیراز، پدیده مشهد، ماشین سازی تبریز، حلال اهمر گراش، حفاری قزوین، پرسپولیس قائمشهر، پولاداکسین ایذه، ولایت اهواز، جندی شاپور دزفول، ستارگان گرگان، افشید( صبا) قم،

لیگ قهرمانی نوجوانان
پدیده مشهد، متین بابل، تراکتورسازی تبریز، سپاهان گیلان، مقاومت تهران، افشید قم، سپاهان اصفهان، ذوب آهن اصفهان، البدر بندرکنگ، مس کرمان، فولاد خوزستان، فجرسپاسی شیراز، شاهین شهرداری بوشهر، ماشین سازی تبریز، نفت اهواز، نساجی مازندران، امید گناوه، پیروزی ساری، نوین فولاد یزد، شهرداری سقز، استیل البرز آق قلا، گل گهر سیرجان، نوبندگستر میناب، ملوان نوین انزلی، طلایی پوشان خرم آباد، پدیده ساری، سرخپوشان ساری، پارس براز جان، آپادانای شوش، شهرداری اردبیل، شهرداری رشت، ملی حفاری اهواز،  دهخدا زاهدان( انضباطی)

لیگ قهرمانی نونهالان
البدر بندرکنگ، مس کرمان، استقلال بوشهر، فولاد خوزستان، شهرداری رشت، ملوان بندر انزلی، متین بابل،پدیده ساری، استیل البرز آق قلا، شهرداری اردبیل، پیشگامان مشهد، خلیج فارس شیراز، ماشین سازی تبریز، نوین فولاد یزد، مهدیه تبریز، ایرانمهر باباخانی تهران، سپاهان گرگان، حافظ شیراز، ذوب آهن نسل جوا ن مشهد، کیا تهران، عقاب زاگرس کرمانشاه، شهدای قائمشهر، نوژن اصفهان، آبی پوشان رامشیر، آریان اهواز، شاهین آمل، سپاهان اصفهان، علم و اخلاق مشهد، دبیری تبریز

اعلام اسامی تیم‌ها و برنامه لیگ‌های پایه ایران
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: